• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ZUZKAOU: Hipsta detected, ale mohlo by být hůř, aspoň tam nenabízí chleba s řeřichou za stopade. Ale absence alkoholu mi jest záhadou, vždyť při čekání na vlak je tak akorát čas na pivo a panáka.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ZUZKAOU: tak ja myslim, ze cilovka jsou ti lidi, co je vydim vystupovat na Masarycce z narvaneho primestskeho S vlacku, co padi do budov ze skla a oceli delat si tahanim mysi tenisovy loket..
    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: 50 stojí kafe snad už uplne vsude...presso za 35 je libovka...

    a rohlik za 22 super...jak rikam ja bych takovej podnik uvital...
    palety jsou? tak aspon neco...prvky by to melo..ale na tehle klub imho malo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    N_I: kapučínko za 50 v Milovicích? V nádražce? A nádražka bez piva? A jsem moc zvědavá, jak místním vysvětlují ti bačbrů.

    Milovická Nádražka (@milovickanadrazka) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/milovickanadrazka/

    a palety samozřejmě mají.

    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: vcelku vkusne udelany a nevidim avokadovy chleba za 155kc ale rohlik za 22 mozna i s turistakem co kdysi prodavali na kolinskym nadrazi....nevidim ani palety a zarovku ze stropu....

    ale chapu....dneska clovek vidi hipstra na kazdym rohu...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DEB: to je z bárbr salónu? Ne ze sádlomáslo?
    Jako myslím, že nabídka v portfoliu profidomin by to klienty mohlo zaujmout!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A mezi tím v Milovické nádražce. Jako lepší než ji úplně zavřít. Ale.

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    a pak totok

    Pinterest 100: The top trends for 2019 | Pinterest Newsroom
    https://newsroom.pinterest.com/en/post/pinterest-100-the-top-trends-for-2019
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No vida - psáno 2017 - imho se z toho chytlo jen to soft-grunge a ty yuccies - tedy všechny ty kancelářské mrdky, co jsou děsně free a cool.

    'Hipster' Movement Ended, What's Next? Here Are 8 New Trends That Might Be Next Thing! - onedio.co
    https://onedio.co/...-movement-ended-whats-next-here-are-8-new-trends-that-might-be-next-thing-16705
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: hledej v Berlíně a nebo v Brooklynu.
    MATT
    MATT --- ---
    v posledni dobe me pronasleduji ruzne otazky a nevim kam s nimi. uz je neco po hipsterech? je nejaky novy "anti" hnuti, pokracovani, hipiku, punkacu, sXe, .. ? nejsou hipsteri jen novodoby diskofilove. subkultura, co se za subkulturu nepovazuje a jede ten povrchni mainstream.

    btw: me marteny vydrzeli do ted, ale uz je tak 15 let nenosim ;) byla v nich zima a na ledu hrozne klouzaly.. ale do kotle dobry ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Tak to jsme byli (minimálně) dva .-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    kdyz si to tak zpetne srovnam, tak jsme byli v tech karovanych kosilich, martenskach a potrhanych jeansech v podstate protohipsteri...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEEFHA: ja je mel prave v roce 95, kdy jsem si myslel ze jsem Eddie Vedder.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Ono to šlo do hajzlu až během posledních pěti-deseti let, co přestali postupně šít v Anglii. Když si vzpomenu na moje první Marteny z roku 1994, tak to bylo trochu jiný kafe... :-/ Snad jsem tehdy nebyl hipster!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jsou. mel jsem. strasny smejdy. podrazka v hajzlu za tri mesice.
    ILAB
    ILAB --- ---
    VYHULENY_UFO: ja myslim ze to urcite martensky budou
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ale odpovidalo by to tomu pozerstvi, ktery z toho tece vsema pixelama.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Těžko říct. Ale pokud ano, tak to určitě bude ta veganská řada :-P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    N_I: ma martensky nebo nema martnesky?
    N_I
    N_I --- ---
    narvem to do mládeže od 10 let!

    Černočerná unisex mikina, nic víc, nic míň, tak si zakryj oči, nebo se zamiluješ. Forget Love, Fall in MARAI

    N_I
    N_I --- ---
    VON_GILOTINE: od včera dumám esli sem patří nebo ne...má v něcěm moje sympatie / emma s. kukuč :) / jako všechno hipsterský, ale ty pohyby a kroužek povinnej naprosto pro tuhle generaci....a popis proč tetuje slovo láska no inu ale...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam