• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: 50 stojí kafe snad už uplne vsude...presso za 35 je libovka...

    a rohlik za 22 super...jak rikam ja bych takovej podnik uvital...
    palety jsou? tak aspon neco...prvky by to melo..ale na tehle klub imho malo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    N_I: kapučínko za 50 v Milovicích? V nádražce? A nádražka bez piva? A jsem moc zvědavá, jak místním vysvětlují ti bačbrů.

    Milovická Nádražka (@milovickanadrazka) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/milovickanadrazka/

    a palety samozřejmě mají.

    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: vcelku vkusne udelany a nevidim avokadovy chleba za 155kc ale rohlik za 22 mozna i s turistakem co kdysi prodavali na kolinskym nadrazi....nevidim ani palety a zarovku ze stropu....

    ale chapu....dneska clovek vidi hipstra na kazdym rohu...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DEB: to je z bárbr salónu? Ne ze sádlomáslo?
    Jako myslím, že nabídka v portfoliu profidomin by to klienty mohlo zaujmout!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A mezi tím v Milovické nádražce. Jako lepší než ji úplně zavřít. Ale.

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    a pak totok

    Pinterest 100: The top trends for 2019 | Pinterest Newsroom
    https://newsroom.pinterest.com/en/post/pinterest-100-the-top-trends-for-2019
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No vida - psáno 2017 - imho se z toho chytlo jen to soft-grunge a ty yuccies - tedy všechny ty kancelářské mrdky, co jsou děsně free a cool.

    'Hipster' Movement Ended, What's Next? Here Are 8 New Trends That Might Be Next Thing! - onedio.co
    https://onedio.co/...-movement-ended-whats-next-here-are-8-new-trends-that-might-be-next-thing-16705
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: hledej v Berlíně a nebo v Brooklynu.
    MATT
    MATT --- ---
    v posledni dobe me pronasleduji ruzne otazky a nevim kam s nimi. uz je neco po hipsterech? je nejaky novy "anti" hnuti, pokracovani, hipiku, punkacu, sXe, .. ? nejsou hipsteri jen novodoby diskofilove. subkultura, co se za subkulturu nepovazuje a jede ten povrchni mainstream.

    btw: me marteny vydrzeli do ted, ale uz je tak 15 let nenosim ;) byla v nich zima a na ledu hrozne klouzaly.. ale do kotle dobry ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Tak to jsme byli (minimálně) dva .-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    kdyz si to tak zpetne srovnam, tak jsme byli v tech karovanych kosilich, martenskach a potrhanych jeansech v podstate protohipsteri...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEEFHA: ja je mel prave v roce 95, kdy jsem si myslel ze jsem Eddie Vedder.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Ono to šlo do hajzlu až během posledních pěti-deseti let, co přestali postupně šít v Anglii. Když si vzpomenu na moje první Marteny z roku 1994, tak to bylo trochu jiný kafe... :-/ Snad jsem tehdy nebyl hipster!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jsou. mel jsem. strasny smejdy. podrazka v hajzlu za tri mesice.
    ILAB
    ILAB --- ---
    VYHULENY_UFO: ja myslim ze to urcite martensky budou
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ale odpovidalo by to tomu pozerstvi, ktery z toho tece vsema pixelama.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Těžko říct. Ale pokud ano, tak to určitě bude ta veganská řada :-P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    N_I: ma martensky nebo nema martnesky?
    N_I
    N_I --- ---
    narvem to do mládeže od 10 let!

    Černočerná unisex mikina, nic víc, nic míň, tak si zakryj oči, nebo se zamiluješ. Forget Love, Fall in MARAI

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam