• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PRASECI_SOIREE: prvni co bych v noci rozjebal jsou ty nekryty zarovky.
    JONY
    JONY --- ---
    Kdysi dávno na jednom takovém lehce "ezo" (ale spíš teda psychoterapeutickém) posezení byla moje ex. A zajímavé bylo, že potom vyprávěla, že tam měla pocit absolutní sociální socky (a to tedy žádná socka nebyla). Klientela vše vysocepříjmová, minimálně vyšší střední korporátní manažeři a výš, majitelé menších firem atd. Zjevně je to podnikatelsky zajímavá činnost s dobrou cílovkou :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Podle mě většina těch hipsteřín nebo těchto ezo obchodníků s teplou vodou má stejnej základ - ti lidi se rozhodnou, že jsou příliš jedineční a vyjímeční na to, aby chodili do zaměstnání. Narozdíl od plebsu jim nepřísluší zabývat se něčím, co je nebaví a nesouzní s jejich srdcem, takže se rozhodnou být na volné noze. Ale aby se takhle mohli uživit, tak dojdou k tomu, že jim nezbývá nic jinýho než se stát tím, před čím utekli, akorát z druhé strany - musí se stát tím podnikatelem, kterej dokáže vymyslet způsob, jak ostatním něco prodat (nejjednoduší je rebranding, případně zpoplatnění něčeho, co tu bylo vždy a zadarmo). Nevím, jestli to považovat za výhru - jako samozřejmě na potravním řetězci postoupili o jednu úroveň výš, z pozice ojebávaných se propracovali do pozice ojebávajících.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Možná že korporátní zombies mají ten řád a poslušnost v sobě už tak zažranej, že potřebují mít nějakou vnější autoritou danej rámec a nacenění (protože vše podstatné se dá vyjádřit cenou) i ohledně sezení na louce a čumění do blba, aby to mělo význam.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Nejsmutnější na tom je, že třeba kámoš, když jsem to nahazoval na FB mi napsal, čemu se divím, že je to s plnou penzí, ubytováním a průvodcem, v určitých kruzích je to asi už běžná cena za cokoliv...

    Teď už jen přijít na to, jak těm lidem prodat den chození po louce za 4000 kč, ale bez toho, aby tam s nimi museli zevlit ti vysoce kvalifikovaní ex-korporátní průvodci/vědomí life-coachové....prostě zpoplatnit den o samotě v přírodě, možná by mohl být příplatek za dýchání čerstvého vzduchu
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Sejra maj výbornej
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PRASECI_SOIREE: chtel jsem objednat, ale je to na pul roku rezervovane kazdy den :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: proste prestala nabizet k prodeji korporatni kokotiny a prodava louku korporatnim kokotum. jestli to chapu dobre.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: https://smartselling.cz ? Aha, takže mass mailing a affiliate marketing. To už docela věřím, že musela zdrhnout.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JONY: Jednou svině - vždycky svině :-/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KONOPKA: tak pani je byvaka ezopica z korporatu, ktera se vydala hledat sama sebe....

    Ing. Bohdana Kabátová

    15 let jsem působila jako manažerka a podnikatelka. Ze světa podnikání a korporací jsem odcházela z pozice ředitelky společnosti SmartSelling a.s., ve které jsem společně s jejím majitelem budovala kulturu svobodné firmy.

    Od roku 2013 jsem vedla semináře a programy pro ženy v oblasti sebevědomí a ženského leadershipu.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    A este ke všemu tam pekne lžou. Není to ani v Krkonoších natož na úpatí Černý hory.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Jen by mě teda zajímalo, jestli tam teda průvodci žijou v komunitě volné lásky, nebo co.

    A teda s hrůzou zjišťuju, že se mám koho zeptat, protože s nima mám vcelku dost společných známých a ano, spíše korporátní mrdky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JONY: jj, na hipstery co musí utáhnout nájem na letné je to moc drahé.
    JONY
    JONY --- ---
    MHO: tohle ale nejsou hipsteři, ale exmanažerské exkorporátní ezomrdky imho :)
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    MHO: toto je ovšem velmi pokročilý level!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Sorry za kvalitu, pro představu co mi vyrostlo pod barákem.

    Cedule "tatto" samozřejmě bliká, kdyby zbytek tohodle uměleckýho díla nepřilákal dostatek pozornosti, v dolní části můžete spatřit bonsaj, zde má symbolizovat přesnost, chuť jít si vlastní cestou a moudrost, na sobě položené kameny mají symbolizovat majitelovu schopnost narvat si kýč i do prdele, slečna Maruška začíná ve výloze příští týden.

    Přiběh, vole...

    JON
    JON --- ---
    MHO: tykravojaro
    MHO
    MHO --- ---
    PRASECI_SOIREE: To jsou čučkaři. Co takhle noc ve vlastním stanu na louce za 4000,- ?
    Janovická louka - prostor a čas pro kouzla a zázraky života
    http://putovanisaharou.je/janovicka-louka/
    JONY
    JONY --- ---
    ZUZKAOU: kdo nemá včely, plácne do boudy vosy. Pro VIP potom sršně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam