• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRATASkyForge - F2P mixbreed MMORPG
    Diskuze od MMORPGcku ktere vzniklo spolupraci Obsidian Entertainment a Allods Team

    CBT4 pobezi 23-29.6

    Hlavni web

    Wikia

    Tabulka zobrazujici potrebnou proficiency a prestige na vstup do lokaci

    rozbalit záhlaví
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: ja chvili zkusil wow legion, po 2 mesicich unsub, ted skyrim remastered a the secret world je v akci komplet tak zkousim to. vypada to dobre, taky dost variabilni chary a buildy.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    no co jsem cetl na foru, tak lidi dost propaguji starsi warframe .. bohuzel jsem nacetl prvni list topiku a kdyz jsem dal kliknout na dalsi stranku tak uz to hlasilo, ze topik neexistuje .. z textu jsem pochopil, ze stara komunita je nastvana a novi hraci temer neexistuji.
    na mmorpg http://forums.mmorpg.com/categories/skyforge forum o hre umrelo .. takze se na neutralni pude neda nic moc zjistit .. imho to pro skyforge moc dobre nevypada.
    tohle je gigantickej problem dnesnich mmorpg ... pryc je doba ultimy, wowka, lineage, eq .. kdy lidi hrali roky jednu hru, dneska kdyz se hra prestane podbizet hracum a zacne vymejslet nesmysly, ktere komunita vnima jako obstrukce, tak o hru prestane byt rychle zajem, zacnou ji opoustet hraci, tzn se zmensi prijem penez, hra se casto ani nezaplati natoz aby zacala vydelavat ... v tyhle situaci do toho malokdo zainvestuje, takze se zacne setrit a hra se defakto jen udrzuje nazivu za minimalnich investic, aby ten rozdil v nakladech a prijmech byl co nejvetsi...

    co vlastne hrajete aktualne? (a bavi vas to?) ja se nejak bez velkeho nadseni placam v bdo, predtim v archeage, predtim v tere ... vsude je super start, ale po pul roce najednou zacne mizet komunita a hrajte solo hru, ktera na to neni delana ...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: tam ti to nekdo rad vysvetli kdyz dojdes na discord.

    Kazdopadne dost lidi toho nechalo. Orezali vse co se dalo a nechali z toho dumbdown verzi s ultra dlouhym progresem. Vsechno za co tahali prachy a kupovali lidi balicky, tak odstranili takze ty prachy cos nainvestoval ted nikde nejsou.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: Jestli jsem spravne pochopil tak par dni zpet vysel Ascension update ktery totalne prekopal hru.

    Cele progres charu pres sparky je pryc. Vetsina veci co ve hre mela jako mena pro neco je pryc. Zustala toho trosku a vetsina veci se tahne pres credity a pres Knowlidge of Enemies coz jsou novy sparky.

    Cely story ted funguje tak ze se postupuje po regionech kde se otviraji dalsi classy. Nevim jestli to je predem dany nebo jestli si vybiras jakou chces zrovna odemykat. Odemykani ted funguje tak ze si vyberes classu a zvolis si quest(stoji nejaky mnozstvi kreditu ale moc to nebude). V momente kdy ten quest splnis tak dostanes nejakou prestiz a tu abilitu protu classu kterou si chtel. Takhle postupujes dokud neodemknes vse.

    V kazdy zone je jeste bastion kterej otevira novy Symboly. Ted je jich mozny mit maximalne 8 ale je to udelany tak ze je 8 sloupcu po 4ech Symbolech a z toho je potreba si vybrat jeden. Bohuzel mi jeste neni uplne jasny jak to vsechno funguje. Snazim dostat zpet do Dream Team a snad mi to tam vysvetli.

    Chtelo by to nejakej returning player guide protoze v tom mam fakt brutalni zmatek :/
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    WRATA: napises jake novinky jsi potkal a jak je vnimas?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak sem to po velmi dlouhe dobe zase zkusil a nestiham valit oci jak se ta hra zmenila. Jen si nejsem jistej jestli k lepsimu. Zkousel jste nekdo v posledni dobe?
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: Jeste dotaz: Pamatujes si v kolik jsou ty bonus eventy v tom PVP? Je to porad 17:00, 19:00 a 21:00?
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: I dikes. O vikendu bude co delat;)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: ne participace - dostanes 2 bagly a zlutej uzkej kvadrik obsahuje tactical sense. Ted s invaznima tactical sense replicatorama to mas hned
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: A je potreba vyhra co?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: velky 10x10 jakykoliv
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: Dafuq? Ktery pvp? Maly, velky nebo Lugran?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: za 1 pvp mas cca 100 tactical sense. chod to 3x a mas dostatek
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: Sem v Dream team. Prave ze se chodi jenom B3/B4 a vyssi Distorze a Medea . Ja nemuzu jit ani A1 protoze mam tactical sense 150 :D
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: a v jakym pantheonu ses? u nas se chodi furt vsechno - zkus napsat nekomu na dream team
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak sem se volnym hranim zastavil na 110k. Muzu sice dal sbirat barevny sparky kteri pomalu budou zvedat prestige ale leze to hrozne pomalu. Problem je ovsem v tom ze nemam dostatek tactical sense na distorze a tyhle low raidy se proste vubec nechodi :(
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: prodavej holy texty, ty davaj 2jnasobek z capu a prazdny staty kdyz je pouzijes na chappels. Victory medaile sou na dlouho bud do toho lidi daji nejaky peniz1anebo pres eventy ( jeden prave bezi, se da dost dobre otocit credit limit na ty cachky - nakoupis argenty za kredity a rushujes event)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Nemel sem do ceho pichnout tak jsem to zase zkusil. Prestige skace hrozne moc diky veskerejm darkum ktery sem mel nasetreny. Velky plus u me maji upravy invazi diky Priority Operations. Depresivne ovsem vnimam ze mam cap na sparky 550k a na prachy 28 mega protoze to vubec nepada a specialne prachy mi chybi opravdu hodne stejne tak jako Victory's Medal protoze porad nemam ty Optimizery. Sem zvedavej jak dlouho mi to vydrzi.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    rozdavali nejake veci k saint patrick's day, a k valentynu to bylo taky. Hraju porad.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    přišel mail s bonusama pro nalákání k návratu .. co vám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam