• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRATASkyForge - F2P mixbreed MMORPG
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: za 1 pvp mas cca 100 tactical sense. chod to 3x a mas dostatek
    WRATA
    WRATA --- ---
    PEDROBEAR: Sem v Dream team. Prave ze se chodi jenom B3/B4 a vyssi Distorze a Medea . Ja nemuzu jit ani A1 protoze mam tactical sense 150 :D
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: a v jakym pantheonu ses? u nas se chodi furt vsechno - zkus napsat nekomu na dream team
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak sem se volnym hranim zastavil na 110k. Muzu sice dal sbirat barevny sparky kteri pomalu budou zvedat prestige ale leze to hrozne pomalu. Problem je ovsem v tom ze nemam dostatek tactical sense na distorze a tyhle low raidy se proste vubec nechodi :(
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    WRATA: prodavej holy texty, ty davaj 2jnasobek z capu a prazdny staty kdyz je pouzijes na chappels. Victory medaile sou na dlouho bud do toho lidi daji nejaky peniz1anebo pres eventy ( jeden prave bezi, se da dost dobre otocit credit limit na ty cachky - nakoupis argenty za kredity a rushujes event)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Nemel sem do ceho pichnout tak jsem to zase zkusil. Prestige skace hrozne moc diky veskerejm darkum ktery sem mel nasetreny. Velky plus u me maji upravy invazi diky Priority Operations. Depresivne ovsem vnimam ze mam cap na sparky 550k a na prachy 28 mega protoze to vubec nepada a specialne prachy mi chybi opravdu hodne stejne tak jako Victory's Medal protoze porad nemam ty Optimizery. Sem zvedavej jak dlouho mi to vydrzi.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    rozdavali nejake veci k saint patrick's day, a k valentynu to bylo taky. Hraju porad.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    přišel mail s bonusama pro nalákání k návratu .. co vám
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja sem skoncil na 65k protoze jsem se u ty hry uz nebavil. Specialne v pripade invazi kdy je potreba behat jednu a tu samou instanci dokola ale rewardy z ni nejsou a pak kdyz zverejnili ceny Optimizeru kde nafarmit to by trvalo nejaky tri mesice.

    Hrozne me mrzi ze to takhle dopadlo
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    PEDROBEAR: wow, ja se zacal nudit nekde kolem 3-5k prestige :-))
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: no je fakt ze ten limit ze zacatku dava zabrat, ale jak zavedli catch-up v sobotu, tak se clovek vysplhal na divine formu, kde ta hra otevre uplne novy rozmer nove mise a dalsi ascencion strom. Na tom pomezi 25-30k prestige sem se uz zacinal nudit a pak me to znova nakoplo.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: ja jsem hledal smysl toho permanentniho zabijeni potvor a nenasel jsem. par veci se mi tam libilo, spousta jinych ne. myslim ze jsou opravdu mnohem lepsi hry nez SkyForge ..
    asi nejvic me odradilo to hodiny trvajici prochazeni zon s neustale se opakujici sekvenci zmacknutych klaves, v presne danem prstokladu, vyjmku tvori bossove, tam pokud clovek nema nuklearni level v porovnani se silou bosse, tak je to i zabava .. ovsem do okamziku, nez prijde nekdo o milion levelu nad vama a bosse sejme za 10 vterin ..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    co rikate na patch? Hrajete to vubec jeste nekdo? Nehledate aktivni pantheon?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: coz o to, ideove to maji udelane pekne, ale ... je za tim neuveritelny hunt mobu ..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ono to dojizdi na spoustu nevysvetlenyho, ale kdyz sem si dal tu praci a procetl informace k tomu, a clovek vidi co se postupem casu odemkne, tak me to docela laka.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ja to sice este neodinstaloval ale nejak nechytlo takze to asi brzy prijde :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ach jo a ja zrovna zacal pred tydnem
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja to vcera vecer odinstaloval ... musim rici, ze maloco co jsem kdy hral, me tak bezutesne nudilo ...
    priserny stereotyp na solo hrani
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mno tak novy event ve mne vzbudil tezky odpor protoze tvrdily jak budou brat ohled na feedback ohledne minuleho eventu coz se nestalo a je z toho zase paywall jako prase. Opravdu mam chut s tim seknout
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    ELIDOR: mrkni na free giveaways ruzne po netu - je mozne ziskat package obsahujici mimo jine 14 dni premium uctu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam