• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRATASkyForge - F2P mixbreed MMORPG
    WRATA
    WRATA --- ---
    Nemel sem do ceho pichnout tak jsem to zase zkusil. Prestige skace hrozne moc diky veskerejm darkum ktery sem mel nasetreny. Velky plus u me maji upravy invazi diky Priority Operations. Depresivne ovsem vnimam ze mam cap na sparky 550k a na prachy 28 mega protoze to vubec nepada a specialne prachy mi chybi opravdu hodne stejne tak jako Victory's Medal protoze porad nemam ty Optimizery. Sem zvedavej jak dlouho mi to vydrzi.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    rozdavali nejake veci k saint patrick's day, a k valentynu to bylo taky. Hraju porad.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    přišel mail s bonusama pro nalákání k návratu .. co vám
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja sem skoncil na 65k protoze jsem se u ty hry uz nebavil. Specialne v pripade invazi kdy je potreba behat jednu a tu samou instanci dokola ale rewardy z ni nejsou a pak kdyz zverejnili ceny Optimizeru kde nafarmit to by trvalo nejaky tri mesice.

    Hrozne me mrzi ze to takhle dopadlo
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    PEDROBEAR: wow, ja se zacal nudit nekde kolem 3-5k prestige :-))
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: no je fakt ze ten limit ze zacatku dava zabrat, ale jak zavedli catch-up v sobotu, tak se clovek vysplhal na divine formu, kde ta hra otevre uplne novy rozmer nove mise a dalsi ascencion strom. Na tom pomezi 25-30k prestige sem se uz zacinal nudit a pak me to znova nakoplo.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: ja jsem hledal smysl toho permanentniho zabijeni potvor a nenasel jsem. par veci se mi tam libilo, spousta jinych ne. myslim ze jsou opravdu mnohem lepsi hry nez SkyForge ..
    asi nejvic me odradilo to hodiny trvajici prochazeni zon s neustale se opakujici sekvenci zmacknutych klaves, v presne danem prstokladu, vyjmku tvori bossove, tam pokud clovek nema nuklearni level v porovnani se silou bosse, tak je to i zabava .. ovsem do okamziku, nez prijde nekdo o milion levelu nad vama a bosse sejme za 10 vterin ..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    co rikate na patch? Hrajete to vubec jeste nekdo? Nehledate aktivni pantheon?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: coz o to, ideove to maji udelane pekne, ale ... je za tim neuveritelny hunt mobu ..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ono to dojizdi na spoustu nevysvetlenyho, ale kdyz sem si dal tu praci a procetl informace k tomu, a clovek vidi co se postupem casu odemkne, tak me to docela laka.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ja to sice este neodinstaloval ale nejak nechytlo takze to asi brzy prijde :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ach jo a ja zrovna zacal pred tydnem
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja to vcera vecer odinstaloval ... musim rici, ze maloco co jsem kdy hral, me tak bezutesne nudilo ...
    priserny stereotyp na solo hrani
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mno tak novy event ve mne vzbudil tezky odpor protoze tvrdily jak budou brat ohled na feedback ohledne minuleho eventu coz se nestalo a je z toho zase paywall jako prase. Opravdu mam chut s tim seknout
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    ELIDOR: mrkni na free giveaways ruzne po netu - je mozne ziskat package obsahujici mimo jine 14 dni premium uctu..
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jinak na nastenku napiste svuj nick, prestige a popripade guildu
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: Oficialne se to jmenuje Region a jsou to jediny zony ve hre kde muzes delat ruzny questy a potkavat tam hrace. V tech prvnich zonach se to moc nestava ale pozdeji je to celkem pravidlem ze finalni questy v ty zone budes delat na mnohem vyssi prestige nez na jakym se zona odemkne a pri cestach po tech zonach si oteviras portaly. Pres ty se tam muzes rychle presouvat. Pro f2p hrace porty stoji credity(cim vyssi zona tim vic kreditu). Premium ma porty zadara.

    Jo a co je vlastne uplne nejdulezitejsi je tohle:

    Ability to receive Sparks of Evolution when you play maxed class

    Sparks of Evolution jsou neutralni class sparky takze neni potreba hrat urcitou classu ale porad je mozny je investovat do jejiho atlasu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    WRATA: vysvetlis prosim ty open lokace?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: IMHO se to vyplati uz jenom kvuli portum po open lokacich zadara

    Ale realne je to spis o tom jak moc hrajes a ceho chces dosahnout. Pokud hrajes malo a nic te netahne tak se ti to asi nevyplati ale pokud se nekam chces dostat a nemas tolik casu tak je lepsi calnout. Navic to stoji stejne jako jiny MMOcka takze tam rozdil moc neni
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prave mi vyprsel plus ucet, .. ma smysl platit, nebo hra zdarma je jen "delsi" a jinak nema omezeni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam