• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRATASkyForge - F2P mixbreed MMORPG
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ach jo a ja zrovna zacal pred tydnem
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja to vcera vecer odinstaloval ... musim rici, ze maloco co jsem kdy hral, me tak bezutesne nudilo ...
    priserny stereotyp na solo hrani
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mno tak novy event ve mne vzbudil tezky odpor protoze tvrdily jak budou brat ohled na feedback ohledne minuleho eventu coz se nestalo a je z toho zase paywall jako prase. Opravdu mam chut s tim seknout
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    ELIDOR: mrkni na free giveaways ruzne po netu - je mozne ziskat package obsahujici mimo jine 14 dni premium uctu..
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jinak na nastenku napiste svuj nick, prestige a popripade guildu
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: Oficialne se to jmenuje Region a jsou to jediny zony ve hre kde muzes delat ruzny questy a potkavat tam hrace. V tech prvnich zonach se to moc nestava ale pozdeji je to celkem pravidlem ze finalni questy v ty zone budes delat na mnohem vyssi prestige nez na jakym se zona odemkne a pri cestach po tech zonach si oteviras portaly. Pres ty se tam muzes rychle presouvat. Pro f2p hrace porty stoji credity(cim vyssi zona tim vic kreditu). Premium ma porty zadara.

    Jo a co je vlastne uplne nejdulezitejsi je tohle:

    Ability to receive Sparks of Evolution when you play maxed class

    Sparks of Evolution jsou neutralni class sparky takze neni potreba hrat urcitou classu ale porad je mozny je investovat do jejiho atlasu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    WRATA: vysvetlis prosim ty open lokace?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: IMHO se to vyplati uz jenom kvuli portum po open lokacich zadara

    Ale realne je to spis o tom jak moc hrajes a ceho chces dosahnout. Pokud hrajes malo a nic te netahne tak se ti to asi nevyplati ale pokud se nekam chces dostat a nemas tolik casu tak je lepsi calnout. Navic to stoji stejne jako jiny MMOcka takze tam rozdil moc neni
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prave mi vyprsel plus ucet, .. ma smysl platit, nebo hra zdarma je jen "delsi" a jinak nema omezeni?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ORDER: Postupem casu bude tvuj order silnejsi a silnejsi. To znamena ze na budes moct postavit nekde na planete chram(je na to kratka order mise jinak nic). Do toho chramu soupnes panacka kterej tam bude delat kazani(coz realne nic nedela). Pak tam ale budes moct postavit Oltar kterej ti bude davat bonusy. Kazdej chram ma 6 ruznejch oltaru a kazdej dava neco jinyho(crit, rychlejsi dash recharge atp)ale aktivni muze byt vzdy jenom jeden oltar. Druha vec je upgradovani toho chramu ktera se provadi za Holy Texty. Kazdel lvl ti da nejaky mnozstvi Mightu a Staminy a urcity lvly davaji procentualni bonus k zivotum. Realne to znamena ze 20% statu a prestige dostavate z Orderu

    LIQUIDFREAK: Healeri tady realne neexistujou ale lightbinder muze na ostatni hazet stity a poskytuje docasny buffy ke statum. Alchymista zase dava vetsi dmg a poskytuje dmg buff pro celou partu. Alchymista teda heal ma ale je to jeho ultimatni abilita a ma docela dlouhej CD. A respec neni moznej ale realne to v nicem moc nevadi. Jen si ten talent/classu odemknes o tyden pozdeji ;)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SHORTY23: k dik. Ja to pozdeji prozkoumam, pokud mne to chytne. Zatim je to sice fajn ale vylozene mne to nerve k tomu hrej, hrej, hrej :)
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    LIQUIDFREAK: jj support je lightbinder nebo alchemist, hrajou se oba kvuli stackujicim buffum. V ascension atlasu muzes naklikat skoro co chces - na nizsich prestige je to vcelku jedno. Dulezite je si vybrat kam chces jit (jakou dalsi classu nebo symboly :) ) a klikat tim smerem. Jinak navic unlockovat nody se oplati jen u tech statu, ktere sbiras - jako dps se snad nejcasteji jede (jelo) kombinace str+luck (s accuracy) atp.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hmm, to je prave neco z ceho sem zatim jelen, vybral sem si lightbind a dnes se dostal na ten slozitejsi atlas.. Neco sem tam bezhlave naklikal tak snad bude moznost levnyho resetu do budoucna :D
    Zatim jsem lenivy koukat na naky guidy apod., prinejhorsim je moznost tak jako tak upe zmenit class pokud jsem to spravne pochopil. Nicmene rad bych supportil a healoval, takze lightbind nebo alchemist je tak?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ano
    WRATA
    WRATA --- ---
    ELIDOR: Mas na mysli Order a followers?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    muzete prosim nekdo rozebrat jakou roli maji ve hre privrzenci boha (tedy vas?)
    chapu ze to je ideologicky system hry, ale kdyz se od toho oprostim .. co to prinasi za vyhody/nevyhody?
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHORTY23: Tak sparku nemas na zbyt nikdy ;) Ja zacinal jako Berseker takze jsem se k palatovy dostal hodne pozde
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    WRATA: no jasne, ale ze zacatku nemas rozhodne sparku nazbyt... A kdybych tohle vedel, tak rozhodne zacnu za paladina (ktery ma jeden z nejlepsich symbolu vubec), nez za cryomancera. Ty pocatecni classy mi prijdou stejne jen jako prestupni stanice. Ne ze by nebyly vyuzitelne, ale jsou tam zajimavejsi a v end game lepsi classy, co jsem tak koukal.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHORTY23: Tak postupem casu otevres vsechny zejo ;)
    Ale paladinskej symbol je super dobry mit at uz do PVP nebo do PVE
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    ELIDOR: WRATA: a tak je to pak s kazdou dalsi classou - kdyz si otevres dalsi classu, tak dostanes pristup do class atlasu, kde investujes class sparky prave te classy... jinak jeden tip, ktery ja jsem na zacatku nevedel - vyplati se hrat ze zacatku paladina. Ono totiz kdyz dokoncis classu (coz znamena, ze otevres vsechny ty velke nody - talenty/ability), tak dostanes jeji symbol + 2 sloty pro symboly (start jsou 3). Symbol je takova special pasivka. Paladin ma mnohem lepsi nez cryo :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam