• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Super série, dobrý, dustojny pokracovani. Vysoce nadprumerna produkce, whatever... Ale... Posledni dil byl nedotazeny, predvidatelny a proste kurva si to zaslouzilo trochu vic. Dialogy byly az moc pretazene do dokonalosti Shakespeara, umrti dvou hrdinu az moc pretazeny a predem ohlaseny... Jako jak se na ne dostali... Jak Mekanci dostali Ray a pak byli prekvapeni z mio dolaru? Jak ho mohli najit, bud by videli celou akci a pak by je mio neprekvapil nebo nevim. Ne, zasluzilo si to vice. Postava otce Velcora? Proc? Pro blbej odznak? Starostova smrt? Proc ted?

    Kurva drat, jak me nasrali v prvni serii paranormalni jevy tak tohle me nasralo stejne. Presto kurva dobry
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jak si nekdo muze stezovat. A jeste na to, ze se tam nic nedeje. LOL.
    za mne nejlepsi sezona serialu za poslednich treba pet let, nepamatuju si, ze by me neco bavilo vic. A Vince Vaungh se vysvih z nic moc komika na super herce. Bravo.
    TAP
    TAP --- ---
    e08 kvazispoiler, klik na vlastni nebezpeci
    tam musí bejt nějakej čech v produkci :)
    http://i.imgur.com/qlMVcTB.jpg
    PETINY
    PETINY --- ---
    TAP: taky na to slysim jenom chvalu.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TAP: Mně se to dost líbilo. Je to jako Cormack McCarthy střihlej Charlesem Willefordem. Nejvíc je to podobné na Tahle země není pro starý, doporučuju
    TAP
    TAP --- ---
    mimochodem, s timhle má někdo zkušenost?
    Kniha Galveston | bux.cz
    https://www.bux.cz/knihy/163357-galveston.html
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: me taky...po tom co vykosil vsech 5 predtim, je tohle debilni konec....skoda woodrugham, vedle franka asi moje nejoblibenejsi postava
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ESTEN: SPOILER: Konec sedmého dílu mě nasral, ne pro ten fakt, ale pro tu nerealnost, ze trefil spravny vychod, ze vedel ze vylez apod.
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    A hlavne, i v druhe serii hraje jednu z hlavnich roli genius loci (nebo psychosfera, jak se o tom zminoval Pizzolatto v nejakem rozhovoru).
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PETINY: jasně, že ne, není to realita, je to true detective, všechno je tam přepálen, ale to je na tom to pěkný
    PETINY
    PETINY --- ---
    ANDRE3000: musim říct, že když jsem viděl první čtyři díly a dal jsem si recap, tak mi vadily v podstatě všechny dialogy Franka. Jo, jsou skvěle napsaný, ale v reálu by se v těch situacích asi takhle nikdy nevyjadřoval.
    Ale už to neřeším.
    SITH
    SITH --- ---
    Ten jejich rozhovor v motelu, famozni
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Tak sedmym dílem začíná slušná řežba. A stejně jako doteď, neskutečně chytře odvyprávěnej děj. Tenhle seriál je fakt prostě úplně jinde než veškerá dosavadní konkurence...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DRAGON: A to mi prijde teda druha serie dost akcnejsi oproti prvni, ktera byla na dlouhych dialogech v aute a zaberech na Matthewa jak medituje... Proste tohle je neco jineho a jedine co je spolecne s prvni radou je - detektivove a dokonalej serial :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SARF: proc? to neumis cist? je to hned v prvnim odstavci:

    Diváci i televizní kritici jí vyčítají rozmělněnost i fakt, že se v ní podle nich vůbec nic neděje.

    vlna kritiky tu bude vzdy, protoze je spousta archetypu divaka, nekteri chteji akci, jiny mysterium, dalsi sexbombu, dalsi nablejskany superkary.. nezavdecis se vsem. Ja sem velmi velmi spokojen.
    SARF
    SARF --- ---
    ANDRE3000: vlna kritiky na druhou sérii, proč? Ale možná je trochu chyba, že je to druhá série True Detective a ne úplně oddělenej seriál. Sice název v úvodu přitáhnul hodně lidí jen skrz jméno, ale pak to svádí kdekoho poměřovat s první sérií, což se nedá, protože všechno je jiný.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Bude třetí Temný případ? Tvůrce seriálu má u HBO dveře otevřené | True Detective (Temný případ) | Edna.cz
    http://www.edna.cz/...tective/clanky/bude-treti-temny-pripad-tvurce-serialu-ma-u-hbo-dvere-otevrene/
    SARF
    SARF --- ---
    FRDK: vyžile? Právě tak se tam skvěle hodí.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    bude dalsi sezona?
    FRDK
    FRDK --- ---
    SAMMAEL: Co se týče Kelly Reilly, obsazení druhé série jsem předem neznal (kromě těch dvou zásadních jmen) a při sledování prvního dílu jsem měl malé milé překvapení jako bonus. Kely mám rád už od dob Erasmů a spol. a přestože v seriálu může působit ve svých sedmatřiceti už poněkud vyžile, alespoň pro mne zůstává stále velice zajímavým typem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam