• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective

    S02E01: The Western Book of the Dead 22.6. 3:00
    S02E02: Night Finds You 29.6. 3:00
    S02E03: Maybe Tomorrow 6.7. 3:00
    S02E04: Down Will Come 13.7. 3:00
    S02E05: Other Lives 20.7. 3:00
    S02E06: Church in Ruins 27.7. 3:00
    S02E07: Black Maps and Motel Rooms 3.8. 3:00
    S02E08: Omega Station 10.8. 3:00 :(
    <span class="spoiler">obsah spoilu</span>
    rozbalit záhlaví
    SARF
    SARF --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: dík za výklad, v autech se vůbec nevyznám, poznám akorát limuzínu od pikapu :--)

    Ale abych nebyl úplně OT, tak v sobotu na čt2 začíná druhá série Mostu /2 díly/ - a to sem patří!
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    SARF:

    Spíš tam ukazujou ten kontrast, kdy američan střední třídy jezdí běžně dostupným vozem
    a kriminální živly mají prémiový káry jako Mercedes S, Range Rover, Audi S4, BMW 5, Lincoln,....
    Popravdě sem čekal, když na začátku 5. dílu řiká Burris: "Koupil sis novej Charger."
    že to bude ten nejnovější model 2015.


    Dodge Charger je něco jako "škoda superb". Pořídíš ho od 30 do 40 tisíc USD (pokud nepočítám bestii Charger Hellcat za 65 tisíc USD). Hojně Chargera využívaj policejní složky a půjčovny aut. I v základní verzi ji koupíš s motorem 3.6 V6 a 300 koních.

    Al Budna ve skutečnosti jezdil v 1972 Plymouth Duster (který také patřil do Chrysler koncernu jako Doge).
    Možná ho uctíval i proto, že to bylo v roce 1987 15 let starý auto, který vzniklo před ropnou krizí (1973).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    The Wire je top.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    diky za ty serialy, to postupne skouknu, aspon mam ted neco na kraceni casu nez bude twin peaks nebo treba TD3 :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Must see
    Luther (TV seriál) (2010) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/274781-luther/
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ANDRE3000: Za me muzu doporucit Fargo.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    True Detective: mrtví jsou těžší než zlomená srdce | A2larm
    http://a2larm.cz/2015/08/true-detective-mrtvi-jsou-tezsi-nez-zlomena-srdce/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PETINY: njn - ja to srovnavam s tim shieldem a tam je to napeti fakt o dost jinde
    PETINY
    PETINY --- ---
    CYBERKOTLIK: není to tak nervydrásající, ale oddychovkou bych to rozhodně nenazýval.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PETINY: ro uz je srovnatelnejsi SHield, dejme tomu s dovjkou, kde to v druhy pulce serialu najede na hodne temnou downward spiral, kde se ty hlavni hrdinove propadaj porad niz a niz...Wire se mi libil, ale spis je to oddychovka
    PETINY
    PETINY --- ---
    ANDRE3000: nevím, do jaký míry srovnatelný (temnou/tajuplnou atmosférou určitě ne), ale co se příběhovejch linií a příběhu charakterů týče, tak rozhodně The Wire. Všechny série. Každá další lepší než předchozí.

    The Wire (TV Series 2002–2008) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0306414/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SARF: a The Fall je dost slusny
    SARF
    SARF --- ---
    ANDRE3000: ty severský, Bron a Forbrydelsen /Killing/ mají takovou tu ponurou atmosféru ... a taky jsou dobře natočený.
    SARF
    SARF --- ---
    JUSTIF: moc hezký ... v tom seriálu jsem ho ani moc nevnímal. Ale je to pokrok proti dodgi se kterým jezdil /případně ho tlačil/ Al Bunda. Tam byl dodge líčenej jako inferior značka ...
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    napadaji vas nejaky dalsi serialy srovnatelny s true detective, twin peaks apod.?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    JUSTIF: díky
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    PHOBOS99: Dodge Charger

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    nevíte, co to bylo za auto, kterým jezdil velcoro?
    SARF
    SARF --- ---
    LYNCH: vono když chceš natočit něco s temnou atmosférou tak je celkem obtížný nezakopnout o Lynche :--) Mně se o TD taky vybavil ...
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    ja v TD2 zezačátku cítil dost Davida Lynche hlavně když šlo o Woodrugha..pak mě to trochu přešlo. Když to vemu jako celek tak mě to bavilo i když s jedničkou se to moc nepotkávalo..začátek serie super a zakončení mě celkem otrávilo.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SARF: to sem tak nemyslel, ze to ma byt klasicka detektivka:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam