• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VESTIGIAtrx a další závěsné systémy
    POPEY
    POPEY --- ---
    me se to libi a premejslim ze to prubnu

    mam trochu strach jestli do normalniho bytu neni lepsi dat zebriny nez sofistikovane upevnovat do zdi pevny bod pro TRX
    COYOT
    COYOT --- ---
    je to dost podobný jen s tím rozdílem, že při některých cvikách na redcordu máš v závěsu jak ruce, tak i nohy takže je tam hodně kladenej důraz na to pevný core.. o což mě kancelářský kryse jde především :) v Praze nevim kde se dá cvičit.. já chodím u nás na Dobříši
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    tak to bych si ráda vyzkoušela. TRX jsou trochu jiná, i když princip cvičení s vlastní vahou je podobný. Pro inspiraci jsou super tahle videa. https://www.youtube.com/channel/UCj6D4e-PJshZgffpLS0Iu2w
    COYOT
    COYOT --- ---
    VESTIGIA: práve mi to doporučila taky fyzioterapeutka místo klasický rehabilitace a už místo rehab cviku jedu posilovací program active.. TRX sem nezkoušel... ani nevim popravdě jestli ho ve fitku maj.. cvičím na tom rok a půl, cca pravda občas mám výpadky kvůli dovolený a nebo občasnejm zraněním z biku,/zítra jdu po 2 měsícíh/ ale cvičím pod dohledem, občas si dám skupinový cvičení a nedám na to dopustit :)

    je nějakj výraznej rozdíl mezi klasikou TRX a Redcordem ??

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    COYOT: jooo, to jsem viděla. Mluvila o tom moje fyzioterapeutka. Podobný princip využívá Smíškova metoda. Mají to být malé rotační cviky na posílení hlubokého stabilizačního systému páteře. A klasická trx? Zkoušel jsi?
    COYOT
    COYOT --- ---
    VESTIGIA: je to název systému,, začal jsem cvičit, protože me bolely záda a doporučili mi to jako rehabilitaci,já pak už zustal cvičit a fakt je cítit po 3 mesících změna.. cvičení je komplexní na celý telo i když to vypadá jako easy tak je tam XXX variant a nejednou se mi stalo, že sem ze cvičení odcházel namotanej jak po 5ti pivech :D

    pro představu co to obnáší tady :)

    https://www.youtube.com/user/RedcordWorldwide
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    COYOT: príma :-) jen, to je název systému, nebo posilovny? Nikdy jsem to neslyšela. Ráda si rozšířím obzor.
    COYOT
    COYOT --- ---
    čus, já chodim cca 1x - 2x týdně na RECORD a nemužu si to vynachválit.. bolest zad z 9ti letý práce v kanclu zmizela... mobilita o poznání lepší a kondička taky... takže mužu jen doporučit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam