• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FARFELOO: ja bych spis dal bejt tebou do zahlavi: užívání substancí v míře nižší než rozumné.

    //kouzelna definice. :D
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Na žádost jsem rozšířil název, aby obsahoval i microdosing.. prostě užívání substancí v míře nižší než rozumné.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PNXNTDD: to já šel jednou po 1/16 tripu na výlet do lesa, byl jsem bosý. skopl jsem si samozřejmě o kořen prst na noze, bolest žádná. druhej den prst úplně fialovej a bolelo to jako svině .)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BRKODLAK: No něco na tom bude.. ale nesmí se to přehánět :D Já jsem jednu dobu měl naštíplej čtvrtej krční obratel a nosil jsem takovej ten krunýř na krk abych s tím moc nehýbal, samozřejmě jsme se s kamarádkou ztripovali a celou noc čuměli na hvězdy :D Já úplně vyvrácenej krk dozadu a vůbec mě to nebolelo :D Akorát jsem pak ráno nemohl skoro vstát z postele :D
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PNXNTDD: jojo, celkově to uvolní tělo i mysl, člověk se může protáhnout, má najednou lehké ruce, větší odolnost vůči stresu a tak. rozhodně mi to přijde přínosnější než velký dávky a taky zdravější a účinnější varianta než farmaka
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BRKODLAK: Na bolest zad taky dobrý
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PNXNTDD: to je možný, já docela často používám 1-4 lysohlávky na bolest hlavy, nebo proti únavě...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BRKODLAK: Já jsem to nikdy moc nepraktikoval... nějak mě ty malý množství nezajímaly či co... :D ale vím, že kámoš praktivkoval udělat si čaj z jedné lisiny a pak šel meditovat do lesa... prej mu to pomohlo se víc uvolnit v tom kaktusovým sedu nebo co...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PNXNTDD: hlavně lsd, ale zajímá mě i mdma, a vlastně cokoliv s čím je to možný :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BRKODLAK: Čeho
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    někdo zkušenosti s mikrodávkováním, potažmo velmi nízkými dávkami?
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Nova, potencialne zajimava, kniha :-)
    Erowid Library/Bookstore : 'The Museum Dose: 12 Experiments in Pharmacologically Mediated Aesthetics'
    https://www.erowid.org/library/books/museum_dose.shtml
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Hele, a zkouseli jste nekdo fakt nekdy jit do muzea/galerie?

    S par kamarady jsme nedavno, po noci stravene na Kaktusu, na dojezdu, kdy jsme Kaktus jeste jednoznacne citili, sli do galerie "Cesty ke světlu" kousek od Chodova. Je to galerie obrazů a "3D" instalací Zdeňka Hajného ( http://www.zdenekhajny.com/cz/fs2629-o-nas.html ). Na několik z těch instalací se lze "napojit" elektronicky skrze měřáky tepu a kožního odporu (nebo jak se to jmenuje), a v těch instalacích si pak clovek muze "hrát" s barvama, resp.je vědomě ovládat skrze práci s emocema atd... (http://www.zdenekhajny.com/cz/fs2630-labyrint-sveta-a-raj-srdce.html ) Fakt hodně zajímavé, a to i za střízliva :-)

    Dalsi zajimava vec je, ze Hajný hodně pracoval s drahými kameny, kterými je galerie (ty jeho instalace, obrazy i vitráže) úplně narvaná - řada z těch křišťálů a záhněd má určitě více jak půl metru... takže hodně citliví lidé si ani žádnou mizejní dávku dávat snad ani nemusí.

    Všem experimentátorům s muzejními dávkami s klidným svědomím, a velmi vřele, doporučuji k návštěvě :-)
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    BROZKEFF: Ten koncept "specifickeho" a "nespecifickeho skillu" mi prijde jako uzitecny a urcite zajimavy. Stejne mam ale podezreni, ze ta moje "precitlivelost" na 2C-B muze (ale nemusi - treba mam v tomto pripade proste jenom nizkej specifickej skill :-) mit nejaky metabolicky zaklad. Tech (udajnych) 15mg (Shulginova "muzejni davka") me pokazde hodilo do stavu, ktery byl svoji intenzitou podobny, rekneme, 200 mikro LSD (byt to trvalo "spravne", tj.nejakych...ja nevim... 1-1,5 hodiny). Do muzea nevim nevim...asi jo, ale nesmelo by tam u toho byt moc střízlivých lidí.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Zajímalo by mě, který látky mají v menších množstvích primárně tělesnej dopad. Hodně drog ukazuje na nějaký fyzický potíže, který za střízliva nepozorujeme. Problém nastává ve chvíli, kdy o tom problému člověk ví, řeší ho, ale nechce ho řešit na drogách. A tehdy je debilní, když jediný co stav udělá je, že připomíná tu dávno minimalizovanou bolest...
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    MICHAL_R: na jedné prezentaci jsem teď zahlédl užitečné doplnění klasické dvojice set a setting na triádu "Set - setting - skill". Ten skill je IMHO jak specifický pro jednotlivé látky či jejich skupiny, tak i obecněji pro neobvyklé stavy vědomí a obsahy mysli. Specifický skill se získává opakovanou expozicí podobné zkušenosti, nespecifický skill pak obecně tím kolik má člověk natripováno a vymeditováno ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA: toci se na gramofonu, neasi :P
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GRAMEC: kde kde? :)
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Sledujte pozorně ministra Stropnickýho.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    prekvapeni :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam