• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETINYFactorio - česká budovatelská hra
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    pry pujdou davat veci na sebe

    BATMATES
    BATMATES --- ---
    RUDOLF: To jsem viděl a připadal jsem si, jak kdybych koukal na první přistání na měsíci. Ten člověk je blázen :D.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Can You Get to the END OF THE WORLD in Factorio?
    https://youtu.be/HzpUQZIr15g?si=jYgP0Wcud_ZnBh9g
    GREGI
    GREGI --- ---
    _KRYSTOF_: cerstve novej WR:)
    Factorio Default Settings Speedrun WR 2:19:12
    https://youtu.be/RI4ocNajf_w?si=sugGUszQjdUExc25
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    BATMATES: tech grifu tam ma spoustu
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    _KRYSTOF_: jes u něj jsem se nedávno na streamu naučil dávat překladače po dvou vedle sebe.
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=HBJpZxjKMpg typek co stremuje na twitchi speedruny mi ponekud pripomina pana premiera Fialu v nejaky stresovy narodohospodarsky situaci, is it just me?)) ..jinak dost vali teda
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    FURAN: tak, když dělo nemá náboje, nestřílí:)
    Jinak, dělá mají remote control uděláte, kterým definuje cíle, ale to není automatizace. Víc je v AAI módu tuším.
    FURAN
    FURAN --- ---
    MAIMONIDES: To pak vypíná celé dělo, nebo ne? Můžu naťukat cíle a pak jen děla aktivovat? Ok, zkusím.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    FURAN: Od čeho máš zelený kabel a kombinátory?
    FURAN
    FURAN --- ---
    Už jsem nějak skousnul, že se elektromotory vyrábí z benzínových. Na co ale tvůrci mysleli, když neumožnili deaktivovat automatickou střelbu z děl? Jakýkoliv průnik do hloubky musí být proveden v šíři průměru automatického dostřelu.
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    RAINBOF: Teoreticky to interně může být řešené úplně stejně. U toho kdo hostuje se pravděpodobně vytvoří server, který bude fungovat prakticky stejně jako normální server.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: no online hra je trosku neco jineho nez lokalni LAN :) napisu na podporu a bude.
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    RAINBOF: Vzhledem k tomu, že můžeš připojit obojí k jednomu serveru tak bych o tom nepochyboval.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nevite jestli nahodou nevysel factorio soundtrack jako LP ?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    ORBIT: v fff, kde space age uvedli to takhle Earendel napsal.. později se na se discordu vyjádřil, že se rozšíří o dlc.. beztak to všichni koupí.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    MAIMONIDES: Imho to neni jednodussi space exploration.
    Ja to vidim tak, ze rozsiruji zakladni hru o nove core mechaniky podporovane uz v jadru. Takze vsechny dalsi externi midy budou mit sirsi zaklady pro dalsi mody.

    A ty koleje, to je imba
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Baví mě, jak při oznámení, že dělají na dlc řekli, že si dají na čas s oznámením contentu, protože by jim modeři vzali vítr z plachet.. v době, kdy dělali na takové triviálnější variantě Space Exploration a nikdo by jim fakt nic neukradl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: ja myslel to zda kdyz to pustis na pc zda se pripoji nintendo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam