• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SUMAC: ja pisem o mediach, nie o tomto klubiku, 90% clankov o Tesle su rozne cherrypicky s cielom prizivit sa na senzacii menom Tesla a ziskat kliky, nieco ako funguje napr. Aeronet :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DZODZO: hele ty mi chces tvrdit, ze konkretne v tomhle klubiku se nevyhodnocuje srdickem, ale ze se hledi racionalne na fakta? LOL
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CRAZY_IVAN: nikdo neni neomylny, ani Elon Musk, ani Julia Carrie Wong.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BADHORSE: problem dnesnych medii je, ze kvoli kliknutiam na clanok a naslednym odmenam z ads nepisu uplne objektivne, je to hra so slovickami na emocie citatela, ktory potom prezentovane fakty nevyhodnocuje racionalne ale trochu tym srdickem
    PER2
    PER2 --- ---
    Static fire test of Falcon 9 complete—targeting Sunday, May 17 at 3:53 a.m. EDT, 7:53 UTC, for launch of the eighth Starlink mission, which will lift off from SLC-40 in Florida
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BADHORSE: pěkně přehledně jsem přestal číst u týhle kraviny

    "Musk tweets that Tesla will manufacture ventilators “if there is a shortage”. There is no indication that Tesla ever took any steps to do so, though Musk tweets about having a “long engineering discussion” with the medical device maker Medtronic on 21 March."
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Jeste k tomu jak musk siril bludy ohledne pandemie pekne prehledne

    Elon Musk v public health: a timeline of the Tesla factory standoff | Technology | The Guardian
    https://www.theguardian.com/technology/2020/may/12/elon-musk-tesla-reopening-lockdown-timeline?CMP
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    14 DNÍ DO STARTU - posádka nastoupila do karantény

    SpaceX Demo-2 Crew Members Enter Preflight Quarantine – Commercial Crew Program
    https://blogs.nasa.gov/...cialcrew/2020/05/13/spacex-demo-2-crew-members-enter-preflight-quarantine/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LADINEK: taky ne :(
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    AXTHEB: ja jsem to jeste nehral, nemam nejak cas, ale otazka? Rika to kolik byla spotreba paliva?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOXICMAN: Škoda že to nepíše, jak dlouho to dokování trvalo.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Static fire test of Falcon 9 complete—targeting Sunday, May 17 at 3:53 a.m. EDT, 7:53 UTC, for launch of the eighth Starlink mission, which will lift off from SLC-40 in Florida
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PER2: tak to jsem nevěděl.. to je fakt trochu úlet...
    PER2
    PER2 --- ---
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    STARE_CASY: ehm, sis asi nevšiml jejich prezidenta.

    Jsem zvedavej jakou to celý bude mít dohru.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    MARSHUS: počkej, asi tam vidíme každý něco jiného. Já tady nevidím, že by s tím měl problém - ten jeho komentář mi naopak přijde s nadhledem.

    Tohle dávám jen jako perličku. A osobně si myslím, že politik se takhle chovat prostě nemá. Nikde a nikdy. Politik nejede za své peníze a na své riziko. Politik je jen služebník, bez ohledu na to, jak vysoko ten politik je. Furt je to jenom úředník a služebník občanů daného státu. Soukromá osoba (tedy i podnikatel) ať si dělá co chce a také ať si nese sám za sebe a svou práci odpovědnost. Klidně ať ze sebe udělá kokota. Ale zvolený politik si tohle dovolit podle mého názoru nesmí.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    STARE_CASY: tak Musk nema problem jim říct že jsou idioti. Proč by to mělo fungovat jen jedním směrem? Musk je trošku z cukru.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    REDGUY: a pak tam máš i takové milé věci, jak tahle floridská politička za demokraty:

    https://twitter.com/LorenaSGonzalez/status/1259287879177531392?s=20

    Takové milé, lidské a velmi profesionální.

    Dost se tím tedy bavím...


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam