• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SADY: To byl vycuc nalad volicu pri prezidentsky volbe. Taky proto byla i celkem tesna volba imho :). To v uvozovkach byl nazor volicu na volby do kongresu, ale tohle neni politicky auditko..takze to asi nebudem resit zbytecne dal :)
    SADY
    SADY --- ---
    KOUDY: no nevim, dementni zmrd, pedofilni senil, zlatej obama... nemyslim, ze je to presnej vycuc nalad volicu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Za co jsou ty minusy? To neni muj nazor. Jen vam sem pisu, co pisou americti volici :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SPIKE411: Tak oni demokrati zacali bejt dost idioti posledni leta bohuzel, ale my z CR to samozrejme tezko muzeme posoudit. Vetsina komentu a nazoru se nicmene shoduje v tomhle.

    "the democrat party seems to have huge competence and corruption issues but seem slightly better at social issues
    the republican party seems to have issues not being evil and pointlessly taking away rights but seem to be slightly better at economic issues
    neither are good"

    a ono jako i vybirat mezi Trumpem, coz je fakt dementni zmrd u kteryho nikdy nevis co udela, protoze nevi ani on sam a Bidenem, coz je pedofilni starej senil, kterymu se musej psat karticky ze kterych potom cte co ma delat...To je vzdycky tezka volba..Zlatej Obama.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KOUDY: V americkém politickém systému to znamená akorát patovou agónii a další rozklad státu, žádnou vyváženost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PER2: Pise ze chce, aby moc byla vyvazena vzhledem k tomu, ze prezident je demokrat.

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ale aby v tom shitstorme nezapadlo to podstatne

    https://twitter.com/Tesla/status/1589655016885080065
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PER2: vsak to je v poho, republikani stejne odmietaju priznat, ze prijmu vysledok volieb https://www.washingtonpost.com/politics/2022/09/18/republicans-refuse-accept-results/
    PER2
    PER2 --- ---
    eh lol

    Elon Musk dnes doporučil americkým voličům, aby v úterních volbách do Kongresu hlasovali pro republikány. Informovala o tom agentura Reuters.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Fakt jsem rád, že Musk Twitter zachraňuje svobodu slova na Twitteru a ne na Nyxu.
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: jasně, navíc mi není ten obor cizí a klidně věřím těm příběhům, jak zaměstnanec pracoval reálně 4 hodiny týdně. O to věčí šok to musí být, když tam najednou spíš v zasedačce ve spacáku :D
    PES
    PES --- ---
    A ještě troška "bulváru" ;-)

    V sídle Twitteru se dějí věci. Manažeři spí v kancelářích, aby se zavděčili Muskovi - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-v-sidle-twitteru-se-deji-veci-manazeri-spi-v-kancelarich-aby-se-zavdecili-muskovi-40413309

    Twitter bude rušit parodické účty, pokud nesplní jedno pravidlo - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-twitter-bude-rusit-parodicke-ucty-pokud-nesplni-jedno-pravidlo-40413783
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Však jo...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PES: i Jobs vyhazoval tisice lidi kdyz nastoupil do applu a meta i twitter nabrali tisice lidi za kovidu, protoze kazdej byl doma a na sockach..takze ted je propousteni pri te krizi a inflaci logickej krok :)
    PES
    PES --- ---
    MAWRHIS: Meta prý bude mohutně vyhazovat také, takže nakonec se Muskovi jen v případě Twitteru přičte na vrub (a k tíži, protože zlý, zlý ElonX ;-)) něco, co by i původní osazenstvo u kormidla muselo tak jako tak udělat...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    rapidne stoupl zajem o mastodon...takze se da rict, ze musk vlastne nakonec ten free speech fakt podporil :D
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: Je zajímavý to sledovat v přímém přenosu a jsem zvědavej kam to povede. V twitteru bych ale v tenhle moment zaměstnanej být nechtěl :). Oceňuju to narušení statutu quo třeba u raket a aut, přijde mi to super a mám radost, že se děje něco vzrušujícícho co lidstvo posouvá někam dál, ale zároveň jsem rád, že to můžu jen pozorovat a ty 100 hour workweeks se mě netýkají.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TOXICMAN: za tu cenovku bych si to domů pořídil jako dekoraci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam