• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    JIMIQ: nechceš snad říct že by Nelon lhal? to by totiž bylo poprvé
    SATAI
    SATAI --- ---
    JIMIQ: fanboyz gonna fap
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JIMIQ: sorry snazil jsem se muj pohled na pravo na soukromi slavnejch lidi vysvetlit dvema lidem a nepovedlo se to. Potreti uz mi to prijde jako ztrata casu :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    a jen poznamenám že Musk sám veřejně prohlásil že ho banovat nebude a po banu ten účet začal fungovat jinde, takže tím banem ani ničeho nedosáhl
    1) zákon porušený nebyl
    2) Musk porušil svůj slib
    3) ničeho tím nedosáhl

    a já rozporuju to, že přes tyhle tři body se to snaží Koudy (z mně nepochopitelného důvodu) obhajovat
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    SEJDA: bavíme se furt o tom samém účtu co jen přesdílel veřejně dostupné informace o tom, kde zrovna je jedno konkrétní letadlo, o kterém někdo (náhodou?) zjistil že patří Muskovi
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JIMIQ: co je to "tohle"? nejak mi nedochazi, jestli si mame dost dobry prehled o tom co vsechno "tihle" sdileli.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    SEJDA: Musk sám prohlásil, že co neporušuje zákon on považuje za svobodu slova - tj nechce banovat nad zákon. A tohle zákon neporušuje - jde o zveřejnění již veřejně dostupných informací pouze v jiném formátu
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    PER2: tady imho trolli, protoze ho k tomu cteni DMs vyzyvali nejaky ucty od ty doby co ten twitter chtel koupit.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JIMIQ: definuj svobodu slova, ktera ma byt v nejakem pohadkovem svete dostupna mozna na socialnich sitich.
    Pokud prece sdilim neco, co druheho poskodi, jde o svobodu slova nebo o trestny cin?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    já jen abych si ty logický veletoče shrnul:
    agregování a sdílení veřejně dostupných informací na sociální síti nespadá pod svobodu slova, protože nezávisle na tom, někdo našel a skočil na auto... cože?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARAON:

    nejdřív koupil Twitter, protože free speech, ale jen idiot nemění svoje názory, pane redaktore.
    PER2
    PER2 --- ---
    ARAON: snowflake :D

    KOUDY: hele, kdyz uz zminujes to stalkovani, prijde ti tohle ok?

    ARAON
    ARAON --- ---
    ARAON: A ještě to má vtipné pokračování.
    https://twitter.com/forevereversley/status/1603612770892918784
    ARAON
    ARAON --- ---
    Koukam, ze Elon je na dlasim banning spree.

    "Twitter on Thursday evening banned the accounts of several high-profile journalists from top news organizations without explanation, apparently marking a significant attempt by new owner Elon Musk to wield his unilateral authority over the platform."
    https://www.cnn.com/2022/12/15/media/twitter-musk-journalists-hnk-intl/index.html

    A jeste Mastodon to odskakal. Vtipny komentar k tomu:
    Jason Goldman
    @goldman
    I guess they were banned for revealing the location of where all the Twitter users are going.

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SUMAC: mě to pořád funguje, divné


    Powering a Cleaner Grid

    Solar and Powerwall can help you and your community accelerate the transition to sustainable energy. With Tesla Electric, your Powerwall automatically decides when to charge and when to sell electricity to the grid. Together with other Tesla Electric members, you can maximize the value of your solar energy while using your Powerwall storage to add more renewable electricity to the grid. You can also achieve your own sustainability goals when importing electricity from the grid, as Tesla Electric offsets your usage with energy from 100 percent renewable sources.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    TOXICMAN: Access Denied
    You don't have permission to access "http://www.tesla.com/electric" on this server.
    Reference #18.456f5668.1671147175.5e75ba7

    ??
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Tesla Electric | Tesla
    https://www.tesla.com/electric
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: je to dar i prokleti :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: tve prirovnani je a) zcela mimo, b) bezna prace bulvarnich denniku.

    A ano, 80 000 000 je dost lidi, to se shodnem. Oproti ja nevim sedmi miliardam, co znaj muska, protoze se zcela zamerne exponuje co to jde, je to ale uplny prd. Arnauta znaj jen lidi, ktery zajimaj bohaty lidi. Napriklad u me v kanclu ho z dvanacti lidi neznal nikdo, Muska vsichni. O existenci vetsiny miliardaru sveta vubec nevis, protoze nechtej, abys o nich vedel. Ani do forbesu se nedostanou.

    Pointa je, ze o svy soukromi musi predne dbat ti lidi samotni a pokud verejne vystupuji a vyjadruji se ke kazdymu prdu, tak je to holt to soukromi stoji. Jejich volba.
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: první odstavec je samozřejmě aimed at Koudy*.
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    AVATAR: "V katastru si kazdej muze najit, kde bydli Leos Mares. V poradku. Kdyz si jdes ale pak k Leosovi stoupnout pred vchod a jakmile on, nebo jeho zena s ditetem vyjdou ze dveri bytu tak o tom hned napises na internet, tak jim to bude vadit, protoze narusujes jejich soukromi. To je ten rozdil, kterej se ti tu snazim vysvetlit :)."

    Pane bože, pointa je v tom že v tomhle případě si nemusíš ani stoupat k těm dveřím, protože to kdy odcházíš a přicházíš taky hlídá katastr. Respektivě hlídá když parkuje a odjíždí tvoje auto, to jestli v něm jsi nehlídá. Ty si jenom napíšeš nějakej skriptík co tyhle informace copy pastuje do tweetů.

    AVATAR: Jak to děláš, že máš takovou trpělivost? Já z té hlouposti šílim, a to jsem tady tak hodinu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: Vsak tam nejsme v rozporu. Mluvime o tom samem. Je tu agentura ktera trackuje letadla kvuli bezpecnosti. V poradku. Ty rikas ze si kazdej ty informace muze vyhledat. V poradku. Ja ale tvrdim, ze pokud to nekdo sdili verejne, zalozi si na tom fame..etc..tak uz to v poradku neni. Muzes si to treba dat do souvislosti s bytem. V katastru si kazdej muze najit, kde bydli Leos Mares. V poradku. Kdyz si jdes ale pak k Leosovi stoupnout pred vchod a jakmile on, nebo jeho zena s ditetem vyjdou ze dveri bytu tak o tom hned napises na internet, tak jim to bude vadit, protoze narusujes jejich soukromi. To je ten rozdil, kterej se ti tu snazim vysvetlit :)..O Arnautovi samozrejme vi dost lidi. Vlastni nejvetsi high society/modni konglomerat na svete. Musk byl znamej uz davno predtim, nez twitter koupil.

    ja jsem v minule debate nerikal ze se maj rusit bany lidem kteri zneuzivaji platformu k vytvareni nenavisti. To si me zas s nekym pletes :)..bavili jsme se tu o tom co je free speech a co uz ne. Free speech je to kdyz reknu ze budu volit Nerudovou..Kdyz reknu ze budu volit Nerudovou a bylo by dobry kdyby Pavel spadnul do prikopu a Babisovi se stala jina nehoda aby Nerudova pohodlne vyhrala, tak uz to neni free speech a muzu za to dostat ban...Ostatne i Kayne West dostal na twitteru ban za poruseni podminek..:)
    BRAMBOROVY_KRAL: Kritizuj si dle libosti. Nyx je primarne o hejtovani. Enjoy.
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    KOUDY: Hele doufám že sis ověřil, že jsi úspěšnější než já, jinak si vyprošuju, že mi tady kritizuješ moji kritiku. 🤡

    Ještě zkusím argumentum ad absurdum: Kdybychom se zítra dočetli, že Musk přijel na Times Square, a vystřílel tam do davu lidí zásobník z AR-15, bylo by ok ho za to kritizovat, i když zřejmě nikdo z nás nemáme tak úspěšnou kariéru jakou má za sebou Musk?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam