• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    SATAI
    SATAI --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    PES: místy to jsou perly, co patří do zlatého fondu: “a middle schooler's idea of an experiment to figure out how the company's algorithm works because he fired anyone who could have possibly explained it to him.”
    PES
    PES --- ---
    SATAI: ... a kdo je teď za blbce ;-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Musk locks his Twitter account to personally test reported malfunction | Ars Technica
    https://arstechnica.com/gadgets/2023/02/musk-goes-private-on-twitter-to-test-if-locked-tweets-get-more-views/
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    JONAS3: za úspěch budu považovat úspěšné oddělení boosteru ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: x com, co ho chtěl mít na NT, než to Thiel dal dokopy?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OTAVA: proto jsem psal vetsina. Spravne tu nekdo napsal, ze je dobre, kdyz se CEO akticne zapojuje do testovani produktu.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KOUDY: me programování docela dobře živí, tohle bych si vyprosil.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Prosimvas Elon spoluzalozil treba x.com, ktera se pak prejmenovala na paypal. Vi jak programovat, testovat produkty a testoval je uz v dobe, kdy vetsina z nas chodila teprve na zakladku. Jen si na svem uctu, kterej sleduje 100m lidi zkousi zmeny v algu twitteru, ty zmeny samozrejme zkousej programatori twitteru uz dele a na vice test subjektech. Neni to vec, ktera by vznikla vcera a testoval ji jen elon a nikdo jinej proboha..vetsina z vas tu jste tak max samozvani programatori z wishe se statnicemi z metodologie a proto tu furt resite podobny blbosti..Elon fakt neni tupec, kterej by neustale nevedel co dela..radsi zas hazejte nejaky fotky raket. Dneska uz jsem se tu nasmal dost :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Elon si dveřmi Tesly přibouchne končetinu a zpřeráží si při tom prsty.

    Fanboyz: "Mistrný gambit."
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DZODZO: no, se development se od inženýrského trooosicku liší, ale nebudu vás zbytečně obtěžovat s realitou :-)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    OTAVA: rapid development by failure, vsak tak funguje aj spacex :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Tesla tells investors it’s being investigated by the Justice Department | Ars Technica
    https://arstechnica.com/cars/2023/01/tesla-confirms-justice-department-investigation-into-autopilot/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    Ex-Twitter Workers Puzzle Over Elon Musk’s Abandoned Laptops | WIRED
    https://www.wired.com/story/ex-twitter-workers-puzzle-over-elon-musks-abandoned-laptops/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MIKE23: Tak pořád je testování prototypu, neříkal bych tomu úplně let. Starship (starší prototypy) letěla a přistála, takže ano. Booster ne. Někde Elon psal, že šance na úspěch tohoto testu je někde kole 30%, jestli mě paměť neklame. A když přeskočíš sračky o TW (zúčastnění jistě prominou), tak je tu tapeta o letu, kdy za úspěch je považováno, že jak Starship, tak booster, sebou plácnou do vod Mexického zálivu.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PES: letělo snad Elonovi něco hned napoprvé? Pokrok si žádá oběti, takže věřím, že jednou poletí a přistane. První pokus je zatím opravdu jen pokus.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    E2E4: nereaguj utocne a opozicne na kazdej muj prispevek a nesmyslny diskuze nebudou. Jednoduchy :). Ja treba ve feedu zadny dezinfo od nikoho nemam..:)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOUDY: já ale nejsem žádný tým, který by Elonovi věřil nebo nevěřil.

    ostatně, si přečti co jsem o tom psal od začátku (tldr projeví se až čase, jestli vůbec)

    zvýšenýho množství dezinfa sis nevšiml.. hm, z mého oboru přestali řešit covid dezinfo a teď mám v reakcích na seriózní virology antivax výkřiky, dokonce jedna prominentní virolozka z Twitteru opravdu odešla.. hm, ale zato sis všiml, že timeline je teď 10x rychlejší .. a tos měřil jak přesně?

    každopádně vidím na Twitteru i změny k lepšímu, a to dokonce díky elonovymu mikromanagementu - v UI appky zviditelnění bookmarks (dobrý pro uživatele) a feedu For you (dobrý pro platformu, zlý pro uživatele, zasekne se na nesmyslech a eztremech).

    ale nehorší dopad Elonovo koupě Twitteru jsou stejně moje nesmyslné debaty s tebou, které k ničemu nevedou, takže fakt tohle Elon neudělal dobře! :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    AVATAR: Ja jen nabizel jinou hypotezu. O co doopravdy Elonovi tim tweetem jde nejspis nevim ani ja, ani ty, ani nikdo jiny v tehle diskuzi. Jestli se ti hypoteza nelibi, fajn, nemam s tim problem.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KAERO: jak neco? Vsak tam pise jasne co testuje. Jestli tomu nerozumis, tak jsem ti to prelozil v predchozim postu. Nechces se na to vykaslat a prestat mi vysvetlovat, ze taky nevis o co jde?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam