• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    E2E4: viz
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOUDY: to jsem si přečetl, ale pořád nevím co máš na mysli.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    E2E4: precti si to vlakno
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DZODZO: nevim,jestli je elon skutecny genius,tak bude brat btc...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOUDY: nebo mluvíš o tomto?

    Disabled Twitter Workers Felt Forced to Quit Because of Musk: Lawsuit
    https://www.businessinsider.com/disabled-twitter-workers-felt-forced-quit-elon-musk-discrimination-lawsuit-2022-11
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOUDY: žalobicka koho za co?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DZODZO: elon narozdil od id nyx btc za premiovy ucet nebere..
    PES
    PES --- ---
    VYHULENY_UFO: Ona zase není tak mladá, ona socík fakt vědomě zažila ;-) Tak bacha na to osočovat lidi zda něco zažili anebo nezažili.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    VYHULENY_UFO: vsak ti neubyde, za bitcoiny v praze dum... :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    haha, tak jsem prave zjistil, ze mi Elon nabidl Twitter Blue. On uz fakt nevi, z koho by tahal love. No, zamyslim se, jestli si tech 1870kc na rok zaslouzi :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    P_T: to byl souhlasnej prispevek nahodou. Vaz si ho.
    P_T
    P_T --- ---
    OMNIHASH: Náhodou Koudy mi tady krásně vysvětluje obsah toho, co jsem sem postnul. Imho umí číst.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    P_T: symtě, seš jenom naivní nyxák, co neumí 5d šachy! Však nám Koudy hnedka přijde vysvětlit, že se týpek jenom flákal a simuloval a nic jiného si nezasloužil.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    P_T: z toho bude hezka zalobicka imho :)..typek je disabled na islandu a muze psat jen dve hodky denne..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nojo, to se pozna genius s IQ 256 a EQ kolem 0.
    P_T
    P_T --- ---
    OMNIHASH: Neskutečný

    https://twitter.com/iamharaldur/status/1633082707835080705
    SATAI
    SATAI --- ---
    YMLADRIS: neblábol
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Přestřelka na twitteru: Zaměstnanec se Muska veřejně ptal, zda ho propustili - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-prestrelka-na-twitteru-zamestnanec-se-muska-verejne-ptal-zda-ho-propustili-227207

    Bomba, takže zaměstanec je fakt invalida a ještě měl nějakou spešl smlouvu s Twitterem... to bude ještě veselý! Poslední podobnej případ, o kterým sem slyšel, tam firmu vyšel na 7,5 milionu, tak to snad chlápkovi vyjde.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: ne, to jsem nepsal, není třeba fabulovat. Psal jsem, jestli věříš, že se Metě bude dařit i po tom clusterfucku s Metaversem. Well, relativně dařilo, stačilo aby největší konkurent vyrobil clusterfuck ještě o řád větší. O investování do akcií nepíšu nic nikam, bo mě nezajímá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam