• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: vzdyt to tu bramborak prave resil nez ho toxicman smazal :). Jak rikam..nekteri maji attention span akvarijnich rybicek..coz se neni v dnesni dobe cemu divit. Me to treba zajima asi stejne jako ze zuck prejmenoval svoji firmu na Metu :). Furt muzeme kamkoliv prejit. Furt na tom nejsou zavisle nase businessy ani zivoty.
    Jestli Elon dokaze do peti let vydelat prachy na twitteru nebo je spali mi je uplne fuk :)
    PES
    PES --- ---
    CROME: pravděpodobná odpověď? - Anything & Everything ;-)
    CROME
    CROME --- ---
    Menit osvedcenou leta zavedenou znacku, ktera je i v nejnovnejsich slovnicich, prestane se tweetovat a zacne se xkovat, what could go wrong?
    Elmo je egomaniatickej curak.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: to je moje pointa, ze zas diskutujes o necem, co ostatni tak nejak neresi. Lidi z tebe maj prdel a ty jim na ten lep sednes proste pokazde. No nic, koncim s vysvetlovacim koleckem.
    SATAI
    SATAI --- ---
    E2E4: ja hlavne zboznuju tu vymazanou cast historie, kdy Melon prosazoval na serverech Windows ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: to jestli nam to pripada debilni nebo ne je jina diskuze. Ja jen nechapu ze lidi to prejmenovani na X tak prekvapuje, kdyz se o tom vi uz celkem dlouho..co Elon s twitterem planuje.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jake Williams @MalwareJake
    People are mocking Twitter for announcing (vaporware) banking features, but think about how boring banking is today.

    Imagine if your bank stopped paying rent on its office buildings or for its cloud servers, but welcomed Nazis with open arms. Make banking adventurous again!

    x.com jako banka ma navic skvelou historii, zejo.

    https://wiki.c2.com/?XbankSecurityFlaws=
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: hele ono nejde o to, ze by si jeho plany lidi nepamatovali. Jen jim prijde ten plan blbej. Mne teda taky. Je to jak kdyby koupil coca-cola a rebrandnul to na black-drink.

    Krom pohlazenyho ega to nema zadnej smysl. Minimalne zatim, kdyz je to furt jen tezce omezenej kecalek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: jasně, no, mezitím omezil čtení příspěvků, doplatil dluh, přišel o inzerenty, zmanipuloval si doge coin a je vyšetřován, zrušil ověření a nahradil ho placenou plackou, zpomalil chod serveru, zatím všechno směřuje k divoký expanzi a cross-overu s nevíme čím.. to prostě chceš :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: no je to cross platforma. Proto X ne? Elon rikal ze chce platformu pro vic veci prece. Proc se tu na to zas lidi ptaj kdyz uz to tu asi 10x bylo vyreseny? I twitter jako firmu prejmenoval na X Corp uz nekdy v breznu. Vy mate fakt attention span jak akvarijni rybicky. Nepamatujete si veci tri mesice dozadu :). Pojdme se zas vratit ke space x a teslam pls :)

    Twitter Inc. Changes Its Name to X Corp. and Moves to Nevada - WSJ
    https://www.wsj.com/articles/twitter-inc-changes-its-name-to-x-corp-and-moves-to-nevada-703ac892
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL si chvíli odpočine
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: no tak reference ptáčka a twitteru je čitelná a celkem hravá, co je to druhý nevíme. já myslím, že mít čitelnou, pro uživatele příjemnou, platformu se melonovi opět nepovedlo..
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PALEONTOLOG: ja to vidim ze X je ako cross-platforma, ktora spaja rozne sluzby, ale nie som ziadny designer alebo logoped, iba mi to tak intuitivne napadlo :) https://en.wikipedia.org/wiki/X_Corp.

    a co nas konkurent ako sa mas? :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    KOUDY: X ve SpaceX je asi jasne, ne? eXploration: "The Space Exploration Technologies Corporation, commonly referred to as SpaceX,"
    No, pravda, mohlo by to byt SETC, nebo SpaceE, ale to zni divne.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KOUDY: Barsoom...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: odemne urcite ne. Zvlast pokud vis uplny prd o Elonovi. Doporucim google a dovzdelat se.
    PALEONTOLOG: to se zeptej Elona proc ho pismeno X tak fascinuje. Proc se jeho firma jmenuje treba Space X a ne Mars Soon.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DZODZO: pokud není tvoje realita usazená někde mezi Stropkovem a Svídníkem, tak si to klidně vyzkoušej, sežeň si nějakej náhodnej bastl kchár a zkus se s ním project dál než k trafice na rohu, a uvidíš, jak rychle na tebe bude první dopravák mávat...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PEJR: uvidíme, čeká mě teď jedna v létě, loni jsem ještě řešil, že to "musí aspoň brzdit" :D


    KOUDY: otázka za sto bodů, to x je reference na co? twitter a ptáček něco sdělujou, co sděluje X?
    PEJR
    PEJR --- ---
    PALEONTOLOG: Ze v cechach tyhle bolsevicky praktiky stale prochazej me vubec nezarazi.. pred dvema lety jsem taky jeste problem nemel. Letos uz to maj napsany snad u kazdy prepazky
    SATAI
    SATAI --- ---
    DZODZO: jasně, takové ohavnosti si nikdo nevšimne, to je vlastně něco jako vadnej blinkr ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam