• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NABUKHADNEZARCidre, cider, sidra, sagardo - jabko jako víno
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: Z toho co ctes plyne, ze to nemas pouzivat soucasne, protoze jdou proti sobe. Enzym nastepi to co ma k dispozici a pak uz nema co na praci. Hadam, ze beztak bude zmetabolizovan
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: A) proc bys chtel pouzivat bentonit, kdyz budes mit vycerenej most diky pektolytickemu enzymu?
    B) enzym udela svoji praci na zacatku, takze kdybys nahodou za dva mesice chtel prece jen bentonit pouzit, uz to bude fuk
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    DEIKSAC: V popisu píšou “Enzym je inaktivován přípravky obsahujícími bentonit.”. Co se stane, když nedojde k jeho deaktivaci? Resp. z popisku trochu tuším, že mi ji výrobce doporučuje. Nedostanu se do spirály nutnosti použít další a další přípravky? :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: Ne je to vezne uzivana vec pro zvyseni vyteznosti. V kombinaci s opakovanym stacenim muzes dosahnout podobnych vysledku jako pri keevingu
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    DEIKSAC: Ja na nej prave uz ve ninarskych potrebach koukal. Tak me zajimalo, zda to neni uplna blbost. Ja to tak vypada, tak neni, coz za pokus stoji. Diky.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: Kazdopadne to neni draha vec, opet maji vinarske obchody (napr rapidase clear)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: V tomhle vlakne dava Andrew Lea moc peknej prehled, co se pri maceraci deje v drti

    To macerate or not...
    https://groups.google.com/g/cider-workshop/c/5Akza-5Kxy8
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    DEIKSAC: Jen jsem na něj narazil v literatuře jako alternativu, když není možné nechat nedrcená jablka před montováním ležet (doporučovaných 8-12 hodin). Že to ty pektilázy zvládnou rychleji... mošt při kvašení tolik nepění apod.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jak rika ten linkovanej clanek, je to volna disciplína :) ja jsem ortodoxni jabkar, tak na tohle pohlizim jako na zbytnou vec
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    A ještě jeden dotaz, zkoušeli jste laktózu někdo?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    What Is Graf? | Exploring Craft Cider | Beer Cider Hybrid Graft
    https://www.ciderculture.com/graf/
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Ale neměl jsem čas to prostudovat, jaká fáze piva, jakej poměr atd.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Měl by to bejt nějakej crossover mezi pivem a ciderem, uvaří se nějaká fáze piva (sladina? Mladina?), smíchá se to s moštem a spolu to pak kvasí. Našel jsem to na redditu, když jsem hledal, jak je to s tim tebou zmiňovanym metylem (zajmalo mě to, kdyby z toho kámoš chtěl někdy pálit)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    X_RATED_IDIOT: Doplnis kontrext?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Teď jsem se náhodou dočetl o grafu (graffu), zkoušel jste někdo?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Loni jsem pouzival, ale nemam k tomu kontroku bez, tak nemuzu prispet srovnanim
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JAKOUBEK: Co od nej cekas? Cider, pokud nemas extra pech na kombinaci prezrale ovoce/pH/dalsi komponenty mostu, se ti vyceri sam. Kdyz nastipes pektiny, budes mit v mostu trochu vyssi pomer methylalkoholu.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Pracujete někdo s pektolytickým enzymem?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jeste bych mel dotaz. Mate nekdo zkusenost s merenim tlaku v lahvich? Koukal jsem, ze existuji tlakomery, ktere se daji bud nasadit rovnou na hrdlo (drazsi) nebo nasroubovat do korunkoveho uzaveru opatreneho matkou (levnejsi). Realne by me to celkem zajimalo.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Vypadá super, možná objednám od ježíška. Plnim holou hadičkou a je to pakárna. Flašky už plnim jen málo, jen když vařim pšenici pro mámu, ale hodilo by se i tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam