• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    GEGE
    GEGE --- ---
    AKCE
    Kampus Hybernská – E.0 Sál
    Sobota 18. 5. 2024 19:30–22:30
    Lil Fault + Evžen Hromosvod + další


    Lil Fault + Evžen Hromosvod + další - Vstupenky na koncerty, so 18. 5. 19:30 - 22:30 ve městě Praha - GoOut
    https://goout.net/cs/lil-fault+evzen-hromosvod+dalsi/szqnfdx/

    Lil Fault - ZTRATIL JSEM NOTEBOOK feat. Právník the Kid (oficiální video)
    https://www.youtube.com/watch?v=O5F9T9UvVOo
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: su kdysi slyšel rozhovor na R1, řikám si kdo může být takto nesympatický, na sílu trendy, na sílu celý a ono Past, docela mi to zapadlo, páč mi jejich hudba přijde jako mega kalkul a bolest.

    V sobotu byla docela fajn akce, nebyl někdo? report? fotky?

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    AKCE 1. 3. 2024 Pulz: Fvck_Kvlt + Dušan Vlk

    Pulz: Fvck_Kvlt + Dušan Vlk - Vstupenky na koncerty, pá 1. 3. 19:30 ve městě Praha - GoOut
    https://goout.net/cs/pulz-fvckkvlt%2Bdusan-vlk/szbnpvw/
    N_I
    N_I --- ---
    SMELLYDICKHEAD: to album je dost koží a já se vracím lehce na vlnu, bavěj mě hlavně beaty a bars kde už má lehce co říct ne pouze a jen flex, ikdyž toho je tam pořád dost, těším se na další poslech ale klebold daleko...esli to dělal on, taky má u mě body navíc že zrušil pražskej koncert a dobře udělal

    nový album haadese je dost dobrý zase krze beaty a produkci, rozhovor je o ničem jako každej kdo je na perníku delší dobu, je tam najednou takový úplný prázdno jako v klubu o narkoplejbojs kde je trochu zajímavej pouze annal a zbytek je spíš strašně smutná kopie. nevtipná smrdutá ale poza hustosti..no víc než prázdno a v roce 24 proste flexit parno uz spis nemaka...deska je ale super a ma tam par ploch a flow kde je i dobrej basnik...sel uplne mimo me...ale davam ho do hledacku

    rohony křest...civoe ta kalamita kdy sem myslel že vyrazím směr třebíč ale byl sem rád u kamen doma, nepochopil sem když psal že lístky až na místě, že pak vyprodánov den akce, jak se tam všichni dostali, dle reportů to vypadala na solid peklo v kulturáku ale ten týpek z matadoru teda sympatak vubec..ikdyz se k rohonymu asi hodi pac rohony je vlastne taky takovej slizak...a ta deska je spis za hranou nez na hrane..:)
    ze me porad bavi je prst nahore...:)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BRKODLAK: díky vyhledal sem, víceméně mám z něcho stejný dojem a to sem s ním měl vlastně podobnou konfrontaci. Jinak v tvém raportu z té akce zaznívá jedna zásadní pravda téhle doby - Kohák je píčus
    GEGE
    GEGE --- ---
    #akce dnes v Klubovně

    Noc6: badfocus + Obrben + další - Vstupenky na koncerty, dnes 19:00 ve městě Praha - GoOut
    https://goout.net/cs/noc6-badfocus%2Bobrben%2Bdalsi/szaderw/
    N_I
    N_I --- ---
    akce roku,šachy a rap co nevymysleli wu tang, diky!

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Tohle hraní na takový ty americký univerzitní akce různej elitních klubů jsou hrozně low. Toč. Tam už chybí snad akorát tak fotbalisti a roztleskávačky.
    MATT
    MATT --- ---
    nedissoval Smack nahodou Rockstara?

    ... to bude hrozna akce vožralejch vidlaku.. sns ;)

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    W a l k M a n D ž o n Y

    CANCER-CULTURE AFFAIR, ode mne už naposledy.
    Na Kabinet MÚZ, na ústecký Hraničář nebo na Pavla Uretšlégra z Besedy a z Vinyly už týden útočí klávesnicoví bojovníci. A jelikož my kluci z Divo Institute si uvědomujeme choulostivost tématu, a nechceme být tváří něčeho tak nechutnýho, jako je sexismus nebo dokonce znásilnění, nechceme, aby kvůli nám měli pořadatelé noční můry, ani se nechceme dočkat dalšího ponižujícího statusu o rušení koncertu, tak do doby, než proběhne soud, rušíme všecky akce.
    Nejsem násilník ani sexuální predátor ani privilegovaný cis white male, nic z toho, co mi lepíte na čelo. Nikdy jsem nikoho neznásilnil. A už mě nebaví někomu dokola vysvětlovat, kterak se mi hnusí vzít si někoho proti jeho vůli, a jak mimo je představa, že bych něco takovýho udělal.
    Napsal jsem před tejdnem ubrečenej patetickej román plnej intimností, a myslím, že z něho čišelo, že si uvědomuju svoje chyby, nebo že mi není jedno, pokud někomu ublížím. Je tady situace tvrzení proti tvrzení po nějakým oboustranně nepříjemným zážitku, a o tom, kdo má tu takzvanou, společností všeobecně přijatelnou, pravdu, rozhodne soud. Křiklouny živící masovou hysterii, kteří považují za legitimní způsob diskuze mazání nepohodlných názorů a banování všech, kdo se opováží nesouhlasit se svatou polopravdou, nemám potřebu nějak sáhodlouze komentovat. Co se vám děje v těch defragmentovaných hlavičkách, je vaše věc
    Dál už jenom doporučím Shakesparův Sonet 121 nebo pasáže z Proroka od Chalíla Džibrána, ti to řekli za mě.
    Konec hlášení.
    N_I
    N_I --- ---
    MATT:mas imho recht, rave je dneska prece akce pro modelky z centra v nejakym warehauzu :) ale ja to proste videl na cely feetekno, muj preklad do moji hlavy.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: videl jsem par dilu v magu a moc me to neba. Jinak je mi dost sympatickej, jak dokaze zamakat. Pamatuju si, jak se mu vysmival Sinai za to, ze koupil Mag a prijde mi, ze za jeho "vlady" musel urcite stoupnout v cene. Maj dle me dost spolupraci, jsou hodne videt, tlacej akce, dje a vicemene dle me nabizi, to co mlady lidi zerou.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: tak snad bude brzy nějaká akce. Doktor prase a secret sniffer live by mohl být pěkný zážitek 😃
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    AKCE Pan Nusli

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Nějaký drámo

    ...

    Čauko, jsem promotér koncertu Tylera Durdena, který proběhl 12.5. a přišlo mi fér natočit vám video o tom, jak to vše celý bylo a hlavně, jak to nebylo.
    Video má 17 minut, je to dlouhý, ale říkám tam dost věcí, který si myslím, že jsou důležitý pro pochopení, přesto se to tu posnažím nějak shrnout:
    Martin Kovacs je patologickej lhář, manipulátor a (z mého pohledu) psychicky nemocný jedinej.
    Martin je samozvaný manažer Tylera i přes to, že nikdy pro Tylera nic pořádného neudělal. Snažil se nám překazil celý koncert velkou antikampaní, kde tvrdil, že vyděláme na tylerovi 160k, že jsme zloději, že se snažíme Tylera okřást a podobné sračky, které nejsou pravda. Martin je sice neschopný fungovat v normálním světě, ale je to velmi dobrý manipulátor, takže s těmito nepravdivými informace dokázal zmanipulovat celý Tylerův tým proti nám a díky tomu poté vznikla dost nepřátelská atmosféra.
    Martin má pod palcem webovky millionare thugs club, spotify ucet tyler durden, youtube kanal millionare thus club, croundfinding - https://www.buymeacoffee.com/tylerdurdenep (:D :D :D :D), všechny love půjdou jemu do kapsy. Je to bezcenná existence, která neumí vytvořit nic svýho, na svoje "akce" dokáže v předprodeji prodat 20 lístků a tak se musí přiživovat jinde, lhát a manipulovat.

    Bohužel se Martin zná s majitelem klubu (Michalem), kde koncert probéhl, který se také krásně vybarvil a krásně se ukázalo, co je to za člověka. Nejdřív si nechal peníze za šatnu v klubu, i přesto, že jsme samozřejmě platili nájem a frajer měl takovou drzost, že nám ani peníze ze šatny nechtěl dát. Nestačilo by, že jsme mu udělali tržbu na baru a neměli jsme z toho ani korunu (dostali jsme 20% slevu na pití na baru do 2k. takže 400 kč :D :D :D :D).
    Majitel si tam natáčel bez našeho svolení nebo alespoň vědomí záběry, které následně použije na propagaci svého klubu, narval si tam kameramany zadarmo až do backstage a snažil se na tom vytřískat ještě víc, než už měl :D.
    Majitel tam na celou akci protlačil Martina, který měl na akci zákaz a majitel to věděl. Povedlo se mu to přes zaměstnaneckou pásku, přes kterou si následně Martin tahal další lidi zadarmo dovnitř.
    Týpek na nás vyrukoval 2 dny před akcí, s tím, že pokud nezaplatíme za prostor hned, tak že žádná akce. To, že jsme byli celou dobu domluveni na tom, že se to bude platit na akci, ho nezajímalo, vyhrožoval, že nás s celou akcí pošle do píči, pokud to nepošleme ihned :D :D.
    Super postavička tenhle týpek, směju se hodně jemu i klubu celýmu, ještě jsem neviděl, aby majitel klubu chtěl sabotovat akci, která se u něj uskuteční, ale vše je jednou poprvé :D.

    Tyler na tom vydělal 9k, my jsme z toho ve dvou lidech po 2 měsíčních přípravách a neustálým řešení tyhle akci, v zisku 15k (tudíž každý nejakých 7,5k).
    Venku si nás odchytla Roxana Isma a po rozumný řeči od ní jsme se domluvili, že pokud koncert vydělá víc, pošleme jí další peníze, spravujee Tylerovi bankovní účet a dává mu "kapesné".
    9k si řekl Tyler, který sám zrušil vyšší částku, na které jsme se (po značných dohadech) domluvili s jeho týmem před show.
    Nemohli jsme vědět, jestli přijde 30 nebo 300 lidí, bylo těžké určit, kolik mu původně dát. Jak říkám, jsem rád, že se ukázalo, že částka byla fér.

    Vysvětlili jsme si s členy Tylerového týmu (s jeho přítelkyní Kačkou a Aničkou), jak to bylo a jak to nebylo, poslali jsme náklady, výnosy, věřím nám, jsme v pohodě.

    Hoštymu nemáme za zlé, že nás vyhlásil na stagi, že chceme Davida okrást, protože vím, že to bylo jen a díky manipulaci ze strany mého oblíbence Martin Kovacs.

    Dávejte si bacha, pokud budete Tylera nějakým způsobem chtít supportit, kam posíláte peníze, protože se taky může lehce stát, že přijdou do kapsy Martinovi :p. Je to velmi schopný manipulátor, který nemá na práci nic jiného, než lhát lidem a hledat vlastní profit, který si chce nahrabat.

    Pokud to někoho zajímá konkrétně, mrkněte na video, tohle je jen shrnutí toho, co jsem tam vše řekl.

    Díky <3

    Kolik dostal Tyler Durden za svojí show? Kdo je Martin Kovacs?
    https://youtu.be/krZrpcIrXCk
    GEGE
    GEGE --- ---
    #akce

    Fvck_Kvlt (křest alba) + RNZ + Kabal, Pá 2. 6. 2023 20:00, Underdogs’ Ballroom, www.underdogsprague.org

    Fvck_Kvlt (křest alba) + RNZ + Kabal | Vstupenky na koncert, pá 2. 6. 20:00 ve městě Praha | GoOut
    https://goout.net/cs/fvckkvlt-krest-alba+rnz+kabal/szrcwqv/
    GRID
    GRID --- ---
    AKCE

    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: tohle je ale mimo dolaka ta parta od nas s hoodu co tam dela swag akce az taky velky ze uz to ani neni swag....furt posilaj neco s tylerem u majku...vsichni moc se do toho kroutej...ale tyler furt nic...uz ho pase zda se kde kdo...


    POHODAVOLE: sem uplne blbej na nazvy tracku a interpretu...vim prd..:(
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: z kurniku krasne par lidem padala huba...a vo to slo.vo to de ne.....cela parta kolem byla supr...a je doted....a proste se slo ale dal..ono by to dokola nemakalo.....a ty holky kery byly snad z gymplu uplne jungs...taky asi zestarly..:)
    saab900 bych s tim ani nesrovnaval je to proste jina liga...sport...a mam k nim jakoby osobni tutununu loviskuju vas branim vas mood...

    me desne bavilo tohle...ale pak kdyz sem je cekoval to slo jen dolu..od tohoto klipu..tesil sem se co bude..ale nic..

    cekal sem neco ale stejne sem byl zklamanej...

    imho podle me rap pochopila ta jana doubrava...ktera jede teda alternativa silver rocket mood mimo praha mama vibe mimo hlavni proud rap akce.....a tesim se na cely jeji LP a vubec...treba na mem featu me uplne prejela...uzemnila...posadila na prdel...a bylo to to nejlepsi po beatech co sem na epicku mel..:) a byl to rap!



    Tokju Fokju ¥ Yala Yala w Cyberdolls
    https://www.youtube.com/watch?v=W40l6hudJPo
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: hlavně v době kdy jsme jeli kšilt v úhlu 23 stupnu, trojobal bombra a tech 200bpm proste nejvic kruty krutaci to smesny fakt bylo...:)

    ale propojek tam vzdy par bylo..treba kdyz mel malinik motoraj a my tam delali akce...a ty party se tam potkali a koukali na sebe..:) navic jsme porad vozili hip hop chill out...

    jinak psh tam mozna vzdy byli v tom main..ty tam asi dostal....rozhodne co se tyka tech festaku hradu.cz, votviraku a rock for peoplu.. apod..ikdyz co je mainstream se resi vedle vid..:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam