• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Nooo...takže jak jsem tušila, už je to tady, přidávám se do vašich řad se svými dvěma rošťáky..
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim jsem ted tejden bez deti v praci ale pak urcite napisu
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    Zdravím,
    jako mám klasika už prac. týden ;-).
    Ještě s nohou v sádře ;-) ale to neva, děti se vrátili z tábora a já zvládl o víkendu užít návštěv a i Kozí mejdan :-).
    Víkend plán žádný = rádi Vás poznáme
    krásné dny přeji
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Tak abychom jen nekecali! Co děláte následující dny a následující víkend? My už jsme na chalupě.
    LITROP:
    TOMDRUM:
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak ja hlasim taky prirustek, s tatinken, lec 468 km daleko :-) on ma prvni dite, skvely rodic-teoretik, ale uz poznava, ze holt v realite je sem tam neco jinak :-)
    od podzima budem bydlet spolu, ve stejne ulicu jako jeho rodice, za rok jde starsi do skoly, tak se rozhodnem, kde to zapichnem.
    no jsem zvedava, bejt s nekym porad je jinsi nez 2x do mesice,ale vidim to nadejne. kdyby to ale neslo, nepujde, se neposeru, ze :)))
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    určitě, ja pracuji už nyní každý den do 16 hod pak jsem s děcky ;-) ......napište, přijeďte ;-), víkendy mám volné :-) doma pořád co dělat a jinak okolí brdy super prostředí k výletům ;-)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    No, tak to nějak zorganizujeme, ne? Nějaký sraz a grillování v srpnu? Nebo třeba dříve, nějaký víkend?
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    zdravím Vás :-) k nám lze zajet kdykoliv ;-) žijeme v Brdech u Dobříše zahrada v pohodě na kempování ;-) rádi poznáme nové lidičky

    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: ok tak neco vymyslime na ten srpen
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: No, malá má tenhle týden zrovna školku. Já mám možnost vyrazit na chalupu na příbramsku - ale až tak začátek srpna. ...?
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: za mne urcite zrovna jsme v praze a jelikos auto v servisu tak v podstate nemame na tejden plany
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    TOMDRUM: To snad není možné, další chlap, co se sám stará o dvě děti? Skládám poklonu... nedá se nic dělat, my ženy to máme přeci jen dané tak nějak geneticky, řekla bych...
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Jé a nechtěli byste udělat nějaký sraz mimo město? Když máme to hezké teplé léto :) Já vítám každou příležitost, jak vypustit a vyvenčit starší dcerku. Ta mladší se ještě odložit moc nedá :)
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    :-) ja dodnes nevím jak se zde odepisuje na příspěvky :-) ale neva :-)
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    Cus, předstan ? už nevím ale neva a ok ja holky 8 a kluk 7 :-) přijďte na výlet do lesů ;-)
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOMDRUM: zdravim psal jsem ti s tim predstanem,jinak jsem na tom stejne jen v praze:)tak treba nekdy prijedem juknou deti 6a4
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOMDRUM: zdravim psal jsem ti s tim predstanem,jinak jsem na tom stejne jen v praze:)tak treba nekdy prijedem juknou deti 6a4
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    Zdravím přátelé a přeji hezké dny z Brd kde žiji už velmi dlouho sám se svými dvěma děcky :-), přejeme Vám hezké léto
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PERSEEIDA: pozor vsechno je fyzika, ne chemie. Vas Chemik.
    PERSEEIDA
    PERSEEIDA --- ---
    MAKROUSEK: Všechno je chemie.:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam