• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TSOH: já mám kluka šest let a dcerku tři roky.
    TSOH
    TSOH --- ---
    MARKYSHA: hmm.. to asi moc cloveka nebavi to poslouchat... zvlastne pokud kritizuje maminu pred detma...
    MARKYSHA: Vypich, Letná... je to fuk.. von se jeste nedko ozve, tak bude fajn kdyz tam bude vic deti at se vyblbnou... jinak ja mam 5,5 let, ale vono to bude vekove asi tak nejak podobne...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TSOH: drak skvělý nápad, co Vypich?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TSOH: já mám taky střídavku - teoreticky, prakticky? Ma je mít pondělí, středa a každý druhý víkend. V praxi pošle do školy přítelkyni, ta mi zkritizuje jak je oblíkám a večer mi je zas přivede s patřičným komentářem.
    NYA
    NYA --- ---
    MARKYSHA: drzim vam palce
    TSOH
    TSOH --- ---
    Když má člověk prcka ve střídavé péči tak k vám do party také patří ? :)
    že bych dyštak navrhoval domluvit třeba nějaké hromadné pouštění draka, když už je ten podzim... (Pha a okolí..)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Nooo...takže jak jsem tušila, už je to tady, přidávám se do vašich řad se svými dvěma rošťáky..
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim jsem ted tejden bez deti v praci ale pak urcite napisu
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    Zdravím,
    jako mám klasika už prac. týden ;-).
    Ještě s nohou v sádře ;-) ale to neva, děti se vrátili z tábora a já zvládl o víkendu užít návštěv a i Kozí mejdan :-).
    Víkend plán žádný = rádi Vás poznáme
    krásné dny přeji
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Tak abychom jen nekecali! Co děláte následující dny a následující víkend? My už jsme na chalupě.
    LITROP:
    TOMDRUM:
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak ja hlasim taky prirustek, s tatinken, lec 468 km daleko :-) on ma prvni dite, skvely rodic-teoretik, ale uz poznava, ze holt v realite je sem tam neco jinak :-)
    od podzima budem bydlet spolu, ve stejne ulicu jako jeho rodice, za rok jde starsi do skoly, tak se rozhodnem, kde to zapichnem.
    no jsem zvedava, bejt s nekym porad je jinsi nez 2x do mesice,ale vidim to nadejne. kdyby to ale neslo, nepujde, se neposeru, ze :)))
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    určitě, ja pracuji už nyní každý den do 16 hod pak jsem s děcky ;-) ......napište, přijeďte ;-), víkendy mám volné :-) doma pořád co dělat a jinak okolí brdy super prostředí k výletům ;-)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    No, tak to nějak zorganizujeme, ne? Nějaký sraz a grillování v srpnu? Nebo třeba dříve, nějaký víkend?
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    zdravím Vás :-) k nám lze zajet kdykoliv ;-) žijeme v Brdech u Dobříše zahrada v pohodě na kempování ;-) rádi poznáme nové lidičky

    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: ok tak neco vymyslime na ten srpen
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: No, malá má tenhle týden zrovna školku. Já mám možnost vyrazit na chalupu na příbramsku - ale až tak začátek srpna. ...?
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: za mne urcite zrovna jsme v praze a jelikos auto v servisu tak v podstate nemame na tejden plany
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    TOMDRUM: To snad není možné, další chlap, co se sám stará o dvě děti? Skládám poklonu... nedá se nic dělat, my ženy to máme přeci jen dané tak nějak geneticky, řekla bych...
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Jé a nechtěli byste udělat nějaký sraz mimo město? Když máme to hezké teplé léto :) Já vítám každou příležitost, jak vypustit a vyvenčit starší dcerku. Ta mladší se ještě odložit moc nedá :)
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    :-) ja dodnes nevím jak se zde odepisuje na příspěvky :-) ale neva :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam