• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SINEAD: Taky bych si dal říct, kdyby se dělala nějaká další várka...
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Cus, ty bozi megahrnky Nyx 20 let uz nejdou objednat, jestli jsem to dobre pochopila? Ten muj dnes odesel do vecnych lovist :( Nasla jsem jen prtavej s podsalkem.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Na srazu. Můžeme si třeba vybatikovat koberec jako společný způsob utloukání času...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HERKULES: návrh, návrh máš? a mohli bychom ho vidět? :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    To je řečí a nový trička jsou gdě? :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANARCHY: mám oba a oba jsou fajn :) ale je fakt, že tenhle mám radši, líp se z něj pije
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KID_MCHUTT: Ten co mám a co je na fotce FIFI se mi fakt líbí - pro mně na kafe je to ideální velikost, a oproti takovým těm klasickým skutečně válcovitým hrnkům, na které se nejčastěji dělají potisky, mi i tvar přijde designově povedený a netuctový.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANARCHY: byly dva tyhle velké - tenhle, co popisuješ a je na fotce od FIFI a pak válec s tím vzorem 20 let (ten 20 je v záhlaví a koukám, že byly i menší a plecháčky)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TOOMIX: Nevím jestli nemám nějaký jiný, protože já mluvím o hrnku, který má snad něco málo pod půl litru, a není úplně válcovitý, seshora má spíš tvar čtverce s vypuklými hranami, a dolů se trochu zužuje - IMHO ten, co je na fotce
    FIFI
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Tak to budeme muset udělat novou soutěž na design 25 let. Blíží se to!
    Ale trika od bastarda co se dělali sítotiskem jsou bezva, příště si jich objednám rovnou víc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANARCHY: přidávám se, ten pullitrový válec je super :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FAT: Tak to já mám ten hrnek naopak jako nejoblíbenější - udrží se na něm aeropress (takže bych se naopak přimlouval aby širší už moc nebyl, nebo aby se aspoň na ten aeropress myslelo co se týče průměru, a i když nemám malou ruku, tak ho umýt nemám problém...
    FAT
    FAT --- ---
    A kdyby byly hrnky, tak prosím o trochu jiný tvar. Nižší a širší. Píšu teď o kapacitě 0,5 l. Blbě se mi to meje, mám velké ruce. Rukavice č. 10 mi občas jsou menší...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já se přimlouvám za polo tričko, ta k 20. výročí byla skvělá, viz AETHER :)
    FAT
    FAT --- ---
    Jj, za trika a hrnky se přimlouvám taky.
    :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    hrnek s kolečkama je někde v amsterdamu, hovada se mi neozívají. tričko bylo v kufru který mi byl odcizen teď v brně.

    tak já bych asi něco koupil.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tenhle drží dobře, ten s kolečkovým vzorem se začal letos loupat (takže pokud je myjete v myčce, nedělejte to) :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    MARASAN: Pred minutou ten muj vypadal takto☕️

    FIFI
    FIFI --- ---
    MARASAN: a jo! Tak to mam jen hrnek:)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FIFI: bily triko bylo se vzorem, co je na hrnku tady:

    [REONA @ Nyx slaví 20 let!!!]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam