• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Kdo budete chtít polo tričko, dejte mi prosím lajk na tenhle příspěvek.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: Bude možnost dotisku na digitál.
    COMODOR_FALKON: většina se na jednom návrhu asi neshodne. Druhou anketu jsme zvažovali, ale myslím, že by to celou věc protáhlo, spoustu lidí otravovalo a zmátlo (vždyť už jsme hlasovali, ne?), takže to pojďme udělat takhle.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    RADIQAL: Možná by bylo vhodné si to tu před ublinknutím nejdříve pořádně přečíst...
    Jednak 30% není většina. To je méně než třetinová menšina...
    Jednak Anketa byla avizována před měsícem, 20.12 v 18:33, připomínka MARASAN přišla jen o ~24 hodin později, reakce KASUMI o ~26 hodin později.
    Pokud Ti to nepřijde "včas", tak mi nezbývá než Tě politovat, avšak ne všichni jsou takové trosky, aby byli 24/7 nalepení na internetu...

    KEL: Nemusím, můžu si pro sebe nechat natisknout kterýkoliv z těch vzorů digitálem. Ale já bych preferoval, kdyby to byl design, na kterém se shodne většina a většina ho taky bude nosit pro snazší rozpoznatelnost v davu. Což se (opět) nepovedlo. Tentokrát to tedy alespoň vzdáleně reflektuje výročí - což, připouštím, je určitý pokrok...

    (Osobně mám problém s většinou z těch vzorů, protože z nich nejde udělat výšivka na polokošili / košili - tedy u jednoho to není ještě úplně jasné, ale krom toho, že by to byla mega(drahá)výšivka, tak tam asi bude problém kvůli pidipísmenkům - vzhledem k tomu, že už čekám přes 2 týdny na odpověď, tak to asi bude velký špatný... )
    KEL
    KEL --- ---
    COMODOR_FALKON: se s tím smiř
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak mě napadá... uvažuje se ještě o dotisku té minulé verze? Párkrát to tu probliklo, ale zase zapadlo...
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    COMODOR_FALKON: To je vsechno hezký. aj já bych s tebou protestoval proti diktatuře většiny, a postavil se za věc, ale přicházíš s tim jaksi po funuse...

    Sic vítěz nebyl muj favorit, bo nemam rád, jak se ty velký plochy lepěj na břuch, ale co naplat, respektuju prácu zdejších soudruhů a kolegiálně zakópim variantu černé na bílém.

    A za 5 járů to máme čtvrt-stoleti, tak nám snad do tý doby ta demokratura uzraje, triko se onosí a ty se ozveš včas ;)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PISKVOR: Tak záleží, co je cílem ankety - pokud chceš jen znát pouze preference, tak Ti stačí znát procentuální zastoupení a případně i nejpočetnější menšinu .
    Pokud je cílem ankety najít širší shodu na něčem, kde je jen jedna možnost, pak potřebuješ velmi omezený počet možností výběru a ideálně jen jeden hlas pro každého.

    Alternativou je, že anketa od počátku zjišťuje priority:
    1) V základní verzi se n prvků seřadí podle preference a je obodováno od (n-1) do 0 - tj. pokud se vbírá z 15 věcí, tak první má 14 bodů, poslední 0 bodů.
    2) Trochu komplikovanější verze, používaná spíše v některých volebních systémech, v sobě integruje multikolovost v rámci jediné volby - pořadí se sestaví podle toho, kolik má která možnost hlasů na 1. místě. To je virtuální první kolo. Po sečtení se určitý počet posledních míst škrtne a u "voličů" těchto eliminovaných možností se postupuje na další místo, dokud tam není možnost, která je stále ve hře. Znovu se přepočítají hlasy, znovu se škrtne pár míst...buď v několika krocích, nebo dokud nějaká možnost nemá stanovený počet hlasů (třeba 50+%)
    AETHER
    AETHER --- ---

    Anketa pro dámy ohledně triček

    84 hlasy od 84 respondentů

      AETHER
      AETHER --- ---

      Hrnek k 20. narozeninám Nyxu

      190 hlasy od 166 respondentů

        AETHER
        AETHER --- ---
        Je to tady, s drobným zpožděním vyhlašuji výherce hlasování, kterým je FACEO.

        S Bastardem máme rozjednaná trička a hrnky, ale typ hrnku, který se tiskl minule, má zkosené hrany a tak by na něj letošní vítězný návrh nešel vytisknout. Tak či tak nejde tisknout až do kraje. Existuje buď možnost mít jiný motiv na hrnku, nebo stejný a jiný typ hrnku. Nahodím na to v tomto klubu anketu a hlasujte, co byste uvítali.

        U dámských triček bohužel nebude k dispozici to lodičkové, co před pěti lety. Buď můžeme mít stejný střih, jako byl na těch minulých bílých, nebo byl návrh na toto: https://www.malfini.com/cz/cs/product/city-120?color=01 Také nahodím anketu.
        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        COMODOR_FALKON: To jsem považoval za prostou vlastnost toho typu ankety, že se ne vždy trefím do oblíbených modelů...
        COMODOR_FALKON
        COMODOR_FALKON --- ---
        HAWLIS: 3 hlasy vs. 15 možností v prvním kole. Průměrné hlasy 2.
        Celkem velká pravdĕpodobnost, že někteří hlasující nehlasovali ani pro jeden návrh z TOP 5.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        COMODOR_FALKON: Já mám zase dojem, že vzhledem ke třech povoleným hlasům na osobu je vícekolová volba vyřazena (respektive rovnou obsažena v první volbě) a vítěz je rovnou vítězem celkovým. Tak bych to viděl já :)
        COMODOR_FALKON
        COMODOR_FALKON --- ---
        AETHER: Vzhledem k tomu, že žádný z návrhů ani zdaleka nezískal 50+%, resp. i ty nejlepší návrhy mají sotva třetinovou podporu (TOP 5 mají 30, 26, 25, 20, 17 %), bude aplikována nějaká forma postupu navrhovaného MARASAN / KASUMI...?
        AETHER
        AETHER --- ---
        Pardon, zítra to sepíšu.
        MARI
        MARI --- ---
        DEFILA: A teď? :D
        DEFILA
        DEFILA --- ---
        vždycky, když se tu objeví nový příspěvek tak jsem v očekávání, že už jsou to ta trika...
        tudíž se u mne střída prvek očekávání a velmi rychle ho nahrazující prvek zklamání. Mám li citovat Jaru Cimrmana:)
        WRIGLEY
        WRIGLEY --- ---
        AETHER: tak jak?
        _OZZY_
        _OZZY_ --- ---
        NEVILL: ...jedna zku*vena tecka :D
        KEL
        KEL --- ---
        A ať tam jsou balónky. I červené a žluté.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam