• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MARASAN: Dala bych ze tri :)
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    MRTY: a bylo z toho tričko nebo to skončilo u návrhu? pokud ne tak tím spíš by to za to stálo :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOVOVAMINCE: To ja nikdy nedavam ;o)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    FRDK: Overwatch taky nedával pozor
    [ KOVOVAMINCE @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    FRDK
    FRDK --- ---
    MRTY: Nedávals pozor, proto se to znovu vytáhlo ---> [ OVERWATCH @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    bude dvojkolov volba jako do senatu? pokud prvni nebude mit 50%+, druhy kolo mezi prvnim a druhym?
    MRTY
    MRTY --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    ORBIT: postuj, jak je libo - Nyx posílat do pošty info prý neplánuje. A lidi, kteří používají aplikaci, tak nevidí ani ankety na gate, ani reklamy.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ILIEN: Tenhle je super novinka :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JAVESEU: já bych chtěl ty černé hrnky, třeba 6 jako sadu, ale na triko je to na mě moc výrazné (sakra, stárnu)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    PUKPUK: Tohle triko i hrnek chci, bez ohledu na to jestli to bude vítězný návrh, dle mě je naprosto bezkonkurenční! Prostě pecka! :)
    VLKSAMOTAR
    VLKSAMOTAR --- ---
    PUKPUK: Krása, nádhera. TOP!
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    AETHER: Bude se to někde veřejně propagovat nebo má smysl to postovat do samostatných klubů?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SHUKI: Nevim jak dlouho se pere v pračce na 90°, ale pokud tam ten motiv bude buď řezanou grafikou nebo sítem, tak to těch 5 minut na bod varu ve vodě vydrží. Nějakou tu roušku s potiskem na bavlnu jsem si už dělal pro sebe a drží to.
    Výšivka s malým logem samozřejmě né přes ústa je taky možnost.
    JDAG
    JDAG --- ---
    JDAG: ale není to možné tisknout na bavlnu.
    JDAG
    JDAG --- ---
    SHUKI: Sublimační potisk vydrží 90°C
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SHUKI: Mne napada jen vysivka, ale to imho narusuje funkcnost rousky.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    FAEKAL: muzu se, ze zvedavosti, zeptat jakou technologii, aby to vydrzelo prani na 90°? Taky uz jsem o tom premyslela a nic me nenapadlo. Diky
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    COMODOR_FALKON: Nevím čemu říkáš oficiální distribuce, ale vyrobit by to šlo i v menším nákladu. Pokud by ta rouška byla bavlněná a nebude to full color potisk, tak to klidně vyrobím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam