• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    KID_MCHUTT: Taky mám 2.3 :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MANDALA: jestli ti přišel mail s potvrzením objednávky, je tam i předpokládané datum dodání. Jestli sis vymýšlel(a,o) něco jako já, máš tam 2.3. :)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Mne zatim nedorazilo nic, podle cisla objednavky vidim, ze byla zaplacena, ovsem nekde to vazne.
    SUPET
    SUPET --- ---
    Mne dnes dorazilo damske M a sedi dobre. Ale je fakt, ze jsem kupovala o cislo vetsi velikost nez obvykle a rozmerove tohle M odpovida spis beznemu mensimu S
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    COMODOR_FALKON: tak já se koukal na cedulky na starších tričkách a objednal stejné velikosti, tak holt uvidím
    FIFI
    FIFI --- ---
    Pokud to nekomu pomuze:

    To cervene ve spodu je damska velikost eL, to zelene uprostred je damska velikost eM. Tato je letosni kolekce, neprana a nesusena v susičce. Nahore je velikos eM z roku 2016, prana mockrat, zda jsem to nekdy dala do susicky si nepamatuji.

    MORKANT
    MORKANT --- ---
    Tak to jsem zvědav, já koukl na minulé tričko a objednal stejné, tak uvidím. Když jsem teď koukal na rozměry, mohlo by mi i být :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    FIFI: pres speky na brise to M bylo taky docela tesne :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    POZITRON: aha, uz chapu. Problem s velikosti pres hrudnik nemam od narozeni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    :D tak az nam ty trika dojdou, nahodime fotky:D bude nyx galerie - 20let - jak vysita!
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: dával jsem screenshot jen jednoho typu trička. ten nový typ má velikosti dost jinačí.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON,KID_MCHUTT: A pro ještě větší znatení:
    XL nyxí galaxie versus australské L - https://photos.app.goo.gl/N5SeTgz9xiHmroW28
    L australské versus "sportovní XL" (upnuté) - https://photos.app.goo.gl/sZQafJYZXKmCiWcA6
    GALE
    GALE --- ---
    Při objednávce jsem předpokládala, že bastardí trička jsou pořád stejná. Mám doma dvě z různé doby L a XL. S mou velikostí 42 mi jsou obě, jen to L je kratší asi o 3 cm. Obě už toho mají trochu za sebou. Objednala jsem teď to volné L a to klasické XL.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KID_MCHUTT: Asi takhle - to horní tričko je "větší M", to spodní je XL nyxí galaxie z minula...



    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: a pri pohledu na tabulku budu asi vracet i to L, no to je trapas.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KALHOTKA: taky mam dojem, ze jsou tricka nejaka mensi. ja jsem potupne vracela zpet velikost M a objednala L. pres kozy bez sance.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    COMODOR_FALKON: nestraš.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Ale jeste jsem ho neprala/ nesusila.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    KALHOTKA: já Ti úplně nerozumím. Každopádně před nákupem jsem měřila starej vir. Sailor z roku 2016 - jak se srazil po praní / v sušičce a poměřovala s tím, co píší ve velikostech. Vzala jsem jeden novej v. Sailor velikosti M a jeden L.

    Lko mám na sobě v práci právě teď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam