• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    TUILE
    TUILE --- ---
    ZSIS: zavidim.
    ja bydlim asi na takovy samote, ze to dpd zatim nezvladlo.
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    WITTGENSTEIN: Střih triček se měnil cca před 4 lety, ale gramáž zůstala stejná a to 185g/m2, čili trička jsou stejně "tlustá". Co se změnilo byla délka a střih rukávů (kratší a upnutější) a tričko je více na tělo, není to takové velké plandavé, co bylo dříve (ale zase není to upnuté, prostě to nyní více odpovídá běžným konfekčním velikostem na trhu). Měli jsme i srovnání střihů na webu, ale vzhledem k tomu, že už je to drahně let zpět, jsme ji již smazali, takže bohužel nemohu foto pro srovnání poskytnout.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FAT: Dobrý!!
    FAT
    FAT --- ---
    FIFI: Máš co jsi chtěla...





    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tricka a plechacek dorazil i do rakouska. velikost L sedi dobre. plechacek hezky.
    dik!

    tak. ted to vsichni vite.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Obvykle nosívám 3XL, někdy se vejdu i do XXL. Objednej si 4XL, povídá mladá. Bude ti akorát, povídá mladá. Nejsem vztahovačný, lehkou narážku jsem odignoroval a objednal tedy 4XL. A co myslíte? Měla pravdu, mladá! Je mi akorát :-D Tímto díky za triko i půllitrový kýbl, ten se vážně povedl. Lituju, že jsem nevzal dva.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Objednával jste si někdo (v dámském) jen lištu? Mohl byste mi vyfotit kvalitu potisku, pls?

    NYX lišta dámské tričko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-lista-813_damske-tricko_black/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RAINBOF: pro pořádek - autor Golda, skupina Znouzectnost :)
    SITH
    SITH --- ---
    Plecháček do myčky ano či ne?
    FAT
    FAT --- ---
    DEFILA: A já jen hoblovačky...
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Je krásnej!

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    image
    KATIA
    KATIA --- ---
    BALAENA: ;-)))
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    ja vim, ze jsem to tu uz psal, ale ....
    byl jsem si vyzvednout triko, kdy vse probehlo OK, ale nikdy driv by me nenapadlo, ze budu kupovat konopi na fakturu ... kde jsou ty casy, kdyz jsem ho bral "pod lampou" a tajne pred ~17 lety kouril : )

    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JAVOR_BASTARD: Trička došla, v pánské velikosti XL se naštěstí nic nezměnilo. Ale látka je jiná než před pěti lety, vypadá tenčí. Můžete mi to jako naprostému laikovi vysvětlit? (Jde čistě o zvědavost, nestěžuju si vůbec.)
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    KATIA: Bohužel nebudou. Ty se vyprodaly kompletně. Jeden jediný nám tam zbyl a ten šetříme pro strýčka příhodu... Kdyby se strýček příhoda nedostavil, ozvu se domluvíme nákup, oki?
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja uz chci taky svuj balicek!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    JAVOR_BASTARD: budou ještě 0,5 hrnky? dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ty trička jsou tak skvělý, že jsem si teď chtěl objednat ještě jedno Polo a už mám smůlu :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam