• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    REONA
    REONA --- ---
    2016 + 2021

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak uz mam doruceno i v Holandsku!

    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    vse prislo a je super.
    diky za organizaci vseho :)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Triko došlo a díky, je dobrý.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    FIFI: ono sa to mierne eskaluje tym lockdownom. Pridaj nejake extra roky ;-)
    REONA
    REONA --- ---
    GEGI: Beru :) SZ
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: jsem v praze
    GEGI
    GEGI --- ---
    Me prislo triko s 2016 potiskem ve velikosti L, kterou jsem si objednala, akorat rozmerove je to M presne podle tabulky - takze nechcete ho nekdo prevzit a ja si objednam novy triko? Myslim tento potisk, bila na cerne: https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-sit-15-let--bily-potisk-788_damske-tricko_black/
    FIFI
    FIFI --- ---
    JAVOR_BASTARD: jako drahně let ? To tedy ne. Rok 2016 a 2021 neoznačujeme slovnem DRAHNĚ :-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ZSIS: zavidim.
    ja bydlim asi na takovy samote, ze to dpd zatim nezvladlo.
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    WITTGENSTEIN: Střih triček se měnil cca před 4 lety, ale gramáž zůstala stejná a to 185g/m2, čili trička jsou stejně "tlustá". Co se změnilo byla délka a střih rukávů (kratší a upnutější) a tričko je více na tělo, není to takové velké plandavé, co bylo dříve (ale zase není to upnuté, prostě to nyní více odpovídá běžným konfekčním velikostem na trhu). Měli jsme i srovnání střihů na webu, ale vzhledem k tomu, že už je to drahně let zpět, jsme ji již smazali, takže bohužel nemohu foto pro srovnání poskytnout.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FAT: Dobrý!!
    FAT
    FAT --- ---
    FIFI: Máš co jsi chtěla...





    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tricka a plechacek dorazil i do rakouska. velikost L sedi dobre. plechacek hezky.
    dik!

    tak. ted to vsichni vite.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Obvykle nosívám 3XL, někdy se vejdu i do XXL. Objednej si 4XL, povídá mladá. Bude ti akorát, povídá mladá. Nejsem vztahovačný, lehkou narážku jsem odignoroval a objednal tedy 4XL. A co myslíte? Měla pravdu, mladá! Je mi akorát :-D Tímto díky za triko i půllitrový kýbl, ten se vážně povedl. Lituju, že jsem nevzal dva.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Objednával jste si někdo (v dámském) jen lištu? Mohl byste mi vyfotit kvalitu potisku, pls?

    NYX lišta dámské tričko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-lista-813_damske-tricko_black/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RAINBOF: pro pořádek - autor Golda, skupina Znouzectnost :)
    SITH
    SITH --- ---
    Plecháček do myčky ano či ne?
    FAT
    FAT --- ---
    DEFILA: A já jen hoblovačky...
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Je krásnej!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam