• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    KULHY: Ah Samik. Jedna z mala her kde mi nevadil styl vbehnuti do mistnosti a neustale spawnovani priser. Typek vypada, ze uz to nekdy hral :-D
    KULHY
    KULHY --- ---
    Serious Sam: The Second Encounter - 05 - Valley of the Jaguar (Part 1/3) [Secrets Found]
    http://www.youtube.com/watch?v=NWAv1dNk_4U&t=5m32s
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole, tohle presne jsme s brachou delali :)

    Postal 2: Elephant Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=DnFKL5-NZzM
    LUDWIG_
    LUDWIG_ --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    IMOLOL: my rikali "lyjero" a nijak nas to netrapilo, boží pářka to byla.
    KULA
    KULA --- ---
    IMOLOL: nejsi, banana bombs forever
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    No jasně! Já jsem odkojenej Wormsama a tohle byl takovej vhodnej akční spinoff. S těma zbraněma a ovládacím schématem se dalo neskutečně vyblbnout - sniperka, gaussgun, boobytraps! A pak vyšel ten patch na 65536% krve a to byla vařba i na 386!!!
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    Jsem sám kdo hrával liero? (čtu ljéro, not šůr if správně)
    Nerd³ Plays... Liero
    https://www.youtube.com/watch?v=C6rfXFyssbE
    DWAY
    DWAY --- ---
    DAVESADE: trosku se zpozdenim, ale taky prihodim sve zkusenosti.
    1 jsem moc nemusel, protoze sem zacinal dvojkou, ale odehrane tam mam dost, protoze na nasi staricke 486 se dvojky cukaly :-D
    2 je definitinve srdcovka. Nestectne veceru u kamarada na hot seat.
    3 dokonalost. Vzpominam si, jak sme hrali demo a uchcavali sme z andelu, beholderu, grafiky a proste vseho.
    4 tragedie. Grafika, divne reseni hrdinove, varianta bud a nebo v hradu.
    5 po ctyrce mi prisla super. Mi 3D nevadilo. Hexy mi pravda trosku pochybely, ale zvykl sem si. Hlavne se mi hodne libil system skillu a kouzel, a potom v datadisku moznost dvou ruznych upgradu jednotky. To uplne brutalne pridalo na rozmanitosti.
    6 Chvili me bavila, ale pak sem zjistil ze AI je uplne stupidni, obtiznost je nastavena hlavne na mnozstvi jednotek u nepritele, a to ze osekali suroviny se dalo jen tezko prekousnout.
    7 Krok spravnym smerem, ale porad to nedosahuje kvalit petky a trojce se to ani neblizi.

    Ale jinac jako fanda serie sem dal sanci vsem dilum. Jen skoda, ze nekde vytratili zdrojaky k trojkam a nedodelaji hd verze AB a SoD. Mit to HD a poradnou podporu dotykace, tak na surfacu nehraju nic jineho.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ja mel WW originalku tusim ze Score, ale odlozil jsem to kvuli tmavy grafice, kdy jsem na svym Eizu nevidel skoro nic, pokud jsem v pokoji nezaligroval okna a nezhasnul. Mozna nejakej renonc s ovladacema GeForce, nevim...
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    DAVESADE: není no, kdyby bylo už to dávno mám :D
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    LASICE78: Teď na to koukám - ono to není na GOGu!
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    zkusil jsem W&W rozjet na stolním pecku, bohužel neuspěšně, hra si moc nerozumí s ati grafikou, na notesu s nvidii to šlape taže já jdu na to :) aplikoval jsem upravený avi soubory virtualdubem a graficpatch a patch 1.0
    GEE
    GEE --- ---
    Moorhuhn 2 PC Game Gameplay
    https://www.youtube.com/watch?v=5kaIfT5SnFI
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: pamatuju si hodně tuhou kytku nevím už ve které fázi hry to bylo, ale strávil jsem u ní hodně času než jsem přes ní přešel a vyhnout se jí nejde ;) :D

    každopádně už to zkouším rozjet, když to nerozjedu na w7 tak asi naistaluju xp omg :D
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    PS: Jestli to nebylo jasný, tak ta hra není 3d isometrická, to s tím F II a Diablem byl opis.
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    D1RABBIT: jj, fakt doporučuju vydržet chvíli ten diskomfort na začátku. Hra se vyznačuje víc než kdy jindy tím, že z total neschopů na začátku jsou později vraždomatici s různými skilly (na začátku myslim prostě jenom základní staty a zbraň do ruky). A je tak akorát odladěná mezi RPG a adventuru. Řešení hádanek se často vztahuje krásně k místu, jsou tam dějový zvraty a překvapení. Tajný zdi, tajný hesla, co jeden nemusí použít, ale když si pamatuje, tak mu to otevře cestu k lepším pokladům, nesmrtelná monstra, která nejdou zabít jednoduše zbraněmi, ale musí se na ně příběhově nebo zjistit jejich jednu jedinou slabinu (no ok, já toho jednoho nemrtvýho bose asi na po 17 upižlal po jednom životu a nepoužil zprvu .... .... :)

    A určitě doporučuju najít na netu walkthrough ne kvůli návodu, ale kvůli větvení povolání a co je potřeba dokázat a tak. Hra umí hráčovi znemožnit některý větve vývoje, když neví o jaký questy a předměty a staty jde... a to je škoda pak. A též zapnout software renderování. Ten 3D model je buglej a vypadá hrozně.
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    LASICE78: dohrál. Je to pravej klenot.
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Btw Wizards and Warriors je naprostej případ zneuznanýho génia. Příšernej a těžkej začátek s těžkopádným ovládáním, který naprosto nedává tušit, co ta hra později nabízí. Je to asi jako kdybyste hráli Diablo I s lagující myší a někdo vám tvrdil, že je to 11/10 dungeonovka s krásnýma úkolama a skvělým vývojem hrdinů. A vy jakože wtf? Tahle vyvražďovačka, co neumí moji myš? ... a fakt že jo. Po šesti hodinách hraní se ukázalo, že ta hra je vlastně ve všech ohledech jak Fallout II, akorát to fakt debilně zkazili prvních šest hodin hraní. Dalších 30 ale je něco jinýho...
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    DAVESADE: jj, Darkstalkers je hodně fajn. A v poslední době se vyskytnul další novej revamp, který po svém vlastním způsobu spojuje výhody Deathstalkeru a Lunystralis a Flamestryker. (ale já je stejně matlal dohromady za cenu některých bugů :) Myslím, že se jmenuje Wizardry 8 Restored. Moment, vygooglím, .... ok, tak se to jmenuje Wizardry 8 Reforged
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    premejslim, co me na W&W sralo a nemuzu si vzpomenout. Ale kazdopadne me to sralo tak, ze sem to nikdy nedohral
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam