• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Taky jsem na seznam koukl a musím uznat, že o některých slušných věcech z něj jsem netušil, že jsou na Unity. Tak naděje je tu pořád. Ale taky je tu U:Ascendant, kde se nachali slyšet, že právě kvůli Unity dělali designove kompromisy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ze seznamu sem hral par veci, Monument valey, shadowrun, fire watch, hitman go... a ze bych s tim mel nejaky problem rict nemuzu. Tak ja se na to asi s dovolenim budu tesit dal :)
    ABGD
    ABGD --- ---
    DRAGON: ja prvni co si vzpominam tak bylo might&magic x. Rekl by ze hratelne, ale odflaknute malicko dejove a propracovanostne. Pak super byl Wasteland 2 u toho jsem ale asi rok cekal az vydaji optimalizace protoze se mi to na mem slabsim kompu vzdycky zacalo ponejake dobe trhat. Vubec obsidiani asi na unity porad vydavaji jejich rpg.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ABGD: aha aha, ok, to sem nevedel.
    Co za znamejsi hry treba jelo na unity? ze bych zavzpominal, jestli mi to vadilo...
    ABGD
    ABGD --- ---
    DRAGON: jo to bych taky hral a s radosti. Engine je mi obecne taky ukradeny, ale zrovna Unity nema prave historii vyvoje her dobrou.
    Hry co unity pouzivali casto trpej nemoci horke jehly a chybi jim vymazlenost.
    Naprosto divnej renderer, graficky za mne nejslabsi ze znamejch enginu.
    Cely je to udelany tak na mobilovky a facebook hry..
    Uznavam ze par dobrych titulu uz to ma, ale stejne tak myslim ze to neni zasluha unity naopak je to tahne dolu.
    Za posledni dobu Battletech za mne palec nahoru, ale graficky proste minimalne prostredi je hnusny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: mne je engine ukradeny :) Zrovna system shock 3 bych hral klidne i na tom jejich puvodnim engine :) Navic mne to z videi prijde hratelny, nejsem asi tak narocnej.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Me na tom porad desi to Unity :-(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ABGD: ja se toho nebojim. I tak to imho bude lepsi nez 3/4 srac*k, ktery v soucasny dobe vychazej :)
    ABGD
    ABGD --- ---
    DRAGON: moc nadeji tomu nedavam.
    System Shock 3 se potýká s vyvážením násilí » Vortex
    https://www.vortex.cz/system-shock-3-se-potyka-s-vyvazenim-nasili/
    nejak to smrdi dalsim prusvihem
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---

    A Visit to id Software (November 1993)
    http://www.youtube.com/watch?v=HpEBUV_g9vU
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BIMBAS: Sestry Wachovske na tebe!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Jestli utečou od Unity, tak jo.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    svět se v prdel obrací. Elizabeth LeGros graphic programmer. nevim proc jsem si vzpomel na seriál Most
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja myslim, ze se muzem tesit, i kdyz nevyjde remake

    Exclusive look at System Shock 3 | Unity at GDC 2019 Keynote
    https://www.youtube.com/watch?v=oVkwfgjnx5k
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, tak je to "jen" 20lete vyroci....



    ... citim se zas o kus starsi :-(
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    notyve. to vypada vcelku jasne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Na Nightdive studios instagramu je zajimavy odpocet, ze by se blizil SS2 HD?

    NightDive Studios (@nightdivestudios) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/nightdivestudios/
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Pro všechny milovníky Worms: Armageddon, který jsou stejně opožděný jako já: zjistil jsem, že v roce 2016 vyšla hra Worms W.M.D., kde se od všech těch 3D vrátili k 2D a je to vlastně WA v novým hávu – a naprosto skvělý!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TRAGED: = no fucking way :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JAMILLOS: "The Way It's Meant to Be Played" :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam