• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    v roce 99 nebo 98 hlavne prislo tlacitko Z - speciální pohyb!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Mamahotel? :-] mě po zaplacení bydlení zbylo tak akorát já jídlo a zábavu. Neušetřil jsem ani prd.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BIMBAS: *týmy
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Já měl to štěstí (ehm...), že jsem tehdy už makal, takže jsem si 3Dfx pořídil :-) Sice z druhé ruky a až kvůli Unrealu, ale stejně. A bylo to maso!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BIMBAS: však si hrál až 99, tohle je z předchozího dílu
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    HONZAL: heh jsem ani nevedel ze tam byl a taky mam ten song moc rad. Slo to proste kolem me. Ja tam i tak delal koniny. On si bral top tými a já vybíral pralesní ligu
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    TRAGED: Já to popravdě nikdy neviděl, nikdo (na) to neměl. Ty uhlazený textury jsem znal jen ze screenshotů ve Score a Levelu
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Pamatuju, že byl v tom roce nějakej šampionát a vyhrála Francie. Fotbal prakticky vůbec nesleduju, ale díky týhle hře sem se docela orientoval podle ratingů hráčů :D Roberto Carlos krutej shot, Zidane master, Ronaldo neasi...v Německu Klinsman? No nebudu zabrušovat, pak jsem ještě nějaký ročníéky hrál i potom a možná se mi to plete

    Hokej sem hrál, takže tam jsem tak nějak věděl a taky sem na tý hře byl závislej.

    Letos jsem zkoušel NHL po těch 20 letech a vlastně už mě to moc nebaví hrát
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    '98 bylo ve svý době revoluční graficky, ale i hratelonst byla odjinud. 97 myslím bylo první ve 3D, ale ten další ročník to dotáhnul. A FIFA 98 - to budu mít vždycky spojený s timhle songem :-)
    Chumbawamba - Tubthumping - FIFA 98 Soundtrack - HD
    https://www.youtube.com/watch?v=gaiollV9jz0&ab_channel=FIFA2004Soundtrack01
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BIMBAS: to byla FIFA 99

    FIFA 99 Intro :) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=picP3EDc2GU
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    já hrál v životě jen dva sporty (krome retro klasiky Ski or Die a letni/zimno OH). NHL98 na pokusu o zápis do Guinessovky v hrani her (pac uz jsem nevedel co hrat) a pak nejakou Fifu, protoze kamos strasne moc chtel dat fotbal proti sobe. Nevim dil. Hral tam FatBoySlim v intru. To bylo jedine plus te hry pro me :DD
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    potvrzuju ze nejvic jsme tekli z NHL 97 a 98.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Když jsem v PC herně pařil Quaka II a viděl tam kolem mrtvol Enforcerů lítat mouchy, byl jsem z toho hotovej.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    3Dfx nebo GeForce v 90kach byl cenově úplně mimo běžneho hráče. Byl to několika násobek průměrné mzdy.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TOOMIX: No ne, ale tohle už se fakt dá objektivně porovnat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: byť NHL 99 mám taky rád
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: ono asi záleží na tom jak k tomu člověk přišel. My jsme se doma nejvíc nahráli 98, co jsme koupili AMD 200mhz a pak 2000, co jsem koupil 3dfx a začali jsme v tom hrát ligu Praha/Plzeň/Litvínov kterou jsme tahali na disketě
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NIMBUS: za mě bylo nejlepší NHL 99 a 2003
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: teď jsem po delší době najel NHL 98 a jako to nový není to o takový světelný míle daleko, jak by člověk čekal za 24 let.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam