• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOM_HOST: Nejdřív si to zahraju a pak se uvidí. Sám jsem zvědavý, jak to dopadne :-)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DEEFHA: To odvolas! :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOM_HOST: Možná to něco nevypovídá ani tak o klubu, jako spíš o HL :-P
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    CHOROBA: Uplink byl super. Jsem nějak opomněl hodit granát na mříž v tom radaru, tak jsem se tam vždycky zasekl. Když jsem na to přišel, připadal jsem si jak idiot.
    Jinak tam se ještě dalo krásně upravovat cfg files, takže jsem zvýšil účinost zbraní na hodně a de facto z toho udělal stealth akci.
    Jednou jsem to teda přehnal s granátem a "sklidil celou mapu" :D
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    sem si ted zahral asi po 20 letech HL Uplink a jako fer. sem na to uplne zapomnel ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tyve co to je za midgen klub … pulka lidi nehrala hl vubec druhe se to nelibilo 🙈
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    OK, dobře, tak já si to teda někdy zahraju, no :⁠-⁠D
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak se tady uklidnime...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Bladerunner filmy jsou vlastne jeste lepsi priklad, diky. Kazdej je uplne jinej, ale rozhodne nemam pocit, ze po zhlednuti Villeneuveova by me prestal bavit Scottuv. A stejne to mam s HL a HL2, ty taky maji spolecne jen nektere hlavni postavy, ale jinak to jsou dve velmi rozdilne FPS a v jejich pripade jeste navic posunujici FPS zanr o mile kupredu.

    Ale cely muj pohledu je tedy postaveny na tom, ze hry beru jako audiovizualni dila na stejne urovni jako filmy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: ok, beru, oba filmy jsou scifi a řeší filosofickou otázku lidské existence, nicméně to je tak všechno za mně. Každý to uchopil úplně jinak. To je jak kdybys řekl, že jsou si podobný Vetřelec a Bladerunner, protože oba dva řeší lidské vědomí a existenci :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( DRAGON: Taky se nemuzu dockat PS5 verze! )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Vazne? A ja myslim ze tyhle dva filmy toho maji spolecneho vice nez dost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KULHY: jj, to souhlasim, poradi je dost urcujici. Ta lab part me proste moc nenadchla, nicmene ten orwelovskej svet byl dokonalej. A ne mockrat se stane, ze nekdo udela pridavek v podobe tretiho dilu a ten predci oba dva dily dohromady a dokonce je to nejgenialnejsi hra, jako jsi kdy v zivote hral, hlavne tedy pristupem. Alyx mne totalne pohltila (hrano na OLED Vive Pro brylich a musim rict, ze to bylo proste fenomenalni).
    Ale to jsme tu uz OT :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: WUT? 2001 a Interstellar jsou dve naprosto odlisne veci!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: To by jsi mohl rovnou prohlasit, ze po zhlednuti Interstellaru te 2001 vubec nebavilo. Z meho pohledu je to stejny argumentacni faul.

    Ja jsem zatim vsechny HL dohral ve vsech moznych verzich a na vsech PC platformach co zatim vysli.
    KULHY
    KULHY --- ---
    DRAGON: To poradi hrani je dost urcujici, protoze ti nasadi ocekavani na ten dalsi. U HL2 ten Orwellovsky ton a u HL1 ten podzemni secret lab. Jakkoliv mam rad oba dily, tak ten prechod byl pro me zvlastni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOROBA: jj, to sme taky dělalí, v rámci nehádání se kdo bude hrát :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: Možná jak pro koho :) mně HL jednička taky minula, když to vyšlo, neměl sem na to kompa, tak sem si to dal až zpětně po dvojce. A vůbec mě to nebavilo, tak moc ta dvojka byla dobrá :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Tak ale nehrát HalfLife, to je jak nikdy nevidět 2001 nebo Planetu Opic s Hestonem. Co, to je možná dokonce jako nevidět Star Wars New Hope!
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ty chodis, ja strilim metodou sme dohrali Heretika a Hexen ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOM_HOST: Já jsem nehrál spoustu věcí a nestydím se za to :⁠-⁠)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam