• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted na to koukam ze to je na Steamu v HD, takze ma to cenu jo? Je to dobry? Soundtrack zni skvele :)
    Save 50% on Okami HD on Steam
    https://store.steampowered.com/app/587620/Okami_HD/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PETJU: Njn, nemůžu si pomoct, ale i Okami se mi hrálo líp v té remasterované PS3 verzi :⁠-⁠) Ale jinak tahle hra vypadá úžasně úplně všude, i na PS2, a vůbec nestárne. Parádní kousek.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Mimochodem, jak jsi se ptal na ten stream, tak bych se rad podival na Okami. Ja mam originalku doma, ale nejak jsem se k tomu zatim nedostal, tak treba bys me k tomu to zahrat popohnal ;)
    Taky bys mohl ukazat Timesplitters 2 - velka pecka, zeano..
    PETJU
    PETJU --- ---
    DAVESADE: No problema!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    PETJU: Mohl bych si to pujcit, abych otestoval rozdil?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Tam mají všechno, ale je to jen přeprodej z Číny :-) To už máš lepší objednat si to z Ali sám, žejo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Oni to maji v kauflandiu :-)

    Adaptér Sony Playstation 2 na HDMI PS2 3,5mm | Kaufland.cz
    https://www.kaufland.cz/product/440440272/?kwd=&source=pla&sid=45444677
    PETJU
    PETJU --- ---
    DAVESADE: Ja mam k PS2 tohle a funguje to bezvadne.
    Kazdopadne klasickej vystup na 100Hz CRT bednu je nejlepsi, o tom zadna!

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    MATEEJ: Hele ja koukam na ten zaznam a nutno rici, ze kvalita obrazu je mizerna z vicero duvodu.
    Uz na LCD to nevypada nic moc - ja mam sice slusnej upscaler, ale nejak se mi z toho nedari vymackat lepsi obraz (pogooglim jeste nejaka doporucena nastaveni), ale je to furt RGB 570i do nejakych 720p, to proste nemuze vypadat skvele. No ale pak vidim tu realtime kompresi behem samotneho streamovani a to tu tragedii jeste vice prohlubuje. Na CRT televizi to vypada opravdu uzasne.

    Asi by sel udelat nejakej HDMI mod na PS2 (nebo jak pise DEEFHA, ty HD porty jsou solidni), ale ja chci zachovat puvodni, analogovy vystup, proste mi to tak sedi vic.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MATEEJ: Ona to je spíš bojovka :-) Teda aspoň tak to vidím já. Těch momentů, kdy si člověk odpočine a musí něco řešit nebo se někam dostávat, není moc ¯\_(ツ)_/¯ Každopádně můžu doporučit buďto PS2 verzi na CRT (vypadá to prostě líp) a nebo rovnou HD remaster na PS3. To se týká prvních dvou dílů, trojka už byla na PS3 nativně a vypadá mnohem líp, o Ascension ani nemluvě. Jo a ještě ty dva díly GoW na PSP - asi to nejlepší, co se z té krabičky dá vytáhnout.

    * GoW I: [DEEFHA @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]
    * GoW II: [DEEFHA @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]
    * GoW III: právě hraju :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    DAVESADE: Já znám spíš ty novější díly, a to ještě zprostředkovaně, tohle jsem viděl prvně v životě, a překvapilo mě, jak moc ošklivě to vypadá a taky že (zejména ten úvodní souboj) vypadá spíš jako bojovka než action adventure.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak jsem do konzole nacpal Bouncer, King's Field 4, ale nejvice mne zaujal ten Half Life - ono to jde hrat i v jednom, ten Decay! Toho asi nastreamuju priste. Mozna dneska, uvidim jeste.

    Diky za tipy!
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Co zkusit Bouncer? To byla jedna z launchovych her na PS2 o ktery skoro nikdo nevi, pac vysla v dobe, kdy ps2 nesla skoro sehnat
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    God of War stream zaznam: https://www.twitch.tv/videos/1977514037
    KULA
    KULA --- ---
    TOM_HOST: Kampaň pro HL na PS2 a Dreamcastu myslím, Gordon měl totiž kolegyně!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: Co to je??
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Oboji jsou velmi dobre tipy! Davam je do seznamu!
    KULHY
    KULHY --- ---
    DAVESADE: King's Field IV
    KULA
    KULA --- ---
    DAVESADE: Half-Life: Decay PLS!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TRAGED: Z placky tezko, proto pisu o novem warezitku. Ale sosnu to. A nejsem teda velkej splintercellista, hral jsem jen par dilu a dohral asi jen dva.

    God of War tam uz mam pripravenej, tak dneska vecer mne muzete vyhlizet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam