• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKO23Hudební zákulisí (historky,zajímavosti,kultovní fotky a fórky z hudebního prostředí)
    N_I
    N_I --- ---
    slash a motley crue...kruty storky..!

    strasne zajimavy a ostry cteni o tyhle parte, jak v heroinovych denicich tak tak te druhe knize...

    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    :D
    to tu trochu odlehcim..
    Hardcore Singer Accidentally Swallows Microphone
    http://thehardtimes.net/2015/02/12/hardcore-singer-swallows-microphone/
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    Je mi až trapně že, na tuto událost reaguji zde s takovým zpožděním, ale bylo by mi teprve trapné kdybych to sem nenahodil nikdy.
    Jde o úmrtí Grega Lakea, jenž byl jedním ze zakládajicích členů King Crimson a později Emmerson, Lake & Palmer. Dále spolupracoval s kapelami jako Asia či Garym Moorem nebo Cozzym Powellem. Znám je především jako basák, nicméně ovládal hru na piáno, klávesy, bicí a kytaru.
    Zemřel v Londýně dne 7. prosince 2016 ve věku 69 let po boji s rakovinou.

    CHALSEA
    CHALSEA --- ---
    PIKO23: RIP*
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PIKO23: oops, byl jsem nasrot, zadani melo bejt neco ve smyslu jako ze na fotce chybi nas zlaty slavik, #tojefuk
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    V 69-ti letech dnes ráno podlehl Radim Hladík následkům fibrózy plic, s níž bojoval několik let.

    Tisková zpráva na stránkách kapely Blue Effect datována k 4. říjnu uvádí:
    Letos v září byl Hladík po koncertu na Střeleckém ostrově v Praze převezen do nemocnice v pražském Motole, kde byl týden v péči lékařů.

    „Jakmile jsem dohrál, odvezli mě na jednotku intenzivní péče. S lékaři jsme v nemocnici dospěli k závěru, že je nesmysl to dál pokoušet, a tak jsem se rozhodl koncertování přerušit. Věřím, že dočasně,“ vysvětluje.
    Radim Hladík trpí fibrózou plic, což je choroba, při které se mu pomalu zmenšuje obsah plic. Koncertní hraní je přitom velice namáhavé. Během hodiny a půl hraní se po čtyřech letech boje s nemocí dostával do takzvané hypoxie, kdy má tělo v tkáních tak málo kyslíku, že to začalo ohrožovat srdeční sval a hrozil infarkt.

    „Mou jedinou šancí je transplantace plic. V září jsem se dostal do transplantačního registru a teď jsem doma, odpočívám, nenamáhám se a čekám, až mi možná zavolají z motolské nemocnice, že pro mě mají plíce, a odvezou mě na operační sál. Je to má jediná šance. Pokud tohle všechno proběhne, čeká mě rekonvalescence a potom se chci na pódia vrátit,“ vysvětluje Hladík.


    Leč to bude znít jako klišé, tak pro mě a spoustu dalších lidí bude navždy nesmrtelný.
    Díky za vše a budiž ti zem lehká.


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HRAFNAIN: Tom Jones a Elvis nebo jeden z jeho imitátorů ?:D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---


    FÓR HISTORIE

    Thin Lizzy - https://www.youtube.com/watch?v=wyQ-tScuzwM

    Phil Lynott was once asked by a journalist whats it like being black and Irish............
    Phils answer was ''Like a pint of guinness''
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HÁDANKA:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: pro fandy této legendární bandy


    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Leonard Cohen is dead ((.
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    CITÁT:
    "... až vydělám 3 miliony $, budu jen feťák...."
    - Kurt Cobain


    PONCIK
    PONCIK --- ---
    PIKO23: Tři ségry přeci .).
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HÁDANKA:
    Má to tři oči a tři nohy.
    .
    .
    .

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORIE:
    Jaco Pastorius se dělí o své poznatky během baskytarového workshopu.


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    BLIND: pro mě zas záminka k navážečce
    BLIND
    BLIND --- ---
    PIKO23: to byl sarcasmus ty hazeni spino .. :D
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    BLIND: Jenže to ses nezmínil jak si v nevědomosti zahodil příležitost ho vidět v Liberci za čento, páč si nevěděl jaká mrda to je tak teď na něj házíš špínu :D Každopádně letos sem na něj chtěli jet do Karlína a cena byla od 1600 a za místo kde by si z toho něco měl byla za 3200 :D
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    CITÁT:
    "Já se rodičů neprosila o to, aby mě počali na chodbě nějakého domu v Baltimoru, aby mě přivedli do světa jen proto, aby mě opustili, abych neustále narážela na překážky a musela bojovat o život."

    - Billie Holiday



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam