• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: Pravda, ty profily na procyclingstats.com jsou hodně převýšený, tak dnes Jakobsen a Štybar až zítra.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: no jenže dneska je to čistej spurt a na to tam maj Jakobsena.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: už to Landa vzal zpátky a yates to komentoval

    IMG24.EU
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak takhle to tedy bylo :D

    Krátce po prvním hromadném pádu stále pokračoval pohromadě zhruba 40členný balík jezdců. Jenže vzápětí došlo mimo pohled televizních kamer na kruhovém objezdu ještě k jednomu pádu, který tuto skupinu rozdělil na několik skupinek.
    Nicméně Mikel Landa, který kvůli tomuto karambolu ztratil dalších 44 sekund, byl jiného názoru.
    „Yates za ten pád může,“ řekl Bask reportérovi deníku AS. „Ten zasr... Yates. Je mentálně retardovaný. Jezdí jako šílenec. Kvůli němu jsem spadl.“

    Dumoulin s oteklým kolenem: Je to pryč. Landa po pádu: Yates je šílenec - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...tapy-gira-tom-dumoulin-simon-yates-mikel-landa.A190515_083706_cyklistika_tm2
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    On tam jede pěkně i EF - hlavně jsem se musel podívat, co to tam mají za novou blešku, vypadá to na kole jako starší žák. Ale on je to Sergio Higuita, od května stáhnutý z Euskadi. Vypadá to zase na další Kolumbijský objev.
    Sergio Higuita
    https://www.procyclingstats.com/rider/sergio-higuita
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    A Quick Step si je zase pěkně vodí, tak třeba to dneska vyjde na Štybyho:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Na to, jak dlouho to jel, pěkný výkon. Hlavně ho moc ani nesjeli, dlouho držel 10 minut, přejel to HC a nic. Ale nebyl asi důvod na něj plýtvat silami.

    Jinak pod kopcem zase předvedl hezkou etudu Cav :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Cavagna solovyhra o sedm minut? To jsem dlouho neviděl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    FORELLI: to já právě vím! .o( tak nás chci předem připravit, že na roketu osulivana je lepší si zvyknout, než s tím bojovat .o)))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: jo, je. Kde není žalobce neměl by být soudce. Pokud by si trek stěžoval, pak se to mělo zkoumat a viviani měl být disknut. Ale mělo by to chodit z týmů.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: a kdyz zitra nekdo udela to stejne a uz si budou stezovat tak je odsunuti v poradku? :-) aha

    JONAS3: mas pravdu, ale rozhodci je rozhodci a tento pripad si obhaji

    RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/byla-relegace-vivianiho-opravnena
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takže otázka je jasná, zabalí to Tom?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To bude Roglič!!!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    uf to je drámo :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ATOMIKS: už je tam znova, neboj :-))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jo, to si vzpomínám, jak jsem se minulý rok s koncem Gira a pak cyklosezóny loučil i se sunny TelAvívem a Jerusalémem .o)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Tak jsem si nechal vymýt mozek a chtěl si pustit opravdický "Best of Ronnie O'Sullivan" místo miliontý upoutávky, ale nikde v archivu jsem takovej pořad nenašel, tak nevim:/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak ještě ten Kittel - ono jestli to také není SOzQS (syndrom odchodu z Q-S)
    Muž z reklam na dně. Potřebuji volno, přiznal Kittel. A přerušil kariéru - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...klistika-marcel-kittel-preruseni-kariery-ohlasy.A190514_092405_cyklistika_dm
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Přesně tak, souhlasím. A pak v případech do očí bijících, pokud nebude žalobce z pelotonu. Tohle mi přijde tak trochu celé nešťastné, sice Viviany jel doleva, ale i ten z toho Treku jel doprava. Sice s menším "gradientem", ale jel vzhledem k bariéře (a rovně podle modré čáry). Co víc, se spíš lekl a svěsil, protože se moc nedíval - tak mi to připadá.
    Ale pokud to tak budou striktně penalizovat, nemám problém, ale musí držet laťku!
    Z mého osobního pohledu (a zkušeností) se mi to moc nelíbí, spurt je docela ostrá disciplína, pro velké kluky, na to moc lidí žaludek (a rychlost) nemá. Proto bych nějakou formu soubojů a tvrdosti vždy připustil (ne navážení do bariéry, nebo třeba to, když někdo zvedne řidítka kolenem, jak jsem osobně zažil a byl na tuhle legrácku i učen :D).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: já si myslím, že by jury měla rozhodovat na základě protestu poškozeného, ale tady neprotestoval ani TREK ani UAE ani BORA, rozhodčí by měli primárně být nápomoci pelotonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam