• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Auvíí

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Adam Ťoupalík jede pěkně v Japonsku. Ten přestup mu docela svědčí. Teda přestup, spíš to, že se mu podařilo najít tým.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Dneska by to měl urvat Viviani už konečně.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: i když špici ovládá vláček QS
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak co dneska ? Je to dálnice, to bude Ackermanovina, co myslíte
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: jeste se zranil Gesink pred Girem
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: jojo, zatím jo...ale jak jsem psal, nikdo neví co s Rogličem udělaj ty brutální etapy, se vší úctou loňský TdF nebylo co se týká náročností etap s girem srovnatelný. Hlavně jak jdou ty etapy za sebou se nedá srovnat.
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: myslim ze odpadl jenom DePlus, nebo mi neco uteklo? Nicmene vubec nepochybuju o tom, ze to napinavy jeste bude. Kdyby slo do tuhyho a Roglic mel po pristim tydnu porad takovyhle naskok, myslim ze Astana, Orica a Movistar nebudou mit problem spolupracovat a udelat v tom totalni chaos :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    RUSTU: dalsi postreh je, ze roglicovi zbili do hor tri mladi domestici, dva hlavni jsou out... a je otazka jak se ty zbyvajici dva tydny bude branit utokum ostatnich tymu... nebude to mit jednoduche a snad bude giro jeste zajimave
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: jestli to stihnou dočistit tak se pojede

    http://www.meteoweb.eu/2019/05/giro-ditalia-pinerolo-lago-serru-neve/1262402/

    Gavia vypadá ještě hůř

    Passo Gavia, lavori in corso per la riapertura in vista del Giro d'Italia ma ci sono oltre 6 metri di neve
    http://www.meteoweb.eu/...-in-vista-del-giro-d-italia-ma-ci-sono-oltre-6-metri-di-neve/id/337086107/
    WYMA
    WYMA --- ---
    BADHORSE: co jsem četl, tak mortirolo by se prej mohlo jet 2x v rámci jedný etapy, ale jako náhražku za gavii, která je prej taky zasněžená.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: asfalt tam vidím, takže no problem:)
    trochu mi to připomíná, jak jsem byl před měsícem v Livignu, teplota kolem nuly a mrholí a já jedu na běžkách na konec údolí, a vedle po silnici přifrčí borec na silničce (na sobě krátký/krátký) a diví se, že na konci vesnice už silnice není prohrnutá, takže se musí otočit a jet zpátky:)
    STAJA
    STAJA --- ---
    BADHORSE: já mám pocit, že žádný pořádný kopec ještě nebyl vůbec...
    STAJA
    STAJA --- ---
    JAZ: psali ale že by se jelo pokaždé z jiné strany, neříkám, že to je lehké, ale určitě lehčí než 2x z Mazzo di Valtellina :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: sak to vsichni chcem videt
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: tak zrovna v tý časovce před dnem volna a dvěma plackama moc nebylo proč co šetřit.

    JAZ
    JAZ --- ---
    BADHORSE: 2x Mortirolo by znamenalo 2500 vejškovejch s průměrem 10.5%, to je normální vražda, plus ještě zbytek etapy :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to je docela funny, uz spekulovali ze by se misto toho jelo tusim mortirolo 2x :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    PAN_SPRCHA: třeba Yates šetřil síly na repete Froomoviny ... má to Roglič hezky rozjetý, ale do cíle daleko
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: otázka je jestli se tam dostanou, takhle to vypadá v dojezdu první horský etapy

    Ceresole Reale - Stupenda vista sul Lago Serrù e le montagne dell'alta valle dell'Orco.
    https://ceresolereale.panomax.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam