• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: tohle je pro Pinota obrovska pomoc, rekl bych ze nikdo jiny nema pro hory tak silnou dvojici domestiku jako jsou Gaudu a Reichenbach. Zvlast pokud se potvrdi, ze Poels ma nejaky problemy, jako ze je urcite ma, protoze jinak by vcera neodpadl uz pod kopci. Kdyby mel odstoupit, Sky maji obrovsky problem, protoze nikoho dalsiho do nejtezsich kopcu tam nemaji, kdyz nechali Elissondeho, De La Cruze a Harta doma. Takze klidne muzou letos dojet na to, co bylo posledni roky jejich nejvetsi zbran.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Gaudu odvedl včera neskutečnou práci, na to že je mu 22. Dobrá posila pro Pinota.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: včera to mělo být pro fuglsanga, ale to že jel v klidu, neblbnul a jen si hlídal aby neztratil by mohlo znamenat že se poučil.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jedna vlaštovka jaro nedělá...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: no ten dojezd je placka široká silnice, měl by to být spurterský dojezd s většinou spurterů
    BELO
    BELO --- ---
    D1RABBIT: Teda ale mě přišlo, že mu tam (Alafilipovi) Thomas na konci pěkně plesknul po hlavě. Mne sere, že jsem Thomase na začátku podceňoval.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: zitra jeste asi nikdo, tu placku bysme uviseli v haku i my :) ale nedele uz muze byt zajimavejsi. Kazdopadne dneska nadherna etapa, jak jsem v poslednich letech mel mnohem radsi Giro nez Tour, tak tenhle dojezd uz prebil cely letosni Giro, skvele vymysleny profil a hlavne finis!
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    krasnej srot dneska :) teuns tam cicconeho na konci paradne utahal, alik prekvapil, necekal jsem ze to uvisi az nahoru, thibaut vypada ve forme, ag2r vcetne bardeta docela slabota. jsem zvedavej kdo to dneska prepalil a zitra nakoupi.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Omg..bruntal!
    BATY
    BATY --- ---
    Pěkný...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tvl kde je tdg..měl půl minuty náskok, já si odskočil a není vidět..tvl na ČT už ho viděli na bedně
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BADHORSE: no před etapou jsem nevěřil, ale jak je nechal peloton jet hned od začátku, tak mi bylo jasné že někdo vyhraje - nejspíš číča
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hele uz to vypada na break:-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: někdy to holt člověk pozná, GC jezdci maj oraz a hlídají si pozice.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sjezd z Grand Ballonu je značně mokrý čkal bych spíše bezpečný sjezd hlavních favoritů než dojíždění úniku.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ale proč by je peloton naháněl ? Si to rozdají GC jezdci na posledním kopci...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    110 km a 7 minut? Z čeho usuzuješ, že vyhraje někdo z úniku? I kdyby to tak bylo pod posledním kopcem, tak z úniku nikdo nevyhraje.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Peloton má ztrátu sedmi minut - to jsem nečekal že vyhraje někdo z úniku
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já to vidím na toho Bernala.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dneska to da nejakej Kolumbijec, kdyby byl Martinez, sazim na nej, takhle asi Bernal nebo Quintana. Nebo jeste Woods, Valverde a Fraile umeji tyhle skoro kolmy nesmysly :)
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    neco jinyho je ale jezdit soutez utechy o puntiky a slapat kopce s tema nejlepsima vrcharema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam