• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    BURKHAR: tak to už je holdně slušná závodní váha horský blechy:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nedalo mi to a musím... prostě se občas zadaří! Ano, ta setina naštve :D







    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Já letos začal krom švihů (které jsem loni začal zase naplno) konečně pořádně cvičit (a hafo práce na zahradě k tomu) s vírou, že přiberu na svalech a zhubl jsem za tři měsíce 6 kg. 193 cm a 70,55 kg teď mám. :D
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: LOL ... jednou jsem takhle o galusku predjel chlapika co uz si myslel, ze je v pohode 3 a ja moc daleko :-) ... v cili mi pak daval cocku, ze to je nesportovni :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Ano :D
    BATY: Život na VŠ kolejích, víš co.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: to je ten zavod jak se tam raduje vitez v cernym a zezadu ho predjede nekdo jinej? ;-)
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Stejně to je pěkný ze 120 na 80 kg, ale řekni mi, jak se ti povedlo mít 120 kg? :)

    Já se snažím celý léto se dostat ze 76 na 73, zatím jsem na 74,4 :D

    Nemůžu za to, že kolem 22h dostanu vždycky hlad :D
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Pěkný pěkný, už aby sis koupil o velikost menší dres :))
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Omlouvám se (dělal jsem čistku v souborech a asi vzal jsem to moc zgruntu), o to vás nemohu ošidit. Speciálně o ten dojezd, kdy jsem se nepoblil jenom proto, že tam bylo tolik lidí... :)



    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Taky fotky nevidím...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: největší favorit n MS
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SHITTIE: jakoby měl nějaký motorek tvl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: ty fotky se mi bohužel nezobrazují, tak palečkuji jen ten text a (pro mě) tuze zábavnou historku s časomírou
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Sobotní Tour de Zeleňák 2019 - úplně suprový závod, který skončil nehoráznou blamáží.
    Asi si nevzpomenu na závod, který by byl tak parádně udělaný. Super trať, organizace a vše okolo. Neskutečná atmosféra. Žádné auto v protisměru, doteď nevím, jestli byla trať plně uzavřená nebo ne. Výborné obsazení (Topforex, Favorit Brno, Lavi,...)
    A skončilo to celé tak, že se ani nevyhlašovaly výsledky. TimeChip.cz nebyl schopný dodat výsledky, až včera večer... Tady je vyjádření organizátora. To prostě nepochopíš... :(

    Jinak z osobního hlediska - zajel jsem svůj nejlepší závod, od toho co jsem se dostal ze 120 kg na současných 80 kg. Kousnul jsem se všude , kde to šlo, dokázal jsem se zázračně vyhnout pádům na mokru, obzvlášť nechápu, jak jsem to udělal v 75km/h, když to lehlo přede mnou...
    Celkově 21. z 408 v cíli (kolik odstartovalo se asi už nikdo nedozví, viz výše), v kategorii 7. z 121 v cíli.
    Momentka z Brtničáku, zvaném Mur de Smrt. Po dlouhém utahováku přišlo něco, co jsem nečekal. Silnice se zvedla!

    A pak z cíle - jel jsem ve skupině, kde nás bylo asi 20, někteří na Obru, někteří na Classic jako já. Ti z obra nestřídali programově, protože je čekalo ještě celé jedno kolo, ti z Classic nevím proč ne. Když jsem zjistil asi 4 km před cílem, že mi nikdo nestřídá, tak jsem nastoupil a dojel sólo do cíle. Ve fialové mlze.
    Zvenku to vypadalo asi takto:
    VOTA
    VOTA --- ---
    Dnes to byla opravdu extra zábavná etapa na Vueltě. Palec nahoru.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jinak vcerejsiho mateje jste videli?

    Mathieu van der Poel, The Flying Dutchman
    https://www.youtube.com/watch?v=Jy7smzA42M0
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    VITI: to jo, ale drzet skoro 5 W/kg 4 hodiny v kuse je docela brutal, kor u gesinka kterej byl klasicky vetsinu sezony polamanej :) dal bych to tak 5 minut, 6 mozna, za cerstva :D
    VITI
    VITI --- ---
    SHITTIE: pro nej TOP3, ja mam stejny pocity na jakymkoli JAL, SUAC, UACu :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tour of Britain :D
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam