• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: á, našli sme DH jazdca ;)))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    fuj casovka, fuj cyklokros... to sem nemel nikdy rad :-)
    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typická časovka (keď sa v cieli nepobliješ of vyčerpania, tak si si zle rozložil sily :D)

    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typický cyklokros

    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Co koukám na nějaký poslední závod MTB, co jsem jel, tak průměrný tep jsem měl 174 a v té době maximální 188. Jel jsem to 2:30h. Teplota 25 °C.
    JOPS
    JOPS --- ---
    MAESTRO_007:

    JAZ:

    to beru, je mi jasny, ze to ma kazdy polozeny jinak, ale ja kdyz se dostanu na tech 170, tak jsem lehce pred umrenim a mam chut z toho kola slezt a proklinam kopec, kterej zrovna jedu :-D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JOPS: to je strašně individuální, pro někoho může být 170 jen příjemná vyjížďka, třeba kamarád má max kolem 210, takže 170 je pro něj stejná zóna jako pro mě 140 :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JOPS: kamos co snim jezdim tak je schopny mit prumer 193 tepu na 20 minutach.... na 2 hodiny, prumer 188 :-)

    tepova frekvence je individualni, kazdy to ma jinak a vice tepu neznamena ze jede rychleji :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HELLISH: zrovna nedavno jsem na STRAVE nez z toho udelali premium koukal na nejakeho typka, co skoncil druhy v nejakym zavode na MTB a mel tam i prumerne tepy :) a prumer mel taky kolem 170t/m. Ty voe, to bych chcipnul po trech kilometrech :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: To jo, smažili jsme se tam pěkně. Navíc start se posouval díky zpožděním, takže na sluníčku pořád kroužit a čekat. Jeli jsme asi o 1,5h později-
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: este teplo, ja mam v 30+ tepy +5
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Asi jo, mám to odhadem od Polaru (věk, hmotnost, poslední max výkony apod.), ale vzhledem ke stavu v jakém jsem pak byl, to moc od pravdy není. Ale změřené přesně to nemám.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: a mas tie zony nejak blbo nastavene, vydrzat v 5. takto dlho je fyzicky nemozne
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: No tohle není úplně správně. Nemám naježděno v intenzitě, takže to pak vypadá takto. Do červeného bych se měl na kritériu dostat jen chvilku při spurtu nebo při nějakém nástupu. Takhle jsem si zajel spurt v 6. kole, body získal, ale pak se trochu bál, jestli zůstanu v balíku, než se vzpamatuju. A pak už jsem měl docela respekt jít znova do spurtu, abych se totálně nepopravil a nedostal rundu. Párkrát jsem se pokusil, ale když jsem viděl, že by to bylo moc, tak jsem volil jistotu v balíku - koneckonců několik lidí jsem viděl na to doplatit.
    Ke konci jsem se snažil jít 3x na body, včetně posledního, ale vždy se něco "pozicně" podělalo (jakože jsem si hlídal 3. flek půl kola před spurtem, někdo nalítnul do zatáčky pode mě, takže jsme šli na brzdy, a nic z toho, nebo nás přeletěla a zavřela druhá špice...). Kriterium je občas loterie, takže smolík díky tomu, že nemám najeto v rychlosti, jel docela nahraně a byl jsem tak raději víc opatrný :)
    Ještě pár minut takto a je po mně... :D
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: zrovna jsem si nedávno říkal, v jakých tepech se asi jezdí závody, ufff + respekt!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: V pohodě. Ale funguje to, když už si musím půjčit auto, dělám to a fakt je to lepší.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BURKHAR: tak můžeš třeba pravou rukou na cyklisty mávat, žejo. nebo jim ukazovat fakáče. (mi holt ty souvislosti otevírání dveří pravačkou dochází pomaleji, no).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Plho, vždyť to tam píšu. Otevřít dveře od auta zevnitř pravou rukou. Tím se zároveň ohlédneš, zda nejede cyklista. ;)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    WEWERKA: to zní šikovně, to příště zkusím .o) dík za odpověď
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    ATOMIKS: Je to slozity dat do google, ze? :) Oteviras dvere pravou rukou, coz te nataci k zrcatku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam