• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: ale inak je to super kriťák, v centre mesta, nie je to okruh okolo námestia ako napr. v Rakovníku, profi organizácia (vtedy to bol prológ East Bohemia Tour)
    SALO
    SALO --- ---
    hlavne som*

    zasraný autocorrect
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: pred pár rokmi bolo trochu mokro, ale hlavnej posral prejazd poslednýni dvomi zatáčkami a nechal som sa zavrieť... bolo z toho iba 4. celkovo

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Modročervený Kalas dres, zelená Rudy Project helma
    PS: Už konečně funguje to video z FB, už se to učím ovládat :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: A kterej seš?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ještě s dovolením a pak dám pokoj ;) Po těch letech z toho mám fakt radost.
    Chvíli po startu bylo jasné, že se musím vrátit do první skupiny. A to jela IDEA neskutečné bomby. A bolelo to, moc...



    V dobré společnosti (Horvát, Uličný...)


    Vracák o 170° takže skoro na nulu a pak do plných. Bylo třeba za to vzít už v zatáčce
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Kéž by :)
    MISO
    MISO --- ---
    VOTA: not really

    Follow Wout on Strava to see this activity. Join for free.
    https://www.strava.com/activities/4024320910
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: ty watty jsou real? uff + rspkt!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak takhle? Pro ty s FB. Velká cena Hradce Králové, konečně to zase cinklo, cca po 26 letech.
    https://www.facebook.com/tera.jonas.58/videos/1412534415609565

    Jinak to byla "totální cyklistika". Na startu 120 lidí, odvolávalo se při dojetí, hrozné kule od startu, nakonec nás zbylo tak 15, max. 20. Celkově 5., v kategorii 3. v UAC 1.
    23.5 km Ride Activity on September 6, 2020 by Jan "Jonas" J. on Strava
    https://www.strava.com/activities/4021747286
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Pane kolego, běžte si dát laskavě 3 hodinky na válce a pak nám zkuste Váš názor sděliti znovu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Rogla mu to možná dneska "nechal".
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: nefunguje, ale gratulace k cinknutí .o)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Velká cena Hradce Králové, konečně to zase cinklo
    Obsah nebyl nalezen.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1412536372276036&id=100005590602855

    Funguje vám ten odkaz?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Silnička je nejlepší, MTB jsou většinou kokoti (s rezervou, abych se někoho nedotkl), kteří mě serou, když se chci v klidu projít se psem v lese.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BURKHAR: jsem se ke kolu vrátil loni po 17 letech, cyklistiku sleduju tak 3-4 roky, respektive pořádně od loňska, takže jednak jsem toho moc neviděl a teprve se v tom začínám krapet orientovat, tušit co kdy kdo kde může udělat a kdo je kdo
    a tím absťákem to mám podobně, sice jak říkám, jezdím zase teprve 2. sezónu,navíc zatím jen MTB, ale letos je to na prd, napřed l
    pád ve sjezdu- šetřil jsem na opravu, pak pád na skoku - několik stehů na noze,no a naposled teď trojitá tříštivá zlomenina pravého předloktí, 14 šroubů tam mám,takže kolo možná příští sezónu

    a páč mě ta TdF dost pobláznila, přemýšlím, jestli nepřesedlat na silnicz?:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Jo, sice bych nešel bych až do takového superlativu (mě strašně bavila éra Induraina, když jsem s dědou koukával po revoluci, to bylo jiný kafe), ale je to letos super. Velkým dílem je to skrz virusíček, posunutím tradičního termínu a velkou neznámou v podobě formy / kondiční přípravy. Hlavně se to jede (já si tím léčím absťák, bo jsem letos od jara bojoval se zády, hercnou a žaludkem a čtvrt roku jsem nesedl za rodla, nicméně se to už vše lepší, tož snad ještě dám podzimní rozlučkovou stovku), to je nejdůležitější!
    ROMI
    ROMI --- ---
    Chudak Hirschi, dle me tentokrat zacal brzo se sprintem, cekal jsem, ze to da i kdyz ho smolne dojeli, ale za me super Pogacar ☺️ doufam, ze vyhraje celkove
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zatím je to pro mě nezabavnejsi tour kterou sleduju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam