• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Já chápu, že jsem neobjektivní, bo mám Sagana rád, ale toto bylo odpustitelné. Na druhou stranu, včera jsem se o tom bavil s veteránem z Dukly a tohle se trestalo i 25 - 30 let zpět. Záleží na jury. Nechci zde dštít oheň a síru. Trochu mě to akorát mrzí.

    Nicméně je vidět, že Sagan už pomalu odchází, čas nezastavíš. Přál bych mu ještě nějaké MS, jenže to poslední dobou stavijou spíš pro klasiku a vrch.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Na druhou stranu z toho nechce mít fotbal, že, aby pak každý skučel, když se ho ještě nikdo nedotkl, cyklistika a spurt je dost kontaktní.
    Podle mě Chorcháč v Polsku, jasně špatně, opakovaně, cíleně a hlavně s velkou silou, a ještě proti bariéře. Tady Podle mých měřítek tady Sagan na hranici toho, co by mohlo, mělo být přípustné. Prostě lehký kontakt. Do toho se vypořádat s kontaktem směrem k bariéře... Tam bych byl i po zkušenostech z Polska přísnější, že co je povoleno směrem ke středu, není povoleno u bariéry.
    A upřímně, každý, kdo alespoň jednou spurtoval, tak vám potvrdí, že bez kontaktu se to tam neobejde nikdy.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: mam Sagana taky rad, bohuzel je podle dnesniho vyjadreni uplne nesoudnej.
    Opakovane do toho kontaktu sel, to nebylo ani o jeho zabraneni, jako spis o tom, nebejt kokot a nehlavickovat do soupere.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nevím, no. Smrdí to sterilitou. Prostě si udělal místo, když ho tam skřípal. Zkouším na to koukat objektivně a s takovou laťkou mělo být už o body připraveno mnohem víc jezdců letos. Nejnebezpečnější jsou stejně pády z vlastní blbosti v balíku, kdy pak dalších 10 letí taky. Ale co, zasraní žabožrouti, co čekat. Fuck UCI!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: ono když se ti největší vycházející spurterská hvězda málem zabije v přímým přenosu, tak s tím něco dělat musíš. A jediný co na jezdce platí, jsou jasný pravidla: kontakt= vyhazov pro toho kdo mohl konktaktu zabránit, takhle to teď UCI chce. Je úplně fuk jestli je nebo není zrovna rychlejší a že ho ten nekontakt bude stát bednu. A tady chtě nechtě jak mám strašně rád Sagana...on tomu kontaktu zabránit mohl.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: bylo to ve spurtech běžný, ale myslím že to teď nějakou dobu běžný nebude. Diskvalifikace je v souladu se současnou politikou UCI.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    D1RABBIT: mně to nepřijde fér
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: dobře mu tak, podívejte se na spurt z Adriatico 1. etapa jak se Akrman protáhne kolem svodidel, Gaviria ho přivře, ale v poslední možný okamžik toho nechá, aby Akrmana neohrozil
    navíc to Saganovi muselo být jasný, že Jury teď po tom Polsku bude na tohle přísná
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONASYS: letos ten zelenej nedá. QS je tam čistě na etapy a pro zelenej dres, Sagan jako vždy prakticky bez podpory, ale takovou sílu proti sobě nikdy neměl. S QS by měl problém i Sagan 2016.
    Po tý dnešní diskvalifikaci už má šanci jedině že Bennett nedojde.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    nevím ale ohledně Sagana strach nemám. Mám pocit že on přijel na TdF absolutně nevyladenej, protože ho čeká dva měsíce skoro kontinuálně v závodu. kdyby byl na začátku tour v nějaký formě jak dlouho by to udržel? myslím že moc dobře si spočítal že na zelenej dres na TdF mu to stačí, jeho výkonnost poroste.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: ani ne, ale Bennett je nejuniverzálnější jezdec se kterým se Sagan za posledních osm let potkal, se podívej třeba na loňskou Vueltu, 17.etapa čistá klasika.

    Last kilometer - Stage 17 | La Vuelta 19
    http://www.youtube.com/watch?v=ww6p6iTItws
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    D1RABBIT: V rychlosti jsem kouknul na profily zbyvajicich etap a moc sprintu za kopcema tam neni. Jestli nechytne Bennett nekde limit, tak si myslim, ze to da.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KEIKIN: o ten uz prisel vcera
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jak už jsem tu psal, Ackerman měl jet spíše TDF.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: je za Zenitem, imho bude mít probloém uhájit i dres vodníka.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: nemyslim si, ale fandit mu budu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož co, urve dnes Sagan vítězství?
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: nevis proc Nibali nejede tour? pojede Giro nebo jak to ma?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Malinko upřesním:
    "Podle pravidel závodu znamenají dva pozitivní výsledky v týmu během sedmi dnů automatické vyloučení z Tour."
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Ag2R - prý labutí píseň v rámci GT. PRej to mají být spíše klasikáři.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam