• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: To bych prostě nedal ani za mák.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    prvnich 40 km etapy zatim prumer 54 km/h. dneska se nikdo nesetri
    Higuita odstoupil, to byl debilni manevr od Jungelse teda
    BATY
    BATY --- ---
    NAKASHI: Pěkně si za tím dneska šli...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Sunweb pekna prace
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: kvůli nim i zrušili rovinou časovku ve který stojej frantici za prd.....a pak budou rádi za top10
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: jo, dokáže.... má za sebou strašně silný Jumbo, při krizi u něj furt někdo bude, ztrácet bude těžko.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: Jo, Roglič famózní, ale opravdu to zvládne udržet až do konce?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nechápu proč jede v úniku Barguil, Martin..a nakonec to ani nezkusí. Nějak se mi to zdá divé, že by se tempař Kamna převtělil do Dumoulinovského štýlu.Dneska je to imho provar vrchařských týmů..na co tu tour jedou ?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hustej krpal a skvelej konec
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: doslova :DD je to kruty, ale vyhraje to Kaemna dneska
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A Francouzi jsou v pr* s celou Tour postavenou na své hvězdy
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: Bardet se vysekal (Bejk rikal, ze asi sledoval kozy nejaky fanynky u silnice) a na Martina jsou tam moc prudky pasaze, navic je moc blizko Roglice v celkovym poradi, nez aby ho Jumbo nechalo neco predvest.

    Na Bardetovo vitezstvi byl dopoledne kurz 80, tomu neslo odolat. Na Hirta bylo 110 ku 1.
    "bohuzel" to asi da nekdo z uniku, silna skupina. dal jsem Martineze do top3, jeste je tam Carthy (rano kurz snad 50 na viteze etapy), navic Powless je ted vepredu s Schachmanem. Education First tam jako jediny ma 3 lidi.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ještě bych podotkl, že nejtěžší je asi to "zůstat tam".
    Pořád se snaží jít někdo přes tebe, a jak tě předjedou 2, 3 lidi, musíš okamžitě do rychlejší lajny a rvát to dopředu, ale ne úplně na špici (pokud jedeš na spurt, nesmíš se větrat), pořád dokola. Místa je tam asi je tolik, že se pořád někoho dotýkáš, dřeš klouby na zápěstí o jiné. Do toho tam jedou vlnky a vlny.
    Nic pro fotbalisty ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: 5s je neodradíš od toho aby to nedělali, jedou o body ne o čas, aspoň teda většinou na etapáku
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: 2 km? Daleko, daleko dřív. Jestli chceš do spurtu, musíš tam být brzo, dojet tam a pak tam musíš zůstat, nenechat se vytlačit zase dozadu. A oboje se neobejde bez strkání. Někde na 10., 8., 5. km před cílem, když jede nějaký tým na špici už skoro 70, se nikam už moc neposuneš, z toho už moc nezrychlíš.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Spurt - já to vidím tak, že ten první aŤ se kymácí...Je to právo prvního, tam bych nebyl tak ouzkoprsí s tím dodržováním rovné linie. První to nemá jednoduché, když se za ním vezou pstatní...ale tydle ramínka v 70 km/h bych jako viděl jako faul...to tě prostě rozhodí a není to úplně čistotka...ale zase nějakou vraždu bych z toho nedělal. Dal bych mu 5 sec penalizaci a hotovo.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    D1RABBIT: chtěl jsem tím říct, že buď to jde na těsno bez kontaktu a nebo nejde, tak tam prostě nelezu
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: ja ho dal jen jako road captain ve fantasy :-)
    MISO
    MISO --- ---
    NAKASHI: stalo sa. je to frajer
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    pral bych Hirschimu, aby to dneska dal. rano na jeho vitezstvi byl peknej kurz, asi 25.00 - dal jsem Kaemnu za 40.00. to byla chyba :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam