• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    7 euro za celou tour bez jediny reklamy a s naprosto dokonalym komentarem fakt stoji, muzes to zrusit kazdej mesic
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    NAKASHI: rozhodne to stoji za to, predplatny stalo tusim 7 euro na mesic a je to uplne bez reklam, kdyz jedes Uniterrupted Coverage. Nic jinyho nepripada v uvahu :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska pěknej VIP break
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    dneska má být myslím Konečný-Raboň .o) reklamy na eurosportu jsou horší i než 100 Bejků ve snu (oousalivéén, sunny, book your trip now si pamatuju doteď)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    RUSTU: na anglicky verzi to spolukomentujou Wiggins, Smith, Sean Kelly, kazdej den tam maj vstupy od lidi jako Voigt, Eisel atp. porad neco vykladaj o kraji, kterym to zrovna projizdi. v kazdy etape popisou lokalni speciality a jidla. navic se stridaj po cca hodine a pul. jako nebyt tech reklam, tak to nema konkurenci.
    premyslim, jestli si pristi rok nezakoupit ten race-pass, to je pak uplne bez reklam.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Nejtěžší stoupání Tour de France je tady. Roglič si bude hlídat Pogačara | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/...ejtezsi-stoupani-tour-de-france-je-tady-roglic-si-bude-hlidat-pogacara
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Ja jsem CT vzdal a jedu jen Eurosport. I kdyz mam Jilka rad, tak ten buranskej styl Bejka, Andrleho, Tesila uz presahnul moji guilty pleasure hranici. Pravda, lidi jako Rabon, Konig jsou super. To na Eurosportu chybi.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: tak Bernal mohl zkoušet, jestli v něm ještě něco je... já Tour týden neviděl, bylo pro mě překvapením, že stále jede Pinot. jak tam tipovali vítěze na časovku, tak mě vzhledem k tomu napadl právě on. a taky Pinot jednoho dne zvadnul a druhý den rovnou zkusil únik, aby zase zvadnul.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    primarne sleduju eurosport v anglictine, ale kdyz uz me zacnou vadit ty casty reklamy, tak prepinam na ct sport.
    jako Bejk je tragedie, ale musim rict, ze se mi libil komentar od Koniga, prislo mi, ze se kazdej den zlepsoval. teda neposlouchal jsem je 4 hodiny v kuse ale jenom sem tam..
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    budu dělat ďáblova advokáta, zas tak zcestný nápad to úplně nebyl. a navíc... ty přenosy mají čtyři hodiny, povídejte něco čtyři hodiny, aby to ... mělo alespoň trochu hlavu a patu
    MISO
    MISO --- ---
    ONASYS: snad mu Bejk vysvetli, ze vcera setril a dneska bere etapu :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    ROMI: to je divny Bejk rikal ze je jasny ze se setri...
    ROMI
    ROMI --- ---
    SMOKY: nj pravdu mas, tak to se nesetril na dnesni etapu :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Bernal out
    VONDRUS
    VONDRUS --- ---
    ATOMIKS: Tak co maj rikat, kdyz se zrovna chcije ? :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já jsem každopádně rád, že máme za sebou každoroční zpravodajství, jak škodovka opravuje nabouraná auta a netěším se na to samé zase za rok. snad Mejtskýmu tu cestu tam alespoň za to zaplatí.
    každopádně to byla dneska hezká etapa.
    VOTA
    VOTA --- ---
    D1RABBIT: No ja se teda taky dost divil. Ne tomu, že mu pak ujel na rovině. To už bylo daleko. Ale nepochopil jsem, že okolo toho vrcholu mu najednou dal strašně metrů. To carapas posral prostě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak barguil uz je oit.. Dvakrat v uniku a dycky svesi nohy.. Ten je pro mne vodepsanej.. Zitra unik... Tdg, martinez, soler, pinot?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Kamna je dumoulinovsky somatotip.... Jezdec na gt, lelsi nez alaFilip.... Btw mam ho na tiketu, kurz 18...ani jsem carapaze nejistil
    ROMI
    ROMI --- ---
    a Bernal opet ztraci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam