• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Porta táhnu očima .o))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Carapaz nakopl vrtuli
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Škoda, že Carapaz s Alou a Izagem neujeli víc. Možná by to někdo z nich dal. Takhle už to bude spíš ten Landa.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jílek má možní covida...\ale zpět k etapě. Bahrajn nesmyslně pálí watty za mne. nedrží žlutý dres tak proč se tam cpou...stejně pak landa pojede ssám. zítra budou domestici potřeba jako sůl....jinak carapaz na to zřejmě nemá...ineos de z kopce dolů...za mně dneska lopez nebo landa.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tvl. slušně to ustřelilo Aláčovi, ale je úplně v klidu :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To jako jedou slušné pecky už teď, co se bude dít na posledním kopci? V tom balíku už hodně málo lidí, to bude pecka.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jílek má rýmu jak trám?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    ja to jedu pres apple tv
    JAZ
    JAZ --- ---
    NAKASHI: a oni už mají nějakou normální verzi pro TV? Já to měl na jaře když dělali retro etapy Gira a na tom mobilu/tabletu se na to nedalo koukat. Při streamování z mobilu na TV pak byla šílená kvalita a ještě člověk na 3 hodiny přišel o mobil :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kämna dnes pro puntíky?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    nejlepsi je typek, kterej vzdycky mluvi jenom o lokalnich pametihodnostech, jidlech a vinech :D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    7 euro za celou tour bez jediny reklamy a s naprosto dokonalym komentarem fakt stoji, muzes to zrusit kazdej mesic
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    NAKASHI: rozhodne to stoji za to, predplatny stalo tusim 7 euro na mesic a je to uplne bez reklam, kdyz jedes Uniterrupted Coverage. Nic jinyho nepripada v uvahu :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska pěknej VIP break
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    dneska má být myslím Konečný-Raboň .o) reklamy na eurosportu jsou horší i než 100 Bejků ve snu (oousalivéén, sunny, book your trip now si pamatuju doteď)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    RUSTU: na anglicky verzi to spolukomentujou Wiggins, Smith, Sean Kelly, kazdej den tam maj vstupy od lidi jako Voigt, Eisel atp. porad neco vykladaj o kraji, kterym to zrovna projizdi. v kazdy etape popisou lokalni speciality a jidla. navic se stridaj po cca hodine a pul. jako nebyt tech reklam, tak to nema konkurenci.
    premyslim, jestli si pristi rok nezakoupit ten race-pass, to je pak uplne bez reklam.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Nejtěžší stoupání Tour de France je tady. Roglič si bude hlídat Pogačara | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/...ejtezsi-stoupani-tour-de-france-je-tady-roglic-si-bude-hlidat-pogacara
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Ja jsem CT vzdal a jedu jen Eurosport. I kdyz mam Jilka rad, tak ten buranskej styl Bejka, Andrleho, Tesila uz presahnul moji guilty pleasure hranici. Pravda, lidi jako Rabon, Konig jsou super. To na Eurosportu chybi.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: tak Bernal mohl zkoušet, jestli v něm ještě něco je... já Tour týden neviděl, bylo pro mě překvapením, že stále jede Pinot. jak tam tipovali vítěze na časovku, tak mě vzhledem k tomu napadl právě on. a taky Pinot jednoho dne zvadnul a druhý den rovnou zkusil únik, aby zase zvadnul.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    primarne sleduju eurosport v anglictine, ale kdyz uz me zacnou vadit ty casty reklamy, tak prepinam na ct sport.
    jako Bejk je tragedie, ale musim rict, ze se mi libil komentar od Koniga, prislo mi, ze se kazdej den zlepsoval. teda neposlouchal jsem je 4 hodiny v kuse ale jenom sem tam..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam