• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale bylo to krásné nakonec.
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: Nějaký náskok před časovkou měl, ale měl v horách prostě víc útočit. Víc ukázat, že to chce. Málo tlačil na Pogačara. V jedné té etapě ho o pár metrů utrhl, kdyby byly dva kiláky do cíle, třeba by tu minutu udělal. Ale tak ono se to říká od gauče... :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: Contador a Nibali si to museli rozhodnout sami, na tenhle styl potřebuješ excelentního časovkáře typu Froome, Wiggins..... Roglič holt taková hvězda není.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    VOTA: pravda, v ty pošmourné podzimní dny se člověk uvelebí sledování :-)
    VOTA
    VOTA --- ---
    Celkově Tour byla krásná. Snad každá etapa něco přinesla. Bylo málo těch divácky slabých.
    A já jsem teda obrovsky rád, že nevyšel plán Jumba. Prostě tenhle styl “galaktikos”, kdy zaplatíme jezdce a všechno kontrolujem až pod vrchol, není uplně zábavý. Jsem rád, že se to podařilo rozbít.
    Možná je to jen pocit, ale nějak mám v paměti, že si to ti contadorové a nibaliové tak nějak víc rozhodovali sami. I Froome tak nějak chtěl víc dokázat, že si to zaslouží. Že jeli delší dobu sami do toho kopce. Byl to dřív v kopci souboj těch kadidátů na vítěze a ne jen poslední dva kilometry. Pogačar tam byl víceméně sám pořád, nebo alespoň daleko častěji. Tak možná už i toho byl náznak toho, že je silnější. Že dokáže držet krok se soupeřem, který tam měl až skoro do cíle parťáky.
    Jinak já jsem asi klasik, ale mě by nevadily ani dvě časovky na grand tour.

    Jinak taky musím říct, že jak je to posunuté a zpřeházené, tak tour udělala neskutečnou reklamu cyklistice a tedy giru a vueltě (které jsem osobně vždy jako divák trochu zanedbával). A nyní to je naprostá pecka. 3.10. snad začne Giro a to se kryje s Vueltou (konec 8.11.). Takže vlastně máme strašně dlouhou dobu grand tour ke sledování ;-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: naopak ten závěr zajel Froome dobře. Fakt to není dobrý příklad.

    Navíc Froome byl o dost lepší časovkář než Roglič. Froome byl schopen bojovat s nejlepšími, Roglič se ve větší konkurenci nevešel ani do top10 viz.lonsky MS kde dojel 13.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: v závěru? On tam byl za Kwiatkem na všech mezičasech už od prvního.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: však Kwiatek už Frooma ve 20. etapě v časovce porazil :D https://www.procyclingstats.com/race/tour-de-france/2017/stage-20
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: To je potvrzený už od června.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ONDRAT: já to sfoukl tím "ostatní". Roman za mně zklamání, když nebyl v pořádku, neměl jet.
    Jinak i z tohoto rozhovoru jde vidět, že CCCéčka jsou v rozkladu.
    Černý před Girem: Dost mě mrzelo, že tým kvůli covidu zrušil Slovensko - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/rozhovor-josef-cerny-giro.A200921_225717_cyklistika_tm2
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Nějak ti tam chybí v poražených NTT Pro Cycling, s tím, co odjeli na Tour, tak působí jako úplně zbytečnej tým.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: tak tak roglic vicemene nevybouchl, ale tu formu mel vyladenou hrozne brzo, vyhraval s rozdilem tridy vsechno pred tour, zatimco Pogacar podal v casovce neskutecny vykon co se zapise do historie, navic se celou tour zlepsoval a tezko rict jestli bylo v silach Roglice stim neco udelat, hlavni chybou bylo, ze Pogacara podcenili v prubehu celeho zavodu a za co ma Roglic obrovske plus je to jak se zachoval na konci zavodu, pogratuloval, uznal kdo byl lepsi...

    a to ze ho porazili vlastni domestici? myslis mistra sveta v casovce, ktera byla taky do kopce a jeden z nejlepsich cyklistu sveta WVanA? :) na tom zas tak moc divneho nevidim
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: To bylo první, co se mi povedlo, zkřivit je. Pak jsem je musel rovnat. Před tím mě ale Horák v CIHO sportu taky varoval, že se nemám moc dotýkat. Sice jdou pak rovnat rukou... no ale už to není ono ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    VITI: smrt 54 a 64 v pohode... ale ice tech urcite lepsi :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: mam to same na enduru a xcecku nekolik let a kotouce porad super...

    JONAS3: mne ty icetech prijdou prave pekne rovne a tvrde :-) ..ale verim ze jsou i lepsi kotouce
    ROMI
    ROMI --- ---
    takze ted tam budou dva talenti za generaci s Evanopoelem? :)
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: ice jsem ted nasadil na cyklokros, kdybych to vedel, tak dam klasicky SMRT deore, ktery brzdeji uplne stejne a na mtb je mam uz 5 let :-) Tak uvidime.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jj a navíc je skromnej. Jako já mu fandím, vo tom žádná. Jen jsem prost iluzí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fetujou všichni. ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: jako upřímně na té časovce mi přišel nakoplej jako kráva...Ale samozřejmě všechna čest. Časem se třeba uvidí, kdo letos jel na TDF za své a kdo si odfrkl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam