• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: Vuelta má jen jednu etapu v pyrenejích, ta jediná je s vyšší pravděpodobností ohrožená, jinak třeba na Angliru nebývá sníh ani v lednu, tam dělá ten kopec to, že se šlape víceméně z nadmořské výšky nula do 1700 a blízkost oceánu v listopadu ještě "teplém" drží ty teploty nad deseti.

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    to ale potom budou Giro i Vuelta dost zábavný, protože při předpokladu, že se nepojedou hory, může vyhrát i někdo typu Alaphilipe nebo Voecler, Dennis ...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SMOKY: bude se hodně rušit a přehazovat.....tam to bylo prostě o tom, žee všechny smlouvy byly podepsaný peníze zaplacený tak se jede naprosto nepřizpůsobeně změně termínu.
    třeba v sestiere má být zítra mínus sedm a to tam mají dojíždět za měsíc.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: ale jinak to bylo neskutečný prokoučování od Soudalu....jeli tam v 16 lidech a nechali si ujet únik tak, že už ho nebyli schopní sjet. Únik jel celý závod a nebyla tam žádná velká hvězda tak se asi myslelo, že se to sjede samo, ale spolupracovali skoro až do konce tak se těch sedm minut co je Soudal na začátku nechal prostě nesjelo.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ATOMIKS: Sem zvedavej na posledni etapy Gira na konci rijna, Colle dell'Agnello, Izoard, Stelvio ... tam bude metr snehu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: prokontinentální tým Alpecin má už třetí mistrovskej dres. Už má Německej a holandskej, takže víceméně tří z šesti nejcennějších.

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: //podzim? v Alpách sněží...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: je to jaxi nahuštěné..ale dle předpovědi možná v Alpách napadne sníh.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HLUCHEY: hm, jak píšu, pro mně neznámej týpek celkem
    ROMI
    ROMI --- ---
    nebyl treti loni uz na MS?
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    KEIKIN: No nějaký vásledky už má. Např. letos na Tirrenu (sice jen na 10 km) vyhrál časovku na Denisem a Campenaertsem.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Task a máme tu MS - časovka. Za mně asi Dumoulin :-) Zajímavé, tohodle moc neznám: Filipo Ganna - a věří se mu stejně jako Rohanovi.
    VOTA
    VOTA --- ---
    KEIKIN: Když se dva perou...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VOTA: mne se prave libilo, ze Jumbo ukazalo silu ineosu, ze uz nejsou takovi hegemoni. ted to bude souboj obou tymu, na giru jim to ineos vrati. Meli to paradne poskladane jak do hor tak na roviny.
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: Pravda
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: ten náskok udělal náhodou na rovince když se to na větru roztrhlo. Při tyhle taktice lepšímu časovkáři stačí jenom držet se za vlakem. Porazit se dá jen když máš ty favority dva a on musí stíhat oba.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale bylo to krásné nakonec.
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: Nějaký náskok před časovkou měl, ale měl v horách prostě víc útočit. Víc ukázat, že to chce. Málo tlačil na Pogačara. V jedné té etapě ho o pár metrů utrhl, kdyby byly dva kiláky do cíle, třeba by tu minutu udělal. Ale tak ono se to říká od gauče... :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: Contador a Nibali si to museli rozhodnout sami, na tenhle styl potřebuješ excelentního časovkáře typu Froome, Wiggins..... Roglič holt taková hvězda není.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    VOTA: pravda, v ty pošmourné podzimní dny se člověk uvelebí sledování :-)
    VOTA
    VOTA --- ---
    Celkově Tour byla krásná. Snad každá etapa něco přinesla. Bylo málo těch divácky slabých.
    A já jsem teda obrovsky rád, že nevyšel plán Jumba. Prostě tenhle styl “galaktikos”, kdy zaplatíme jezdce a všechno kontrolujem až pod vrchol, není uplně zábavý. Jsem rád, že se to podařilo rozbít.
    Možná je to jen pocit, ale nějak mám v paměti, že si to ti contadorové a nibaliové tak nějak víc rozhodovali sami. I Froome tak nějak chtěl víc dokázat, že si to zaslouží. Že jeli delší dobu sami do toho kopce. Byl to dřív v kopci souboj těch kadidátů na vítěze a ne jen poslední dva kilometry. Pogačar tam byl víceméně sám pořád, nebo alespoň daleko častěji. Tak možná už i toho byl náznak toho, že je silnější. Že dokáže držet krok se soupeřem, který tam měl až skoro do cíle parťáky.
    Jinak já jsem asi klasik, ale mě by nevadily ani dvě časovky na grand tour.

    Jinak taky musím říct, že jak je to posunuté a zpřeházené, tak tour udělala neskutečnou reklamu cyklistice a tedy giru a vueltě (které jsem osobně vždy jako divák trochu zanedbával). A nyní to je naprostá pecka. 3.10. snad začne Giro a to se kryje s Vueltou (konec 8.11.). Takže vlastně máme strašně dlouhou dobu grand tour ke sledování ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam