• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: nastupoval a zkoušel to i předtím, chtěl jet sám. Je teď nejlepší, pěkný závod a hrozně zajímavá první skupina. ale je teprv začátek sezóny... uvidíme kdo vyladí formu nejlip
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: no vidíš tak to urval v tom posledním kilometru. Jel chytře celou dobu. Myslel jsem že se QS o něco pokusí, ale on je tak silnej že se proti němu nedá jet ani celým týmem.
    A ten finiš, to bylo jako by od těch dvou odjel na motorce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak tip mi vysel, dobre vdp :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: praveze na sólo je to jak dělané. Tvrdé krátké kopce na výkonnost, tam ti nikdo nepomuze. vepředu zůstane pár nejlepších, je to eliminační závod. Vždycky to vyhrál "únik"

    QS má silný tým a může to zkusit víc lidí, ale kdo má sílu na to vydržet v těch stojkach před Aertem a Mvdp.... Alaphilip? Minulý víkend to zkusil a nevypadalo to.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: jak jsem psal QS tam poslal hodně silnej tým, MVDP nemá šanci jet sólo. Musí jet pasivně a zkusit to urvat v posledním kilometru
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: taky očekávám demonstraci jeho síly, měl by ujet před cilem. Pokud by dojeli až do Sieny tak tam už záleží kolik komu zbude sil a lehký alaphilip by měl mít šanci. Případně i ostatní co můžou prekvapit nebo nějaký únik který na té těžké trati nebude mít kdo sjizdet
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ja verim mdvp :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: djokovic :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: přesně na Pogacara jsem zvědavěj.
    Wellens ještě, na SB mu to vždycky jde
    A dědci Fuglsang s Mollemou můžou zkušeně využít toho že ti tři jsou tak jasní favoriti a budou se hlídat mezi sebou.
    Ineos s Pidcockem, bernalem,kwiatkem a sivakovem mi taky přijde docela silnej.

    Jinak z těch tří je teda jasnej favorit alafilip. Podívejte se koho tam má k ruce a koho mají wva a mdvp, to je rozdíl třídy, qs tam může ke konci být klidně ve čtyřech
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Snad je Zdenda dokáže nějak překvapit...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    /je nějaký profík co prodělal covid a pak zajel dobrý vysledek? Chápu, že ne o všech se to psalo, ale o těch známých asi jo.... Přemýšlím jestli Pěťo tento rok něco předvede :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zítřek bude dobrý. Snad si to ti tři rozdají na férovku a nezasáhnou pády/technické problém, případně někdo překvapí.... za mě by mohl Pidcock

    Tři mušketýři v Toskánsku: Alaphilippe, Van der Poel a Van Aert. A čtvrtý? | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/...tri-musketyri-v-toskansku-alaphilippe-van-der-poel-a-van-aert-a-ctvrty
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Míň, jak ty, ale to je v hokeji výjimka. Hokejová postava je prostě 190 cm a 100 kg ve svalech. Navíc Fleury je strašnej pičus.
    VITI
    VITI --- ---
    BURKHAR: hele a kolik meri Fleury? ;-)
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: musíš vědět, jak to spočítat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: To je zdravotníma komplikacema. Ale nevážil jsem se od podzimu. Ještě loni touto dobou jsem měl 78 kg / 193 cm, na podzim to bylo 70 kg, teď možná i méně (atrofuje mi svalstvo, bo su lazar ležák).
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: A jak žes to udělal? :) Asi musím přestat jíst večer u televize z nudy... To bude tím :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Spíš o 10, teď jsem hodně zhubl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Tož snad si to nevezme nějak ve zlym, ale přijde mi to trochu z cesty, tohle přirovnání. :) Měří o 20 cáků míň, než já a o 5 kilo víc. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam