• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    mmchdm AGR se pojede po 17km totálně uzavřené silnice
    Amstel Gold Race to go ahead on closed circuit | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/amstel-gold-race-to-go-ahead-on-closed-circuit/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Co je na tom špatně?
    teda podle toho článku je to divný, ale tam trochu vypadnul ten důvod co UCI uvedla

    Důvod není ten že by po 200 kilometrech co si funí kousek od sebe měli chytnou covida, ale to že pomalu denně testovaní sportovci si můžou dovolit to co normální lidi ne. (třeba v Itálii jsou ty pravidla opravdu ostrá) a to prostě není dobré pro PR.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Pánové tak tohle už na mně silné kafíčko:
    Upravte své zvyky! Cyklisté si zakázali objímání za cílovou páskou - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...t/cyklistika/zakaz-koronavirus-radost-objimani.A210308_203746_cyklistika_ten
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: to jsou věci, díky!
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Co kecáš, máš to tam...

    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: jak jsi tam dostal tahle čísla? :) já je nikde nevidím, a to ani u svých aktivit, takže jsem si myslel, že Strava ta data jen nazývá jinak, než třeba TP.
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Normalized Power 389W, TSS 446 (404 je Training Load)
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Tady máš to FTP, jestli to tam má teda pravdivě zadaný...

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jo, taky jsem koukal co v tý společnosti dělá
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tak MVDP v sobotu: normalized power 371w po 4:45 hod, maximální výkon při závěrečném nástupu 1362w, nejprudší část kopce pod náměstím (200m, 15%) průměrně 791w. A to celý přitom TSS "jen" 404, zajímalo by mě teda jeho FTP :D
    Každopádně super, že to dal komplet na Stravu - https://www.strava.com/activities/4901472414
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jako překvapení, bych uvedl šesté místo Googla, možná jeho nejlepší výsledek v kariéře (berme v potaz že tohle byl našlapaný závod co se týče jmen)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: to wva taky a dneska moc nevyniknul
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: jojo, vyšlo nám to ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: nastupoval a zkoušel to i předtím, chtěl jet sám. Je teď nejlepší, pěkný závod a hrozně zajímavá první skupina. ale je teprv začátek sezóny... uvidíme kdo vyladí formu nejlip
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: no vidíš tak to urval v tom posledním kilometru. Jel chytře celou dobu. Myslel jsem že se QS o něco pokusí, ale on je tak silnej že se proti němu nedá jet ani celým týmem.
    A ten finiš, to bylo jako by od těch dvou odjel na motorce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak tip mi vysel, dobre vdp :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: praveze na sólo je to jak dělané. Tvrdé krátké kopce na výkonnost, tam ti nikdo nepomuze. vepředu zůstane pár nejlepších, je to eliminační závod. Vždycky to vyhrál "únik"

    QS má silný tým a může to zkusit víc lidí, ale kdo má sílu na to vydržet v těch stojkach před Aertem a Mvdp.... Alaphilip? Minulý víkend to zkusil a nevypadalo to.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: jak jsem psal QS tam poslal hodně silnej tým, MVDP nemá šanci jet sólo. Musí jet pasivně a zkusit to urvat v posledním kilometru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam