• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: no stejně jsou se třema výhrama v tomhle století na úrovni Kazachstánu. Italové a Belgičani už otvírají druhou čtvrtstovku
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: jo máš recht, to mi úplně vypadlo
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: no jeste vyhral Pinot Lombardii, ale jinak mas pravdu, jsou fakt na tom spatne
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: tak Frantici nevyhráli v tomhle století na žádným monumentu kromě San Remo.
    Všude jinde už čekají víc než čtvrt století
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ???

    Hirt bojuje s hlavou: Loňský rok mě kompletně zlomil. Chci se dát do kupy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jan-hirt-rozhovor-intermarche-wanty-gobert.A210424_192805_cyklistika_tm2
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Hele, já mezi 18. - 20. rokem vyrostl o 11 cm i bez hormonů.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    je to tam pro Frantiky nejaky zaklety, posledni jejich vitez byl Hinault 1980
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ja jsem spokojenej, mel jsem Tadeje do tretiho, Alace do patyho a Woodse v top 10, celkem kurz 5.81. skoda ze jsem neprihodil jeste Valverdeho :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Teda půl prize money musí dát Aláčovi, to bylo od něj ukázkově rozjeté :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pogačar... ale výborný spurt!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska to vypada, ze by Hirschi mohl zajet konecne nejaky slusny umisteni
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: jo tydle vidle... tak to pak jo. Dík za info.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: Pinot ma v haji zada
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes to bylo zase zajímavé, dobrá skupina. BikeExchance to pro Yatese dobře pohlídal.
    Jinak ve skupině ti lidi, našlapáno zase. Ale co mě udivilo, jak si v posledním kopci vycouval Pinot. Asi nechtěl jet hranu, ladí? Nechce se mi věřit, že by mu tak seklo...
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: kdo tam je lidr ted a kdo je ten domestik? :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Bilbao byl v tom sjezdu sileny vcera, zazitek na to koukat
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Baskové tyhle ostré kopce umí jak nahoru tak dolů, doma nic jinýho nemají, pro Bilbaa to byl úplně ideální terén. S Ineosem máš pravdu, takový zmatek jsem u nich dlouho neviděl, včera vypadali jako Movistar v nejlepších letech :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Při tom sjezdu se mi tajil dech a měl jsem strach za ně. Hrozný padák a to dobržďování do zatáček. Všichni na hraně, Bilbao i za ní :)
    Ale Yates vypadá dobře, moc dobře.
    A u Ineosu máme zase hezkou situaci, lídr nestíhá, domestik by mohl jet, mává rukama, kroutí hlavou a musí čekat. Když mu lídr dojede do háku, dá tempo, kterému nemůže jasně stačit a zase celá šaškárna znova :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: už ten včerejší poslední kopec a pak sjezd byly parádní. Simon Yates vypadá skoro neporazitelně, snad mu forma vydrží do Gira. I když tam to bude mít těžký, nemá za sebou zdaleka tak silný tým jako většina ostatních lídrů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam