• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: tak nedal o vterinu :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: tak Alac si urcite veri na bednu. jenom etapy jsou pro nej malo.


    ROMI: neuveritelny
    ROMI
    ROMI --- ---
    mi dva oblibenci dneska super :) Pogacar silenec a van der Poel taky parada :) dal i aerta :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak trošku se divím aláčovi, že takhle pálí watty kvůli top 5. Já myslel, že on letos jede spíše na etapy.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: uvidime na Mont Ventoux, pripadne posledni tyden, jestli do ty doby neodstoupi
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: 19 sec ztrácí na Pogyho...Máme tu nového allroundera. Když zhubne, bude to top 5 GC jezdec.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ONDRAT: je to tak. V celkovém to zatím vypadá na 1. Pogy 2. Caráč 3. Rogla
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Pogačar si jede vlastní závod.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: teda... to cumim.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: to těžko bro. MDVP jede rovinu s Aerťákem
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a Pogacar zatim super
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    na Svycarsku jel obe casovky vyborne
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska pujde Alac do zlutyho
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    jinak Kung je king, dneska jel docela bobmy.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: už to přepřahali ofiko ?
    ROMI
    ROMI --- ---
    zas jsou vsichni zklamanya prekvapeny, ze Thomas nejede, podle me byl byl horsi i kdyby nespadl. Hlavni favorit v Ineosu byl pro me od zacatku Carapaz.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: když jsem měl naražený obratle tak jsem mohl jezdit na kole docela v pohodě, ale třeba sejít ze schodů to jsem si 3x rozmyslel jestli to nepůjde jinak
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Roglic zatim dobre, bal jsem se, ze bude potlucenej a nepojede mu to. ale je opatrnej
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ONDRAT: čerpám jen ze svého pocitu a je mi jasné že to rozhodně není jednoduché a ta příčina není jediná, ale každopádně je to určitě jeden z mnoha střípků.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    FORELLI: To je klišé, možná čerpáš z toho článku od Tesaře, kde si stěžoval na nedostatek respektu a bezpečnost. Neříkám, že to není pravda, ale nemyslím, že to je díky dnešní post-post-moderní společnosti. Protože to tak v závodění bylo vždycky. Troufám si říct, že profesionální sport je dnes otevřenější a svobodnější, díky možnostem a zázemí, který se vybudovaly. Bez tlaku na výkon a egocentrismu by disciplína sprint neexistovala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam